tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kamilos84 no to myślę że czas by inne kraje pokazały Amerykanom jak to się robi. Zobacz ilu chętnych
1
@norbercikvisca2007 chyba że jesteś z lr i jak zobaczysz tych naszych 17-18 latków. O panie, RM nawet nie wyjdzie na mecz z nami bo pełne portki.
1
@szkutnik91 Idealna kibiców. A już życie pokazało że idealna kibiców = wpier na boisku
0
@amanter przypomnij czasy Valverde. Był spory problem z pełnym stadionem.
0
@mikael po pierwsze nie wiemy jaka forma a gramy o pkt, po drugie kontuzja i już go nie sprzedaż
0
@Aperitif w BM miał na nominalnej. I?????
2
@Odcinkowy w Hiszpanii nawet z Leo często był problem z pełnym stadionem. Bilety drogie, kryzys swoje robi. Turystyka dostaje w dupe przez covid
0
@Mathew16 to czemu inne kraje nie zostaną?
0
@tomek8756 religia im nie pozwala by żyli w spokojnym świecie. Sami się między sobą napierdzielaja. Chore i tyle
0
@LeoMessiah no Villarreal to chyba nie?
2
@doc Cou i 10-tka ostro komuś gdzieje główkę.
0
@JANEK777 myślisz że oni to robią dla popularności. Solorz już się sprzedał.
0
@JANEK777 pamiętaj byś był jeszcze za sądem najwyższym by był po kontrola Pisu i będziesz żył jak Bóg na Białorus z jedyna i niepowtarzalna partia. Kompletnie nie rozumiesz po co PIS to robi.
3
Cou od początku był na liście transferowej. Myślę że Koeman chciał by został, ale po treningach dał zielone światło i prio na 9-tke
0
@Cule1234 teraz? Przepraszam dziś się dowiedzieli o tym?
0
@Pilka_jest_okragla nie wiem co wy w Gavim widzicie.
0
@Rewolucja123 znowu cytując, populiste. Idzie wybitnie dobrze,chodz przez rządy poprzedników i sobie dopisz.....
0
@Rewolucja123 Cytuje Lapcia. Ciężko pracujemy
0
@Cule1234 pocisnąć Cou i szukać 9-tki
0
Kur nie. Lenglet, odpocznij chłopie. W Arsenalu podobno fajnie jest
1
@puyol_presidend5 przypomnę. Salzburg wszystkich wyjeb. Po Juve mamy tryplet, Leo nie potrzebny
8
@JANEK777 mówisz o tym Polsacie co na pasku napisał. "niestety" głosowanie przełożone. Oni już pod łapami rządu
0
@barcamember nie mogę na Lengleta patrzyć.
1
@barcamember Nie jest to prawda. Lenglet lewo nożny i Koeman preferuje by srodkowi to prawo i lewo nozni piłkarze.
11
Lenglet zaraz zwymiotuje
0
@chavez Nawet Pep to potwierdzal. Poszukaj w google
0
@chavez I wieczne powielanie nieprawdy. Roniego chcieliśmy przedłużyć, on odmówił. To nie Pep go wywalił
1
@chavez myślę że tak. Paka była bardzo mocna.
7
@Kitek1640 to prowokacja?
0
@RR Było info, że socios nie wykupili pełnej puli, ale w wolnej sprzedaży szybko wszystko poszlo.