0

Jaki karny :) po co Var to ja nie wiem

2

@Kamilos84 Nie, ale wbiłem jako obsługa techniczna Eurovison. Takim psycholem jak Stano nie jestem :)

0

Akredytacja na środę odebrana. Szkoda ze tylko LE, ale Mu live może będzie spoko.

2

@Krzychuuuu14 Przecież napisali że go przetestują.

1

@MaziFCB Z drużynami z Topu gorzej nie będzie, jak w obecnej rundzie.

1

@VamosGirl Haaland, Lukaku, Kane - w takiej kolejności. Martineza nie chce.

2

@AdiKingu96 może dziećmi są ci co chcą by został?. Kur jak mnie takie typy jak ty wkurzają. Masz swoje zdanie miej, ale nie obrażaj tych co mają inne.

0

@cat_r37 Wczoraj od Benka poszło info, że Leo potwierdził, że chce zostać. A to zrodlo bardzo pewne. Na pewno lepsze od bzdur z MD, wiec hejt na Leo tobie nie wyjdzie. Klub ma teraz jasna informacje.

0

@Dalhi Zwolnic tylko jeśli mamy kogoś sensownego.

7

@maatiixx Bardzo dobrze. Dla mnie najlepszy dziś na boisku

3

@Janiama Bardzo brakowało nam 9-tki Bardzo

0

Zostawmy już Koemana, Laporta zdecyduje. Obojętnie co z nim będzie to rewolucja potrzebna. Jak oceniacie Puiga dziś. :)

0

@MaziFCB Dziś taktyka. De Jong, Dembele, Trincao wszyscy nie na swoich pozycjach. Jakby to powiedzieć Eibar w pierwszej połowie powinien prowadzić.

0

@Janiama A z jakiego wzoru te 3?

2

@barcelonaLM Chociaż raz sie z nim zgodzę.

2

@michal26 5-2 z PSG po walce :)

0

@Ronmes Zobacz na ilość ich kontuzji. To ze sa przed nami to wstyd

0

@myscooter Statystyki Koemana sa fatalne.

1

@parpe Faktycznie z Brajtem jest lepiej.

0

@kamiVeB No, a teraz spójrzmy w naszych najemników.

0

@FC1899Barca Daj link do wywiadu gdzie mówił, ze on chciał by Suarez został.

1

@arasz1819 Nie wiem jak ty ale ja nie działam jak Polska scena Polityczna, anty PIS, PO itp. W dupie mam RM. Ja chce Barce na jakimkolwiek poziomie, a to co mi zaprezentowała to żenada.

RM zaszedł do półfinału LM i jest wyżej w LL. Szukasz na siłę jakiegoś nędznego porównania.

2

@arasz1819 O skoro to wszystko wina piłkarzy. To powiedz mi geniuszu na czym taktycznie polega ten mecz.

1

Dembele na 9-ce :) Przecież to jakiś absurd, wystawiać go tam.

11

Zero szacunku do klubu dla którego graja i pobierają najwyższe w Europie wynagrodzenie.

21

Trzeba naprawdę sie postarać by stworzyć tak słaby zespół jakim jest obecnie Barcelona. Bez Leo walka tyko o LE.

1

Nasza ławka to dramat

5

@Salchent zobacz ich taktykę. Widzisz tu te nasze jeb pierdyliard podań? Gwarantuje ci ze Dembele w BM byłby kozakiem

0

@Schoogs I to jest 9-tka.nie stać nas niestety

1

@VamosRakieta dokładnie lepszego źródła oprócz oficjalnego nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?