tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ghotti a co ma czekać na spotkanie Lapcio, Perez? To klub wybral inna drogę. Zobaczymy czy Perez nas nie wyr
0
@FC1899Barca kasy ma jak lodu, po co zmieniać. Średniak na miarę Valenci a nie u nas.
0
@msmsms z ts w bramce, dziś neto. Wniosek?
0
@kamyk_23 a ja Ryśka, oprócz bramki wczoraj co takiego pokazał, oprócz strat, o fizyczności nue wspomnę.
15
@Grubson06 No to wiesz co masz zrobić Sam. Kasa potrzebna zrozum
0
@Kgorecki2500 I ryzykowałby kontuzje? Pjanicowi wyraznie pokazuja ze musi odejsc
0
Patrzac na zmiany to Pjanic jako jedyny do odstrzału, z Umtitm skoro go Koeman wpuszcza ryzykujac kontuzje, chyba bez szans na pozbycie sie go,
0
@arasz1819 Szybka bramka pomogla moim zdaniem. Druga polowa mi sie bardziej podobala, w pierwszej jednak Juve moglo nam z 2 wrzucic, wrecz powinno.
9
No to czytam ze mamy juz triplet, uwielbiam stan wygrania meczu :) Tydzień temu Sekunda była :) Za tydzien az sie boje :D
0
@koszol Majstra juz mamy jak widzisz.
0
@Kengo 2-0 , 2-2 ogolnie mecz na remis raczej
0
@BarcaInfo Wroci Pedri, De Jong ot chlop siedzi na lawce
1
@arraco Po 1 polowie meczu sparingowego znasz nasze miejsce? Bez Fati, Cou, De Jong :)
2
No potrzeba tej 9-tki. Cały czas potrzeba silnej 9-tki. Taki Haaland to wklejony do tego zespołu. Ehhh
0
@lioney10 beda mogli. 40% stadionu
1
@arasz1819 Musza sie podniesc, bo tragiczny sezon tylko pogorszy budzet
0
@cat_r37 Aha, rozumiem ze noge mu urwalo
0
Ale gwizdow, oj bardzo źle sie dzieje.
2
Gwizdy na Pjanica , grubo
3
@PatrychoO To jest za mocne jak dla mnie :)
1
@Commando Ale to by bylo rozgranie Pereza :)
0
@sergio5 W ostatnim meczu to i Legia gra lepiej. Zobaczymy za tydzien
0
@QuiqueSetien1958 lepiej to co Perez?
4
@BrzydkiAS poszedł w układy z Perezem, co się dziwisz. Do tego będą zarządem który za darmo oddał największego piłkarza klubu w imię Superligi. Nie dziwię im się. Ale zobaczymy jak to się skończy może miał rację.
1
@IronSanHybrid może zarabiać 50% poprzedniego kontraktu. Czyli 20. Poszukaj sobie jest tego milion dziś w necie. Np transfery. Info
1
@IronSanHybrid rozumiesz ze prawo hiszpańskie nie pozwala grać za zero?
13
@IronSanHybrid następny
1
@MateFunFCB Jest, było cvc. Dogadali się z Perezem by nie podpisywać. A jak Perez przegra w sądzie to cvc i tak wejdzie. Wygranym tej awantury jest Perez, nas osłabił, zablokował cvc, walczy o superlige. Tyle
1
Ale kretyński wpis. Zawsze otwarte :)
2
@Pilka_jest_okragla czy ja wiem. To taka trochę szydera