tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablit z niego taka 10-tka za Leo, jak ze mnie astronauta.
0
@puyol_presidend5 no ale walka do ostatniej minuty o LM to już trochę kompromitacja
0
@Michu94 Bayern przy nowym trenerze potrzebuje czasu by wejść na swój poziom, jeśli w ogóle wejdzie. Szanse na pkt są. Najważniejsze by zagrać pressingiem jak z RSS. Jeśli to my będziemy biegać a nie BM to będzie dobrze
0
@SamuraJack Na nich trzeba stawiać, jako uzupełnienie składu, rozwój, a nie jako pierwszy skład. Oglądałem i Gavi z Salzburgiem był najsłabszy, ale ma prawo być najsłabszy bo to dziecko
0
@SamuraJack pokaz mi ta wielka La Massie z ostatnich 10 lat. Oprócz Fatiego kto się rozwinął nie tylko u nas.? Młodziki mogą i powinni się rozwijać wchodząc z ławki, dostając minuty, ale przy świetnych piłkarzach. A nie stanowić o sile pierwszego zespołu. Każdy mecz z dobrym zespołem umocza. Gavi pokaz mi w tych sparingach co takiego dobrego pokazał, oprócz tego że jest z La Massi, a jak słowo La Massia to tacy jak ty mają orgazm
0
@SamuraJack Bez komentarza. Nastolatkami grać. Good Luck.
0
@Emhyr I nikogo w zamian? Faktycznie okienko majstersztyk. Wszyscy się wzmacniają, a my sukces bo pensje obniżyliśmy
0
@cat_r37 a to może ja źle zrozumiałem. Czytałem że nie ma numeru dla niego.
0
@culesjasiules Ansu, Cou po rocznej przerwie, Dembele w tym roku nie zobaczysz w formie, Aguero też. No faktycznie
0
@cat_r37 Mingueza nie zagra podobno, nie zostanie powołany
3
@Survier i dziękuj rodzicom. A jak nie wiesz o co chodzi to wpisz krztusiec w Wikipedia.
0
@dge21 mu się bardzo mocno wzmocniło. Ich kadra, a nasza to obyśmy to my nie wojowali w le.
3
@hoeniker zobacz Juve jak mocarne było z CR, po czym ty wnioskujesz że to taka okazja?
27
@Slazzy nie zaczynajmy znowu tego tematu. Please
1
@Dundersztyc kciuki to ja trzymam, ale nie za imprezę bo ta się uda, ale za ciebie :) powodzenia, uciekaj póki jeszcze mozesz
0
@patry295 czyli będzie odwrotnie
0
@LioMessi10 po to jest by go zmusić.
0
@Encore i zaraz odpali
0
@Pawel13sz a zapomniałem, przecież on pomocnik, dlatego u nas nigdy nie odpalił
15
My też mamy transfer. Wielki Cou odpali, sezon jego będzie, zobaczycie
4
Philippe Coutinho i Ter Stegen wkrótce mają otrzymać zielone światło do gry od klubowych lekarzy. [SER Cataluyna] (3️⃣)
Czy ja stary jestem czy Cou już miał zielone światło? Twitt od Barcyinfo
0
@koziar nawet Collado wypożyczyć nie potrafi. Kur za co go chwalić? za wzmocnienie RM? Ciekawe czy na otwarcie stadionu RM pójdzie, Perez pewnie zaprosi.
2
@mekston przecież oficjalka już jest :)
0
@sintesox Leo lepszy. Wiem, znam się uwierz mi.
2
@Coutinho007 szczerze zobaczyłbym go zamiast Brejta
4
@Shapiro może i jest nieudolny, ale zabawe zaczął Trump.
0
@Encore Widzę, że bukmacherka ma podobne myślenie do mojego :) Tak z ciekawości RM ile?
0
@lucca87 no paka, że wszyscy padają przed nami :)
0
@Kapitan hawk Kibicuje klubowi 20 lat. Wiary brak, bo uważam, że to jest skład który nie po walczy o trofea, po prostu jest za słaby, ja nie mam takiej wiary jak wy w 18-latków. Do tego Koeman średni ekspert dla mnie jeśli chodzi o taktykę itp. Ma bardzo trudne zadanie, ogromna presje, oczekiwania, ale w ważnych meczach gramy cały czas tak samo. Przychodzi takie Bilbao i przy pressingu modlimy się o wynik. Nasza Obrona - Dest, Pique, Garcia, Alba - Nasza 9-tka Brejt. No kur prosze was.
0
@Songo91 No a jakich ogórów miał w LM. Takie 5-2 kojarzę z czego 4-1 na pięknym stadionie.