1

@kuz My tego meczu nie wygraliśmy jeszcze.

1

Jeszcze jedna. 0-2 to przy naszych problemach nadal nie jest wygrana :D

1

My bez tego piłkarza walczylibyśmy o LE. Jeszcze 2 bo wylew dziś gwarantowany będzie

0

Dziś oglądamy mecz jak na orliku. Każdy coś kombinuje, może sie uda.

2

@Messibestplayerintheworld Nie byłoby głupio. Ale raczej ploteczka, bez naszego DNA.

2

@VenoM Venom, strzelasz w tego Koemana codziennie po 10 razy. Rozumiem, że nei trawisz naszego trenera, ale to nudne już jest. Tym bardziej, że się powtarzasz.

2

@Hopner15 W końcu prawde powiedział, płace ze swoich podatków na jednego Janusza. Na Janusza Korwin-Mikke

1

@GeneralXavi W MU kompletnie zawiódł w szczególności psychicznie. Podobno problemy z wiadomo z czym w świecie z pieniędzmi. Ale może dojrzał, umiejętności ma.

1

@Marcel99 Pytali czy ma pokój do wynajęcia dla Laporty.

2

@Vebrol Fati to kontuzje w tydzień by wyleczył. Taki Pep jest zaj..

7

@JimMorrisonFCB Albo dwójkę

6

Jezu już się bałem ze klauzula odejścia do FCB ale na zasadach wynegocjowanych przez min 3 m-ce bzdur przez gazety

0

@Encore Pokazała jak słabo wygląda nasza kadra, i że pomoc to must have do wzmocnienia

0

Przecież on cieniuje w Interze. Mam nadzieję że nie walniemy tej głupoty

4

@kaamil1910 A według MD nic nie wiadomo i jest poprostu na liście. A PSort zaraz napiszę że już podpisał, a Marca że Depay w RM. Zero wiarygodności jak dla mnie gazeciaki w Hiszpanii.

0

@Godz1oPL Napoli sie wypi.... jak zwykle :)

1

@GeneralXavi Ciężko go ocenić, bo nie gra nic. Dlatego wszyscy dokładnie wiedza kto zagra, kto wejdzie, i jak będziemy grać.

0

@amanter A ma wyjście?

0

@damiano996 Idac moim tokiem myslenia to myśle inaczej niż ty. Ja swoje argumenty dałem, Leo powinien zostać i wzmocnić zespół, a ty chcesz by Leo odszedł bo według ciebie dlatego moczymy mecze bo on jest. Widzisz różnice?

1

@VbamboeB Jakoś nam z Granada nie wpadło, a tez autobus był.

0

@damiano996 koniec argumentów? No obejrzyj sobie zespół bez Leo.

0

Maja 20 minut, niestety obawiam sie ze wciska.

0

@damiano996 Nie musi. To Leo ma wylewy w obronie? To Leo nakazuje by Dembele miał skuteczność jaka ma? To Leo steruje Pomoca? Nie

0

@QUNJ Dla nich to oszczednosc na Marketingu, tylko nie kumają ze dokładnie tyle samo Leo generuje przychodu co kosztuje.

0

@damiano996 To tylko twoje zdanie. A nie grał np. z Betisem. odpal sobie, zobaczysz jak graliśmy bez Leo. No i w PK graliśmy bez niego w początkowej fazie, miłego oglądania. ZESPOŁU

2

@VamosRakieta Oni mieli pierdyliard kontuzji. Do tej pory one rozumiem tej naszej porazki z nimi.

1

@damiano996 A jak Leo nie gra to tez go szukaja?

6

@VamosRakieta Poproszę o rajdzik jak za czasów w Barcelonie.

0

@BarcaInfo Na razie to info tylko z Rac1? Czy ktoś jeszcze podał ?

0

@Messibestplayerintheworld Szkoda ze to tylko RAC1. Dawno juz przestali być dobrym źródłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?