tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG bo mu Barca powiedziała by spierdalal
2
Rywal gra pressingiem, Barcy nie ma. Jedyne co nowe nareszcie nie czytam wina Leo, bo nie wraca do obrony
2
Przecież mamy skład na tryplet czytałem tydzień temu. Myślę że trzeba wpuścić 17-latkow ogarną na spokoju. Taka Pilka, skład mamy jaki mamy.
1
@bartekvisca był tydzień temu.
0
O ho nie oglądam, ale czytam że jednak wszystkich sprzedać :)
0
Komentarz usunięty
3
@Janiama umyć i wystawić jako maskotka
0
@zenoowity chyba pizlo, jednak brązowy.
0
Ja rozumiem, podwyżki dla 18-latkow itp. Tak trochę nie wiemy ile dostał, nie wiemy jak to się ma do wynagrodzenia Ryśka i innych z FCB 2. Tak młody powinien w tym wieku być pokorny, ale jednak, jak piłkarsko da nam dużo na pozycji w której mamy kosmiczny problem. To wolałbym mu dać te banke więcej niż kupować za 40 kolejnego. Z drugiej strony mamy chyba Nico bo to podobna pozycja. Trudna sprawa bo jeśli np, dajemy mu powiedzmy 2 banki, a wszystkie inne kluby 4. Do tego dajmy ze Rychu, Inaki mają po 3, to trochę słabe.
3
Okładka asa. Plan Mbappé” – AS informuje, że Real ma jasną strategię, by móc pozyskać cracka przed zamknięciem rynku. Kolejne punkty: 1) utrzymać otwartą linię negocjacyjną z PSG; 2) nie mieszać się w plany paryskiego klubu, który 29 sierpnia odwiedza Reims; 3) nie udzielać wypowiedzi, ani ze strony Realu, ani Mbappé, które zdenerwowałyby szejka; 4) jeśli sytuacja się nie ruszy, wystosować wielką ofensywę 30 sierpnia z ofertą na piśmie; 5) Mbappé musi pozostać nieugięty w kwestii braku przedłużenia umowy.
Pokonali głupota katalonskie gazety :) nagroda okienka transferowego.
0
@Pablit ta, 4 lata 50mln,rodzina zabezpieczona, piękne życie
0
@arasz1819 on chce odejsc, wiec nie wiemy jaka motywacje ma chlopak.
0
@clyde jak ze bym smiał. :)
1
@Bykunn nie ty jeden. Nie podoba mi się.
73
Ale ja bym chciał by ktoś mnie tak źle traktował. 12 baniek, ale nie będę grał. Straszne życie, depresję bym pewnie miał. Barcelona, paskudne miasto
6
@clyde a ja myślałem że licza kompetencje. No tak, a co następne że musi być gejem, albo murzynek, bo tak wypada czy jak. Prdl świat się robi
0
A później wtorek, środa, czwartek, sobota, niedziela, później godziny, minuty itp, itd.
0
@Foton I te 3% niech zostanie
0
@blazeq pena, Rysiek, Czy on jest gorszy od nich. Hmmm
0
@blazeq janiama napisał 2mln. Dlatego pytanie skąd to wziął
0
@Janiama skąd wiesz co dostał?
0
@Kettger Decydować o losach Barcelony buahahaha. Jesteście tak samo naiwni jak on, zagrał dwa mecze na krzyż, nie wiemy tak na prawde co z nim będzie i jak wielki to jest talent.
2
@l0Messini To chodzi tylko i wyłącznie o kasę. To potężne pieniądze i ktoś tylko czeka za rogiem. Na bank pięknie połączony z politykami obu partii.
1
@against_modern_football Pokaz mi je u nas. Nie ma, bo dostep mocno ograniczony, dasz wszystkim rozpetasz idiotów co po galeriach beda biegac. Zdecydowane i nie potrzebne w naszym kraju. Ktoś chce z konfy i Pisu na tym zarobić.
5
@Kondziubarca Podobno miał być następcą Neya.
2
@against_modern_football zadziala to w druga strone, bo teraz złodzieje broni nie maja, a teraz miec beda. Nie mamy w tym kraju problemu by iśc w tym kroku. Jest to jawny biznes, który ktoś chce lobbować i zarobić potężne pieniądze.
9
@Bartula daj jeden argument, po co? !! Naprawdę chcesz ludziom dać broń!! Odpowiedz jest jedna, ktoś to lobbuje.
0
@osa91 I w taki sposób budujesz nierobów. Bo państwo da.
6
https://www.kiep.pl/80026/poslowie-pis-i-konfederacji-wspolnie-przygotowali-projekt-ktory-zezwoli-posiadanie-broni-kazdemu-kto
Ciekawe po co? Szybko się okaże, że posłowie Konfederacji, PiS mają firmy, lub znajomych co na tym sporo zarobią.
0
@Barca1992 bo jesteś blondynka, a moderator lubi szatynki