tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc jeszcze z 10 do napadu i pokonamy wszystkich.
1
@BorzyKrzys inni mają medale w innych konkurencjach. Zobacz nasze wyniki
0
Czyli standard, metr przed kiblem Polacy się wypierdzielaja. Mental narodowy
0
@AntekGriezmann FFP nie pozwoli na ich obu
3
@JANEK777 a Yeti widzieli?
2
@betonito ale ich postawa jest normalna. Mają kontrakt, wypełniają go
0
@betonito A co klub ma zrobić?
10
@JANEK777 nie znam nikogo. Ruch narodowy jako źródło, :)
0
@Gwyn spóźnij się na jego zmianę
5
@Khardan koszt roczny 30 mln. Mało? Mi zabierają bo bogaty a sobie 60% podnoszą. No ale grosze
0
@eckov oczywiście że ma. Tylko czemu ci co nie chcą tak bardzo negują to że inni chcą.
3
@arasz1819 w wielu tematach się sprzeczamy, ale tu trafiłeś w punkt. Pomóżcie biednej
1
@Pawel13sz Dobrze ze 13. Dużo piłkarzy jeszcze zostało których tu nie powinno być
0
@barcelonaLM z nowego wału sobie wezmą. 30 baniek rocznie nas to będzie kosztować.
3
@AntekGriezmann przecież dopiero co mówił że on nic nie wie, a gdyby coś było to by wiedzial. Dobra taktykę obrali nasi na AM. Myśleli że za friko sobie wezmą Gryzonia i jeszcze pensje dopłacimy.
2
@tadzik447 gdyby ktoś z twoich bliskich stracił życie, inaczej byś pisał
0
@Barcafan2020 nie drzyj japy.
0
@Ronnie1992 ale on ma zarabiać 25 baniek a nie 100. To primo, i te 25 baniek może zarabiać u nas albo gdzie indziej. Zostawmy Sergi Roberto, Alby i cała pakę z piękna pensja i walczmy o Puchar króla.
0
@oskar_wojak szybkie dementi
4
Niedzielski dla "Faktu": Nie szczepisz się? Szef będzie mógł cię przesunąć
Dobrze ze nie posunąć. :)
0
@FCBMati10 ja pamiętam Umtitiego w top formie. Zajebisty obrońca, jest w takim wieku że i może wrócić do topu ale i może być tak, że szybko wyłapie kontuzje
0
@Grubson06 jestem ciekaw jego formy. W reprze i City nie grał po kontuzji, oby się odbudował i z dwa sezony pograł. W formie to świetna 9-tka
4
@Janiama Wimbledon wyszedł bokiem, gra wszystko, a i pogoda go pewnie zajechała. W normalnych warunkach Niemiec by szybko się pakował. Ja się cieszę bo Novaka nie lubię ale to wielki tenisista
0
@masterandservant skopiowałem, więc chyba tak.
0
@dogie1337 nie przesądzam jak zagłosuję. Skoro ustawa zła, gangsterska to nad czym się zastanawia? Jak myślisz?
0
To będzie chyba największą niespodzianka. Novak Dla mnie to był pewniak z tą forma.
3
@dogie1337 nie podoba ale zagłosuję? Nastraja wam na czubek głowy a i tak nie zrozumiecie.
2
@Kgorecki2500 ciekawe gdzie są jego fanboje. Mówiłem że się sprzedadzą. Nagle gdy PIS nie ma większości w Sejmie, Konfederacja zastanawia się by ustawę przepchać.
5
#TakJest | Bosak o ustawie anty-TVN: Mi się na ustawa nie podoba, to taka gangsterka polityczna, ale nie przesądzam, jak zagłosuję.
Zenujace.
0
@JohnnyBarca to samo miałem napisać