0

@escarabajo pamiętaj każdy młody w Barcelonie, to super, hiper wyjebany talent. Jak poda, trzy metry do kolegi to już miazga

0

@KrwawiaceoczyVEB no zaowocowało, że Espanyol spadł do drugiej ligi. :)

6

Roberto - Pique, Lenglet - Alba na mecz z BM. TS na brameczke i bedzie moc

4

@Firestone 10% jest kwoty do Betisu nie 50%

1

@Gonzo349 Oby zbierali na jakas 9-tke. Albo kogoś do środka pola

1

@GeneralXavi Leo blokował cały zespół. Teraz nareszcie jest team

2

@arasz1819 Rozumiem, że wielki Koeman ma słabsza pake od Getafe? Bilbao itp? Przed odejsciem Leo, każdy mówił, że zespołu nie mamy przez Leo. Rozumiem, że to kolejny sezon przejściowy?

0

E tam to tylko statystyka. Dobrze jest, pieknie pileczka chodzi.

1

@Munio ten mecz był straszny

2

@goldmetaxa gorzej niż dziś i tydzień temu nie może być

2

@tobiasson92 a teraz zobacz skład Getafe.

0

@ElKamil ostatniemu trenerowi nawet wypłaty nie dali. Poradzą sobie

3

@arasz1819 ty jesteś wielbicielem piłki Koemana, no i zdecydowanie lepiej się znasz na piłce od nas. Powiedz, będzie lepiej po okresie przejściowym?

0

@ElKamil Myślę że przełom Listpada/Grudnia i chłopa już tu nie będzie

2

Może mi jakiś bystrzak wyjaśnić, na czym polegają założenia taktyczne Barcelony Koemana? Jeden Schemat widzę, odwróć się i podaj do tyłu. Ale może czegoś nie widzę.

0

@bebeto77 gdzie ty widzisz kontrolę meczu? My dwóch podań nie potrafimy zrobić

1

@Yoshi94 rok Koeman ich trenuje. Nie 3 mecze. Napiszcie jeszcze sezon przejściowy

0

Polecacie kupić Nintendo Switch ta nowa dla dzieciaka, jako pierwsza opcje do gier? Kompletnie nie znam się na grach, konsolach

1

@ElKamil 6 razy taniej. A i bardzo dobre opinie mają.

0

@Gaucho to jest ten nasz mocny skład.

1

@paweldunajecfcb Ja się chyba do Turasow wybiorę

1

@VegetaPolska Hazard to nasz Cou, ja bym się ucieszył jakbyśmy Cou gdzies pocisnęli.

0

@SamuraJack słownik. Poprawie się

1

Wszystkich sprzedać. Zostawić tylko tych których nikt nie chce i dorzucić dzieciaki z La Massi. Odbudujemy klub.

0

@doc oby to była bzdura.

2

@MrShakira nie nie powinniśmy go sprzedawać. To zdecydowanie najsłabsza pozycja u nas i jest nam potrzebny

0

@Encore jemu nie

0

Hipokryta. Powiedziałby że hajs, a nie te bzdury

0

@Borry Niestety, ale fakt trzeba być cierpliwym

0

@Criss18Barca Leo w przeciwieństwie do TS, swoje statystyki utrzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?