0

Ciekawe czy Lapcio się pojawi na konferencji. Może Pereza niech sobie weźmie

2

@Kettger Perez ugrał wszystko, zablokował cvc, pozbył się Leo czym osłabił rywala.

2

@doc nasz skład i Kumcio na ławce. Co może się nie udać :)

0

@Firestone stracimy 200baniek przychodu. Pomyśl, pensje nie spadną, będzie 110% czy mniej? Taki test. Wszystko co Lapcio robi kupi się nie trzyma, tzn. Trzyma, chce Superlige z Perezem, a podpis Leo to blokował.

12

@amanter ale my mamy pakę. Hehe, masakra

0

@lucca87 A za darmo ok. I to ja jestem nienormalny? :)

0

@ShinobiQWE I dlatego ostatnie dwa lata to półfinał i finał LM. Fakt nie mają zespołu, z nami 4-1

2

@Dani13 przecież to Barca go olała. Co za czub

0

@Kgorecki2500 Demir zostal polecony w Grudniu, przed Lapciem, dodatkowoodmowil wszystkim klubom ze zdecydowanie lepsza oferta bo chcial tylko u nas. O taka wielka sprawa Lapcia

2

@Matt_i1992 wybral superlige z Pereezem, a na sponsora mial sporo czasu, była Barca Corporate itd, nic nie zrobil, nikogo sie nie pozbyl. To sa fakty, jest prezesem.

0

@Matt_i1992 I dowiedzial sie w srode o tym. Raport przyszedl 10 dni temu

0

@barcelonaLM Tebas to potwierdzil ,alr przy podpisaniu cvc

1

@CzarnyRycerz pokaz mi klub który 17/18 latkami zdobywa trofea. Gavi zagrał z Salzburgiem i był najsłabszy. Niech się ogrywają w Barcie B. Za szybko dla Gavi, Nico

0

@koksik2700 może napisałeś Bartomeu to dobry prezes?

1

@CzarnyRycerz to sobie Barcę B oglądaj

0

@VenoM czyli sam sobie odpowiedziałeś że paka nie gra.

0

@Commando nic nie jest. Florek superliga, ojciec Leo pewnie chce pomóc Leo. Ciężko będzie się pożegnać, moim zdaniem będzie będzie mega emocjonalnie

1

@VenoM A co Chelsea miała pakę na zwycięstwo w LM? PSG na 2 w lidze?

0

@marko111122 Coś czuję że wygarną Laporcie kłamstwo i wykorzystanie go do wygrania w wyborach. Wolałbym nie bo mam dość tych afer w Barcelonie

2

@Arczek2001 Lapcio się kumpluje z Perezem i uczy się zarządzania od niego. Szkoda siana

0

@GirlfcbPL bo to prawda.

0

@BarcaInfo niedługo to Kwestia godzin?

0

@takisobiektos To jest tak trochę jakbyś ocenił wszystkie kluby Barcelony. Wszystkie oprócz głównej, czyli piłki męskiej wygrały trofea.

0

@busquets5 A kto wybral superlige a nie cvc? Bartek czy Lapcio?

4

@Lub567 podobno na kolonie ma przyjechać.

0

@damiano996 nie wszędzie są spiski. Ale powodzenia.

0

@Joe_Pesci Pjanic

0

@damiano996 zadałeś pytanie, ja ci napisałem na podstawie słów Laporty, Tebasa ale jak im nie wierzysz to nie mój problem. Teoria ci się posypała i walisz tu swoje farmazony jeszcze pisząc że jesteśmy dziećmi. Czytając ciebie to raczej ty jesteś dzieckiem

1

@doc w przypadku PSG kwestia godzin to kwestia godzin.

0

@damiano996 odmówił. Oferta była 2 miesiące temu, zresztą to napisałem. Zdecydował się na Barcę i w środę miało być podpisanie umowy, Laporta zrezygnował z cvc i odmówił Leo. Co miał Leo zrobić? Uruchomili ofertę z przed 2 miesięcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?