0

@pike_najlepszy Ale wiecie że superliga to cyrograf na 23 lata. Rozumiem że to króciutki kontrakt :) a i jeszcze wyższy kredyt swoją drogą :)

0

@FanBarcy123 Będzie superliga, będzie właśnie bardzo tłuste lata

0

@Kusco15 gdzie się zanosi. Wygrali w sądzie ze uefa nie może ukarać, tyle. Sąd hiszpański, chyba że w dwie drużyny sobie superlige zrobią

0

@JohnnyBarca na razie superligi nie ma osie nie zanosi

0

@Roobo to biznes. Wierzą ze wygrają z UEFA.

0

@hayek on jest już z 7 lat nie wiem czy wiesz. A w Anglii rząd blokuję.

0

@cules100pro Oficjalnie z pomysłu nie zrezygnowały tylko Real Madryt, Barcelona i "Stara Dama".

Cytuje

4

@Mns21 czyli Perez pozbył się Leo :)

1

@Mns21 ktoś dobrze za lobbował superlige,nawet kosztem Leo.

0

@kuz oczywiście i Mbappe

1

@hayek z RM i Juve, bo więcej klubów nie ma?

0

@barcelonaLM I na to pieniądze są?

0

@masa11 na prawdę jest tak że cvc dawał za mało i blokował superlige

0

@Gaz czyli jednak idiota to @kuz

0

@donleo12 my za to wygramy superlige.

0

@Coutinho007 o czyli przejściowy sezon, czas start?

0

Przyszedł juzek od biznesu i tylko układziki się liczą. Nadal wierzą w superlige. Macki Pereza

0

@barcelonaLM nie dla idiotow nie bez powodu :)

0

@MarFan mieli być sponsorzy bo wiadomo było że jest źle. Gdzie oni są? Czy on po kampanii ich szuka dopiero?

0

@marcin000019 na niego nas stać

0

@goldmetaxa powiem więcej, wszyscy ci biją brawa z twojej zajebistosci. :)

1

@LeoMessiah dał sobie więcej czasu, aż do września :)

0

@Shroud to nie moja rola a jego. To obiecał i się nie wywiązał.

1

@grejtxkrzychu skoro nie ma nic, to po co prezes? Jak nikt nie ma wpływu na firmę, działania itp. Pięknie pitolil w kampanii

0

@FC1899Barca Koeman - słuchajcie poprzedni sezon był przejściowy, ten jak się okazało też będzie.

1

@CuleNaZawsze1899 hehe wymienił zarząd :)))))) to jest tak jakby Morawiecki został premierem i dostał oklaski że wymienil ministrów PO.

3

@Tomek_TF riki wrzucimy twoja foteczke na stronkę. Co tam w szatni słychać

1

@Shroud wypożyczyć

1

@goldmetaxa to jest ten wielki plan Laporty. Ale sporo osób twierdzi że jest genialny w tym co robi.

1

@BorzyKrzys dwóch czystych Włochów widzę w składzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?