tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Ta chlałem jak dzik. Kac ten sam.
1
@Pawel13sz sport, ochłoń. Wg
Nich od dwóch tygodni Pjanic w Juve
2
@Kettger medal mu. Uspokoił atmosferę. Większych bzdur to dziś nie przeczytam
0
To musi byc zemsta :)
1
@CuttingHead Czekałem na ten argument :) Co ma to kur do szczepień? Co ma powiedz mi? Negujesz w komentarzu sczepienia, a nie Lockdown, to jest kompletnie inne rozmowa inny temat.
7
@Phoenixx Pewnie nie zarejestrujemy innych piłkarzy i tyle.
9
@Messibestplayerintheworld Oczywiscie nie moze napisac o co chodzi tylko nakreca juz i tak zjeb.. atmosfere.
0
@barca__rządzi Alibaba
0
@arasz1819 Myślę, że komisja śledcza powinna być odpalona. Oszukali nas.
0
@stary_wyga Powiedz to tym co umarli. Albo tym co ciężko przeszli. Nie chcesz nie szczep sie, w dupie to mam. Ale szczucie by inni tego nie robili jest chore.
0
@CuttingHead 99% bezobjawowo i tyle wystarczy w dyskusji z tobą.
1
@kaamil1910 Zobaczymy skąd weźmie kase na spłacenie długów, a i czy kibice beda na stadionie, ile marketingowo stracimy, ilu nowych sponsorów znajdzie. Wtedy rozliczymy.
10
@arasz1819 Patrz i rok dom szukał w Paryżu i śpią w Hotelu. Może za drogo?
0
@ranger3120 Szczepienie nie chroni przed zarazeniem, ale nie którym to trzeba chyba na czole napiac zaraz po szczepieniu. Skoro pracowali to znaczy że czuli się bardzo dobrze, wiec szczepionka działa.
0
@Commando Tak ze jestesmy bankrutami
0
@barcelonaLM anuluja
0
@Tomo_95 tak jeden się sprzedaje i PIS rządzi dalej.
0
@Arczek2001 bo na e. Alfabetu nie znasz?
0
@Tomo_95 zobacz na wynik, ich 10 głosów i tak nie daje większości
0
@Sulimo zdrówka
2
@Ascend jojo. Wasze 10 głosów gówno daje i tak mają większość. Ale zawsze nadzieję że ktoś się wysypie, więc sama poprawka spoko
2
@Witekk10 zobacz na mój nick, ja mam dopiero przejebane. Od tygodnia mnie wyzywają od Tebasow jeb.
0
@xVENUMx Jak stary, kup nowy.
27
W wieku 29lat, kontuzja zatrzymała rozwój :)
0
@Gomess psujesz mi zabawę :(
0
@horang Ja czekam kiedy wylogujesz się z tej strony. Radość jak po meczu z PSG 6-1. Nie pozdrawiam
7
@Pawel13sz część Tebas, jesteś kawałem ch. Z tym cvc. Ale Prośbę jedna mamy.
1
???? [@gerardromero] | Samuel Umtiti is getting closer to leaving Barça. The French center-back is having a hard time emotionally after the whistles he received from the fans during Gamper and considers that now is the time to leave the club. (Via @BlazquezFont) https://t.co/leHp8Gvhbg
Samuel odchodzi, gwizdy pomogły. Kibice mam nadzieję że wiedzą co zrobić z Pjanicem. Mam słyszeć te gwizdu w POLSCE!!!
5
@Messibestplayerintheworld Pedri akurat czym więcej gra, tym mam wrażenie że gorzej
0
@WiernyKatalonii Pjanic w niedzielę już był w Juventusie, nadal jest.