La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

konto usunięte

5

Nole fizycznie nie wytrzymał tego meczu. To jedyne wytłumaczenie jego porażki. Oczywiście Niemiec grał fenomenalnie ale i tak poziom Djkovica jest wyższy.

4

@Janiama Wimbledon wyszedł bokiem, gra wszystko, a i pogoda go pewnie zajechała. W normalnych warunkach Niemiec by szybko się pakował. Ja się cieszę bo Novaka nie lubię ale to wielki tenisista

0

@Janiama Jak Niemiec wygrał tylko dlatego, że Nole nie wytrzymał fizycznie XDD. Zverev w większości aspektów był dzisiaj lepszy i wygrał nie tylko, bo już Serb nie mógł biegać, tylko po prostu zagrał lepiej.

konto usunięte

0

@sintesox Jeżeli fizycznie nie dajesz rady to ciężko wygrać mecz zwłaszcza z tak grającym Zweriewem. Widać było że z każdą minutą Nole uderzał słabiej i wolniej biegał xD

0

@Janiama Jednak nie tylko to zawiodło, ale oczywiście Nole by wygrał gdyby nie był zmęczony, bo akurat Zverev to się wcale nie męczył XDDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?