tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pike_najlepszy Ale wiecie że superliga to cyrograf na 23 lata. Rozumiem że to króciutki kontrakt :) a i jeszcze wyższy kredyt swoją drogą :)
0
@FanBarcy123 Będzie superliga, będzie właśnie bardzo tłuste lata
0
@Kusco15 gdzie się zanosi. Wygrali w sądzie ze uefa nie może ukarać, tyle. Sąd hiszpański, chyba że w dwie drużyny sobie superlige zrobią
0
@JohnnyBarca na razie superligi nie ma osie nie zanosi
0
@Roobo to biznes. Wierzą ze wygrają z UEFA.
0
@hayek on jest już z 7 lat nie wiem czy wiesz. A w Anglii rząd blokuję.
0
@cules100pro Oficjalnie z pomysłu nie zrezygnowały tylko Real Madryt, Barcelona i "Stara Dama".
Cytuje
4
@Mns21 czyli Perez pozbył się Leo :)
1
@Mns21 ktoś dobrze za lobbował superlige,nawet kosztem Leo.
0
@kuz oczywiście i Mbappe
1
@hayek z RM i Juve, bo więcej klubów nie ma?
0
@barcelonaLM I na to pieniądze są?
0
@masa11 na prawdę jest tak że cvc dawał za mało i blokował superlige
0
@Gaz czyli jednak idiota to @kuz
0
@donleo12 my za to wygramy superlige.
0
@Coutinho007 o czyli przejściowy sezon, czas start?
0
Przyszedł juzek od biznesu i tylko układziki się liczą. Nadal wierzą w superlige. Macki Pereza
0
@barcelonaLM nie dla idiotow nie bez powodu :)
0
@MarFan mieli być sponsorzy bo wiadomo było że jest źle. Gdzie oni są? Czy on po kampanii ich szuka dopiero?
0
@marcin000019 na niego nas stać
0
@goldmetaxa powiem więcej, wszyscy ci biją brawa z twojej zajebistosci. :)
1
@LeoMessiah dał sobie więcej czasu, aż do września :)
0
@Shroud to nie moja rola a jego. To obiecał i się nie wywiązał.
1
@grejtxkrzychu skoro nie ma nic, to po co prezes? Jak nikt nie ma wpływu na firmę, działania itp. Pięknie pitolil w kampanii
0
@FC1899Barca Koeman - słuchajcie poprzedni sezon był przejściowy, ten jak się okazało też będzie.
1
@CuleNaZawsze1899 hehe wymienił zarząd :)))))) to jest tak jakby Morawiecki został premierem i dostał oklaski że wymienil ministrów PO.
3
@Tomek_TF riki wrzucimy twoja foteczke na stronkę. Co tam w szatni słychać
1
@Shroud wypożyczyć
1
@goldmetaxa to jest ten wielki plan Laporty. Ale sporo osób twierdzi że jest genialny w tym co robi.
1
@BorzyKrzys dwóch czystych Włochów widzę w składzie :)