1

@mekston true teraz czytam o żeglarzach. Siatka za wcześnie by powiedzieć jaka to forma. Ćwierćfinał zweryfikuje. Ale teraz czytam że plażowi walczą.

0

@Rewolucja123 plotkarze żyją z plotek.

0

Dziś widzę cudowny dzień.
Lekkoatletyka - 5 startowało, odpadło 4
Judo - odpadl
Strzelanie - 25 miejsce :)

Jest optymistycznie i dobrze na pływalni - awans do finału, Kawęcki 6, - szacun dla pływaków są dobrze przygotowani, biją swoje rekordy, forma na Olimpiadę a nie przygoda w Tokio.

6

@Rewolucja123 nie muszą wystawiać by zawodnik tam był. Widocznie nie ma oferty za niego. Posiedzi na trybunach i za darmo odejdzie.

0

@barcelonaLM nie tylko przedsiębiorcy, etatowcy z wyższym wynagrodzeniem też. Widać że za Konfederacja jesteś, bo ich też tylko przedsiębiorcy interesują

5

@JANEK777 zarejestrowane. Idź zarejestruj u nas kradzież, odechce Ci się zgłaszać, a Policja wszystko zrobi by ciebie spławić

0

@pepo_barcarzadzi przygoda zycia i przyjeżdżasz styrany jak pies po Wimbledonie. Aha,

1

@Triv44 to nie marnujmy kasy. Wysyłamy 200 sportowców, to w ch. Kosztuje. Czytam dziś, Polski Golfista 50 - ty. Na co my go wysyłamy, przecież to wakacje, a nie rywalizacja. Jestem pod wrażeniem tych co biją swoje rekordy życiowe, kraju, walczą, przygotowują się pod Olimpiadę, a jest duże grono sportowców którzy nie wiem jak i po co przyjechali

0

@osa91 nie jest uwzględniony próg podatkowy, a tym bardziej że zmiana jest i podwyższają próg. @michal26 ja mówię o etacie

0

https://sportowefakty.wp.pl/tenis/952066/tokio-2020-spiecie-po-meczu-igi-swiatek-i-lukasza-kubota-tenisisci-w-kontrze

My za duże oczekiwania mamy od Polskich sportowców. Tłumaczenie że Hurkacz dopiero z Wimbledonu przyleciał. Hm, to po co przyleciał skoro z góry wiedzą że nic nie ugrają? . Inni tenisiści też byli na Wimbledonie. Olimpiada jest raz na 4 lata, Wimbledon raz w roku, może warto było się inaczej przygotować pod Olimpiadę skoro nas reprezentują.

0

@barcelonaLM te kalkulatory to o kant dupy. Liczą podatek 19%. A wiadomo że próg to 85tys i podatek 32%

0

@avanes raczej na standardzie.

0

7-1 w gemach od 3-0. Rozumiem przegrać, ale tu walki nawet nie ma.

0

Z 3-0 na 4-6. Szkoda

0

@amanter A ilu z nich zmarło albo jest w szpitalu? W kraju prawie w całości zaszczepionym zdziwieni że odsetek zaszvzepionych jest wyższy :)

3

@zadafcb podstawa jest coś odrobić. Trzymam kciuki

0

@GoLem no i gdzie tu kłamstwo?

0

@GoLem pokaz mi gdzie kłamie.

0

@Mareeek2050 mogę Ci dać dwie stówki :)

2

@barcelonaLM czyli albo wspierasz pojebow z Pisu, albo siana nie dostaniesz. Przejmowali, Sejm, prezydenta, sądy, trybunał, teraz chcą media i samorządy. A Polska się patrzy i na to pozwala

3

@GoLem a w Polsce nawet przypadku sraczki nie było, a dawek już 40baniek podali. Hmmm

7

@Szpenser ale atomówka chyba lepiej niż nasz węgiel?

1

@Gaucho no kupił, wielkie halo, wszyscy tak robią

1

@Barca1992 przejdzie, jak w Sejmie nie przejdzie, to trybunałem to zrobią. Ludzie oddali im pełna władze i się ich nie pozbędziemy

0

@barcelonaLM Akurat okoliczności świata sprzyjają. Ludzie na chatach.

0

@tristan87 zostały orzeszki i red bul

10

@Chakalaka mam nadzieję że się go pozbędziemy. Nic do niego nie mam, ale to nie ten level

0

@LuisSalvano uważam że każdy sportowiec musi mieć ambicje. Trochę chłopak siedzi na wygodnym. Grać nie będzie moim zdaniem, są poprostu lepsi od niego w kadrze

0

@19cukier48 gdyby ciebie matka na gruźlicę nie zaszczepiła to by ciebie tu nie było.

4

@tobiasson92 tu akurat słabe. Bo za zabranie prawka po alkoholu to powinny być kary z 20k.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?