1

@kempnou Wiesz co tu by sie działo gdyby Gavi, Nico, Rysiek strzelił bramke? Potrójna złota piłka. Tak już maja kibice obu klubów.

0

@Gaz Moim zdaniem odejdą.

0

Mam nadzieje ze bez przedłużenia kontraktu.

0

@DonAndrzejos Biore obu, z 6 baniek nam zostanie na bank ich kupimy.

0

1

@NaFazieHitman Euro mu się przypomniało. Straszny zjazd formy

0

@Messibestplayerintheworld Nero tydzień temu kozak, ale po wczorajszym sprzedać :)

0

@Ghotti raczej Kaj dziś taktyka. Co robić trenerze.

1

@AV0CAD0 oni są z La Massi, i młodzi. A młodzi w Barcelonie są nietykalni.

7

Bo byli, z każdym kolejnym sezonem Barca pionowo w dół z poziomem gry. Porównajmy składy obu zespołów, a różnice na korzyść AB.

1

@Gaucho widzę że mamy nowego kozła ofiarnego. Wszyscy zagrali wielkie gówno z małymi wyjątkami, ale jedzie się po rezerwowym.

0

@formentera2017 w czym niby, z Salzburgiem go jechali jak przedszkolaka. Jeśli z 17latkiem w podstawie chcecie grać, bo La Masia to się bijcie o LE.

0

@NorbiTBOB tak jak na nastolatka przystało. Musi się dużo nauczyć, a my potrzebujemy kogoś doświadczonego jak chcemy na coś liczyć

0

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Araujo u Ronalda to rezerwowy

0

@Kamiloza91 oby nie.

0

@Krychaaa10 bardziej to jednak nie wina Leo, że nie potrafimy grać z zespołami co grają presingiem

0

@Senyer wszędzie i nigdzie. To pokazuje brak taktyki albo realizacji założeń taktycznych

1

@Zawsze_Wierny to czemu grał?

0

@Gaucho rok temu była w budowie. Teraz już miał być kozak. Tydzień temu byliśmy najlepsi, w końcu bez Leo, teraz czekam na komentarz że to przez to że go nie ma :)

1

@Catalanian1991 a co ma do tego Pjanic i Umtiti? Grali młodzi i co pokazali?

0

@formentera2017 no właśnie nie. Dla was wszystko co młodego i z La Massi jest lepsze. Każdy z nich to najwybitniejszy piłkarz świata

0

@ściah ile lat jeszcze będziemy potrzebować by radzić sobie z zespołami które grają pressingiem. Winny zawsze był Leo. Co teraz?

0

@ściah tydzień temu czytałem że fizycznie kozak, to jak to jest?

0

@formentera2017 a co Gavi zagrał?

0

@ObiwanKenobi taki mamy skład. Na ławce nastolatkowie

0

@Gomess to dlaczego gra?

0

@Volk a co on ma wspólnego ze środkiem pola?

1

@Janiama To czemu tydzień temu nie ocenialiście. Ja piszę że nastolatkami ciężko będzie coś wygrać, ale tu tryplet już wróżą.

4

Araujo standard najlepszy, ale Ronaldzik woli go na ławce

0

@Janiama I tak od 5 lat sprowadzeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?