tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Lapcio się pojawi na konferencji. Może Pereza niech sobie weźmie
2
@Kettger Perez ugrał wszystko, zablokował cvc, pozbył się Leo czym osłabił rywala.
2
@doc nasz skład i Kumcio na ławce. Co może się nie udać :)
0
@Firestone stracimy 200baniek przychodu. Pomyśl, pensje nie spadną, będzie 110% czy mniej? Taki test. Wszystko co Lapcio robi kupi się nie trzyma, tzn. Trzyma, chce Superlige z Perezem, a podpis Leo to blokował.
12
@amanter ale my mamy pakę. Hehe, masakra
0
@lucca87 A za darmo ok. I to ja jestem nienormalny? :)
0
@ShinobiQWE I dlatego ostatnie dwa lata to półfinał i finał LM. Fakt nie mają zespołu, z nami 4-1
2
@Dani13 przecież to Barca go olała. Co za czub
0
@Kgorecki2500 Demir zostal polecony w Grudniu, przed Lapciem, dodatkowoodmowil wszystkim klubom ze zdecydowanie lepsza oferta bo chcial tylko u nas. O taka wielka sprawa Lapcia
2
@Matt_i1992 wybral superlige z Pereezem, a na sponsora mial sporo czasu, była Barca Corporate itd, nic nie zrobil, nikogo sie nie pozbyl. To sa fakty, jest prezesem.
0
@Matt_i1992 I dowiedzial sie w srode o tym. Raport przyszedl 10 dni temu
0
@barcelonaLM Tebas to potwierdzil ,alr przy podpisaniu cvc
1
@CzarnyRycerz pokaz mi klub który 17/18 latkami zdobywa trofea. Gavi zagrał z Salzburgiem i był najsłabszy. Niech się ogrywają w Barcie B. Za szybko dla Gavi, Nico
0
@koksik2700 może napisałeś Bartomeu to dobry prezes?
1
@CzarnyRycerz to sobie Barcę B oglądaj
0
@VenoM czyli sam sobie odpowiedziałeś że paka nie gra.
0
@Commando nic nie jest. Florek superliga, ojciec Leo pewnie chce pomóc Leo. Ciężko będzie się pożegnać, moim zdaniem będzie będzie mega emocjonalnie
1
@VenoM A co Chelsea miała pakę na zwycięstwo w LM? PSG na 2 w lidze?
0
@marko111122 Coś czuję że wygarną Laporcie kłamstwo i wykorzystanie go do wygrania w wyborach. Wolałbym nie bo mam dość tych afer w Barcelonie
2
@Arczek2001 Lapcio się kumpluje z Perezem i uczy się zarządzania od niego. Szkoda siana
0
@GirlfcbPL bo to prawda.
0
@BarcaInfo niedługo to Kwestia godzin?
0
@takisobiektos To jest tak trochę jakbyś ocenił wszystkie kluby Barcelony. Wszystkie oprócz głównej, czyli piłki męskiej wygrały trofea.
0
@busquets5 A kto wybral superlige a nie cvc? Bartek czy Lapcio?
4
@Lub567 podobno na kolonie ma przyjechać.
0
@damiano996 nie wszędzie są spiski. Ale powodzenia.
0
@Joe_Pesci Pjanic
0
@damiano996 zadałeś pytanie, ja ci napisałem na podstawie słów Laporty, Tebasa ale jak im nie wierzysz to nie mój problem. Teoria ci się posypała i walisz tu swoje farmazony jeszcze pisząc że jesteśmy dziećmi. Czytając ciebie to raczej ty jesteś dzieckiem
1
@doc w przypadku PSG kwestia godzin to kwestia godzin.
0
@damiano996 odmówił. Oferta była 2 miesiące temu, zresztą to napisałem. Zdecydował się na Barcę i w środę miało być podpisanie umowy, Laporta zrezygnował z cvc i odmówił Leo. Co miał Leo zrobić? Uruchomili ofertę z przed 2 miesięcy