3

@Kamilos84 no to myślę że czas by inne kraje pokazały Amerykanom jak to się robi. Zobacz ilu chętnych

1

@norbercikvisca2007 chyba że jesteś z lr i jak zobaczysz tych naszych 17-18 latków. O panie, RM nawet nie wyjdzie na mecz z nami bo pełne portki.

1

@szkutnik91 Idealna kibiców. A już życie pokazało że idealna kibiców = wpier na boisku

0

@amanter przypomnij czasy Valverde. Był spory problem z pełnym stadionem.

0

@mikael po pierwsze nie wiemy jaka forma a gramy o pkt, po drugie kontuzja i już go nie sprzedaż

0

@Aperitif w BM miał na nominalnej. I?????

2

@Odcinkowy w Hiszpanii nawet z Leo często był problem z pełnym stadionem. Bilety drogie, kryzys swoje robi. Turystyka dostaje w dupe przez covid

0

@Mathew16 to czemu inne kraje nie zostaną?

0

@tomek8756 religia im nie pozwala by żyli w spokojnym świecie. Sami się między sobą napierdzielaja. Chore i tyle

0

@LeoMessiah no Villarreal to chyba nie?

2

@doc Cou i 10-tka ostro komuś gdzieje główkę.

0

@JANEK777 myślisz że oni to robią dla popularności. Solorz już się sprzedał.

0

@JANEK777 pamiętaj byś był jeszcze za sądem najwyższym by był po kontrola Pisu i będziesz żył jak Bóg na Białorus z jedyna i niepowtarzalna partia. Kompletnie nie rozumiesz po co PIS to robi.

3

Cou od początku był na liście transferowej. Myślę że Koeman chciał by został, ale po treningach dał zielone światło i prio na 9-tke

0

@Cule1234 teraz? Przepraszam dziś się dowiedzieli o tym?

0

@Pilka_jest_okragla nie wiem co wy w Gavim widzicie.

0

@Rewolucja123 znowu cytując, populiste. Idzie wybitnie dobrze,chodz przez rządy poprzedników i sobie dopisz.....

0

@Rewolucja123 Cytuje Lapcia. Ciężko pracujemy

0

@Cule1234 pocisnąć Cou i szukać 9-tki

0

Kur nie. Lenglet, odpocznij chłopie. W Arsenalu podobno fajnie jest

1

@puyol_presidend5 przypomnę. Salzburg wszystkich wyjeb. Po Juve mamy tryplet, Leo nie potrzebny

8

@JANEK777 mówisz o tym Polsacie co na pasku napisał. "niestety" głosowanie przełożone. Oni już pod łapami rządu

0

@barcamember nie mogę na Lengleta patrzyć.

1

@barcamember Nie jest to prawda. Lenglet lewo nożny i Koeman preferuje by srodkowi to prawo i lewo nozni piłkarze.

11

Lenglet zaraz zwymiotuje

0

@chavez Nawet Pep to potwierdzal. Poszukaj w google

0

@chavez I wieczne powielanie nieprawdy. Roniego chcieliśmy przedłużyć, on odmówił. To nie Pep go wywalił

1

@chavez myślę że tak. Paka była bardzo mocna.

7

@Kitek1640 to prowokacja?

0

@RR Było info, że socios nie wykupili pełnej puli, ale w wolnej sprzedaży szybko wszystko poszlo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?