tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kempnou Wiesz co tu by sie działo gdyby Gavi, Nico, Rysiek strzelił bramke? Potrójna złota piłka. Tak już maja kibice obu klubów.
0
@Gaz Moim zdaniem odejdą.
0
Mam nadzieje ze bez przedłużenia kontraktu.
0
@DonAndrzejos Biore obu, z 6 baniek nam zostanie na bank ich kupimy.
0
@DonAndrzejos kogo?
1
@NaFazieHitman Euro mu się przypomniało. Straszny zjazd formy
0
@Messibestplayerintheworld Nero tydzień temu kozak, ale po wczorajszym sprzedać :)
0
@Ghotti raczej Kaj dziś taktyka. Co robić trenerze.
1
@AV0CAD0 oni są z La Massi, i młodzi. A młodzi w Barcelonie są nietykalni.
7
Bo byli, z każdym kolejnym sezonem Barca pionowo w dół z poziomem gry. Porównajmy składy obu zespołów, a różnice na korzyść AB.
1
@Gaucho widzę że mamy nowego kozła ofiarnego. Wszyscy zagrali wielkie gówno z małymi wyjątkami, ale jedzie się po rezerwowym.
0
@formentera2017 w czym niby, z Salzburgiem go jechali jak przedszkolaka. Jeśli z 17latkiem w podstawie chcecie grać, bo La Masia to się bijcie o LE.
0
@NorbiTBOB tak jak na nastolatka przystało. Musi się dużo nauczyć, a my potrzebujemy kogoś doświadczonego jak chcemy na coś liczyć
0
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Araujo u Ronalda to rezerwowy
0
@Kamiloza91 oby nie.
0
@Krychaaa10 bardziej to jednak nie wina Leo, że nie potrafimy grać z zespołami co grają presingiem
0
@Senyer wszędzie i nigdzie. To pokazuje brak taktyki albo realizacji założeń taktycznych
1
@Zawsze_Wierny to czemu grał?
0
@Gaucho rok temu była w budowie. Teraz już miał być kozak. Tydzień temu byliśmy najlepsi, w końcu bez Leo, teraz czekam na komentarz że to przez to że go nie ma :)
1
@Catalanian1991 a co ma do tego Pjanic i Umtiti? Grali młodzi i co pokazali?
0
@formentera2017 no właśnie nie. Dla was wszystko co młodego i z La Massi jest lepsze. Każdy z nich to najwybitniejszy piłkarz świata
0
@ściah ile lat jeszcze będziemy potrzebować by radzić sobie z zespołami które grają pressingiem. Winny zawsze był Leo. Co teraz?
0
@ściah tydzień temu czytałem że fizycznie kozak, to jak to jest?
0
@formentera2017 a co Gavi zagrał?
0
@ObiwanKenobi taki mamy skład. Na ławce nastolatkowie
0
@Gomess to dlaczego gra?
0
@Volk a co on ma wspólnego ze środkiem pola?
1
@Janiama To czemu tydzień temu nie ocenialiście. Ja piszę że nastolatkami ciężko będzie coś wygrać, ale tu tryplet już wróżą.
4
Araujo standard najlepszy, ale Ronaldzik woli go na ławce
0
@Janiama I tak od 5 lat sprowadzeni