tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RonaldoR9 zesra się. Zwykły PR-owiec
1
@neeed wszyscy wiedzieli że jest 110%. W wyborach obiecał sponsorów oraz obniżenie pensji i pozbycie się piłkarzy. Nic się nie udało. Taki polityczny bełkot słuchaliśmy podczas wyborów.
5
Ta negocjował jak w końcu wynegocjował, sory wina wszystkich tylko nie moja. Laporta wiedział od początku że szans nie ma, ale nie chciał by to była jego wina. Polityk to polityk
0
@Michu30 superligi nie ma i nie będzie. Teraz marketingowo jesteśmy na dnie, bez składu na walkę o trofea. Słaby trener, słaby skład. To się nie może udać
0
@marcin62 superlige podpisał, a to to samo było. Też kredyciki ale bez pośredników LL.
0
@Sulimo czyli co, co zrobił z obietnic sponsorów, pozbycia się piłkarzy, obniżenie wynagrodzeń? Co Laporta zrobił, chciał superliga która ma dokładnie te same zasady co cvc z LL.
0
@NaFazieHitman ale superliga chciał. To te same zasady
3
Nie załatwił sponsora, nikogo się nie pozbył, wynagrodzeń nie obniżył.
2
Ej ale faktycznie teraz załapałem dzięki koledze z lr. Dlaczego mnie wszyscy wyzywacie od łysych debili. @tbas - tebas.
1
@Bobo25 macie mnie. Załatwiłem wam 270 baniek, pozdro
0
@BarcaInfo odpowdz Alby, no nie mam pożyczyć, jakbym miał to bym dał ale nie mam.
0
@kamilop No nie wyszło, nie nasza wina, nie ma zgody na złamanie regulaminu la ligi. Nie mam nic więcej do dodania i na końcu proszę o ładne fotki z moim cudownym usmieszkiem
0
Może Laporta właśnie liczy że kibice zaczną wywierać presję na Umtitiego, Pjanica, Cou itd by odeszli
2
@Mordechaj oni mają w to wyj.
0
@Arczek2001 napisał że PSG bada sytuację a Leo się nie spieszy. Zaktualizuj news
1
@Rust_Cohle to ty postaw że odejdzie. Skoro taki pewien jesteś
3
@culesjasiules Cou to z gabinetu lekarza może sobie pokazywać. W Bayernie grał na swojej pozycji i co pokazał.?
0
@LuisSalvano aż podpisze kontrakt z innym klubem. Jak mają go pożegnać jak nic nie podpisał. To chyba wpierw Leo się musi pożegnać
0
@qbuteq ale zrozumiałeś komunikat? Barca chce, piłkarz chce. La liga nie. Będzie zgoda la ligi zostanie, więc to nie jest blef, a wywarcie presji czy la ligę stać na taką stratę.
0
@szkutnik91 głupie gdybanie.
0
@Mathoue ta już wskakuje i mówi bo Ty chcesz. Info poszło oficjalne, piłkarz się dogadał, klub też. La liga powiedziała nie. Ale dla ciebie oczywiście musi wystąpić
0
@barcelonaLM żeby się nie zdziwili jak Leo podpisze. Pewność siebie Laporty może go zgubić. Zachciało się kur superligi
0
@LuisSalvano ale ty wiesz ze oni czekają wpierw na Leo? Jak Ney odchodzi wiesz ze wszyscy go porzegnali jak podpisał z PSG a nie przed. Takie głupie gdybanie twoje
0
@Mns21 oczywiście że będą.
4
@Wiktoria13 skad masz te 12 baniek?
0
@agaFCB połowa to najemnicy. w Dupie to maja
0
@VamosGirl Ale ty wiesz ze 28 klubow mowi tak i Barca z Realem maja gowno do powiedzenia?
0
@barteggg08 Moga szpaler mu zrobic na Gamperze. Nie zagra ale jednak
5
@Objectivo nie. Tego klubu strasznie nie lubie, juz w Realu bardziej bym Leo zdzierżył. Nie obejrze ani jednego meczu Leo z koszulka PSG. Tak jak nie ogladałem z Neyem
1
@sergio5 Powie ze ma kolejny sezon przejsciwy.