0

@RonaldoR9 zesra się. Zwykły PR-owiec

1

@neeed wszyscy wiedzieli że jest 110%. W wyborach obiecał sponsorów oraz obniżenie pensji i pozbycie się piłkarzy. Nic się nie udało. Taki polityczny bełkot słuchaliśmy podczas wyborów.

5

Ta negocjował jak w końcu wynegocjował, sory wina wszystkich tylko nie moja. Laporta wiedział od początku że szans nie ma, ale nie chciał by to była jego wina. Polityk to polityk

0

@Michu30 superligi nie ma i nie będzie. Teraz marketingowo jesteśmy na dnie, bez składu na walkę o trofea. Słaby trener, słaby skład. To się nie może udać

0

@marcin62 superlige podpisał, a to to samo było. Też kredyciki ale bez pośredników LL.

0

@Sulimo czyli co, co zrobił z obietnic sponsorów, pozbycia się piłkarzy, obniżenie wynagrodzeń? Co Laporta zrobił, chciał superliga która ma dokładnie te same zasady co cvc z LL.

0

@NaFazieHitman ale superliga chciał. To te same zasady

3

Nie załatwił sponsora, nikogo się nie pozbył, wynagrodzeń nie obniżył.

2

Ej ale faktycznie teraz załapałem dzięki koledze z lr. Dlaczego mnie wszyscy wyzywacie od łysych debili. @tbas - tebas.

1

@Bobo25 macie mnie. Załatwiłem wam 270 baniek, pozdro

0

@BarcaInfo odpowdz Alby, no nie mam pożyczyć, jakbym miał to bym dał ale nie mam.

0

@kamilop No nie wyszło, nie nasza wina, nie ma zgody na złamanie regulaminu la ligi. Nie mam nic więcej do dodania i na końcu proszę o ładne fotki z moim cudownym usmieszkiem

0

Może Laporta właśnie liczy że kibice zaczną wywierać presję na Umtitiego, Pjanica, Cou itd by odeszli

2

@Mordechaj oni mają w to wyj.

0

@Arczek2001 napisał że PSG bada sytuację a Leo się nie spieszy. Zaktualizuj news

1

@Rust_Cohle to ty postaw że odejdzie. Skoro taki pewien jesteś

3

@culesjasiules Cou to z gabinetu lekarza może sobie pokazywać. W Bayernie grał na swojej pozycji i co pokazał.?

0

@LuisSalvano aż podpisze kontrakt z innym klubem. Jak mają go pożegnać jak nic nie podpisał. To chyba wpierw Leo się musi pożegnać

0

@qbuteq ale zrozumiałeś komunikat? Barca chce, piłkarz chce. La liga nie. Będzie zgoda la ligi zostanie, więc to nie jest blef, a wywarcie presji czy la ligę stać na taką stratę.

0

@szkutnik91 głupie gdybanie.

0

@Mathoue ta już wskakuje i mówi bo Ty chcesz. Info poszło oficjalne, piłkarz się dogadał, klub też. La liga powiedziała nie. Ale dla ciebie oczywiście musi wystąpić

0

@barcelonaLM żeby się nie zdziwili jak Leo podpisze. Pewność siebie Laporty może go zgubić. Zachciało się kur superligi

0

@LuisSalvano ale ty wiesz ze oni czekają wpierw na Leo? Jak Ney odchodzi wiesz ze wszyscy go porzegnali jak podpisał z PSG a nie przed. Takie głupie gdybanie twoje

0

@Mns21 oczywiście że będą.

4

@Wiktoria13 skad masz te 12 baniek?

0

@agaFCB połowa to najemnicy. w Dupie to maja

0

@VamosGirl Ale ty wiesz ze 28 klubow mowi tak i Barca z Realem maja gowno do powiedzenia?

0

@barteggg08 Moga szpaler mu zrobic na Gamperze. Nie zagra ale jednak

5

@Objectivo nie. Tego klubu strasznie nie lubie, juz w Realu bardziej bym Leo zdzierżył. Nie obejrze ani jednego meczu Leo z koszulka PSG. Tak jak nie ogladałem z Neyem

1

@sergio5 Powie ze ma kolejny sezon przejsciwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?