2

@Ghotti a co ma czekać na spotkanie Lapcio, Perez? To klub wybral inna drogę. Zobaczymy czy Perez nas nie wyr

0

@FC1899Barca kasy ma jak lodu, po co zmieniać. Średniak na miarę Valenci a nie u nas.

0

@msmsms z ts w bramce, dziś neto. Wniosek?

0

@kamyk_23 a ja Ryśka, oprócz bramki wczoraj co takiego pokazał, oprócz strat, o fizyczności nue wspomnę.

15

@Grubson06 No to wiesz co masz zrobić Sam. Kasa potrzebna zrozum

0

@Kgorecki2500 I ryzykowałby kontuzje? Pjanicowi wyraznie pokazuja ze musi odejsc

0

Patrzac na zmiany to Pjanic jako jedyny do odstrzału, z Umtitm skoro go Koeman wpuszcza ryzykujac kontuzje, chyba bez szans na pozbycie sie go,

0

@arasz1819 Szybka bramka pomogla moim zdaniem. Druga polowa mi sie bardziej podobala, w pierwszej jednak Juve moglo nam z 2 wrzucic, wrecz powinno.

9

No to czytam ze mamy juz triplet, uwielbiam stan wygrania meczu :) Tydzień temu Sekunda była :) Za tydzien az sie boje :D

0

@koszol Majstra juz mamy jak widzisz.

0

@Kengo 2-0 , 2-2 ogolnie mecz na remis raczej

0

@BarcaInfo Wroci Pedri, De Jong ot chlop siedzi na lawce

1

@arraco Po 1 polowie meczu sparingowego znasz nasze miejsce? Bez Fati, Cou, De Jong :)

2

No potrzeba tej 9-tki. Cały czas potrzeba silnej 9-tki. Taki Haaland to wklejony do tego zespołu. Ehhh

0

@lioney10 beda mogli. 40% stadionu

1

@arasz1819 Musza sie podniesc, bo tragiczny sezon tylko pogorszy budzet

0

@cat_r37 Aha, rozumiem ze noge mu urwalo

0

Ale gwizdow, oj bardzo źle sie dzieje.

2

Gwizdy na Pjanica , grubo

3

@PatrychoO To jest za mocne jak dla mnie :)

1

@Commando Ale to by bylo rozgranie Pereza :)

0

@sergio5 W ostatnim meczu to i Legia gra lepiej. Zobaczymy za tydzien

0

@QuiqueSetien1958 lepiej to co Perez?

4

@BrzydkiAS poszedł w układy z Perezem, co się dziwisz. Do tego będą zarządem który za darmo oddał największego piłkarza klubu w imię Superligi. Nie dziwię im się. Ale zobaczymy jak to się skończy może miał rację.

1

@IronSanHybrid może zarabiać 50% poprzedniego kontraktu. Czyli 20. Poszukaj sobie jest tego milion dziś w necie. Np transfery. Info

1

@IronSanHybrid rozumiesz ze prawo hiszpańskie nie pozwala grać za zero?

13

@IronSanHybrid następny

1

@MateFunFCB Jest, było cvc. Dogadali się z Perezem by nie podpisywać. A jak Perez przegra w sądzie to cvc i tak wejdzie. Wygranym tej awantury jest Perez, nas osłabił, zablokował cvc, walczy o superlige. Tyle

1

Ale kretyński wpis. Zawsze otwarte :)

2

@Pilka_jest_okragla czy ja wiem. To taka trochę szydera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?