0

@VenoM Ta chlałem jak dzik. Kac ten sam.

1

@Pawel13sz sport, ochłoń. Wg
Nich od dwóch tygodni Pjanic w Juve

2

@Kettger medal mu. Uspokoił atmosferę. Większych bzdur to dziś nie przeczytam

0

To musi byc zemsta :)

1

@CuttingHead Czekałem na ten argument :) Co ma to kur do szczepień? Co ma powiedz mi? Negujesz w komentarzu sczepienia, a nie Lockdown, to jest kompletnie inne rozmowa inny temat.

7

@Phoenixx Pewnie nie zarejestrujemy innych piłkarzy i tyle.

9

@Messibestplayerintheworld Oczywiscie nie moze napisac o co chodzi tylko nakreca juz i tak zjeb.. atmosfere.

0

@barca__rządzi Alibaba

0

@arasz1819 Myślę, że komisja śledcza powinna być odpalona. Oszukali nas.

0

@stary_wyga Powiedz to tym co umarli. Albo tym co ciężko przeszli. Nie chcesz nie szczep sie, w dupie to mam. Ale szczucie by inni tego nie robili jest chore.

0

@CuttingHead 99% bezobjawowo i tyle wystarczy w dyskusji z tobą.

1

@kaamil1910 Zobaczymy skąd weźmie kase na spłacenie długów, a i czy kibice beda na stadionie, ile marketingowo stracimy, ilu nowych sponsorów znajdzie. Wtedy rozliczymy.

10

@arasz1819 Patrz i rok dom szukał w Paryżu i śpią w Hotelu. Może za drogo?

0

@ranger3120 Szczepienie nie chroni przed zarazeniem, ale nie którym to trzeba chyba na czole napiac zaraz po szczepieniu. Skoro pracowali to znaczy że czuli się bardzo dobrze, wiec szczepionka działa.

0

@Commando Tak ze jestesmy bankrutami

0

@barcelonaLM anuluja

0

@Tomo_95 tak jeden się sprzedaje i PIS rządzi dalej.

0

@Arczek2001 bo na e. Alfabetu nie znasz?

0

@Tomo_95 zobacz na wynik, ich 10 głosów i tak nie daje większości

0

@Sulimo zdrówka

2

@Ascend jojo. Wasze 10 głosów gówno daje i tak mają większość. Ale zawsze nadzieję że ktoś się wysypie, więc sama poprawka spoko

2

@Witekk10 zobacz na mój nick, ja mam dopiero przejebane. Od tygodnia mnie wyzywają od Tebasow jeb.

0

@xVENUMx Jak stary, kup nowy.

27

W wieku 29lat, kontuzja zatrzymała rozwój :)

0

@Gomess psujesz mi zabawę :(

0

@horang Ja czekam kiedy wylogujesz się z tej strony. Radość jak po meczu z PSG 6-1. Nie pozdrawiam

7

@Pawel13sz część Tebas, jesteś kawałem ch. Z tym cvc. Ale Prośbę jedna mamy.

1

???? [@gerardromero] | Samuel Umtiti is getting closer to leaving Barça. The French center-back is having a hard time emotionally after the whistles he received from the fans during Gamper and considers that now is the time to leave the club. (Via @BlazquezFont) https://t.co/leHp8Gvhbg

Samuel odchodzi, gwizdy pomogły. Kibice mam nadzieję że wiedzą co zrobić z Pjanicem. Mam słyszeć te gwizdu w POLSCE!!!

5

@Messibestplayerintheworld Pedri akurat czym więcej gra, tym mam wrażenie że gorzej

0

@WiernyKatalonii Pjanic w niedzielę już był w Juventusie, nadal jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?