tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Jak się żyje w świecie socjalizmu to tak się to kończy. Rolnicy dopiero teraz rozumieją. Wspieramy najbardziej Emerytów, którzy nie maja kompletnie wpływu na gospodarkę, ale sa najważniejszym elektoratem. Życie, może się w końcu kraj obudzi.
0
@against_modern_football Ale nie jest to tak jak piszesz. Wyjaścia nie maja.
0
@MarFan ZObacz jak mało wiesz, a cały czas pierdzielisz. W styczniu nie było zarzadu, wiec kandydaci dawali zgode lub nie na transfer Depaya i Garci. Poszukaj w Google, a później atakuj.
0
@against_modern_football na krótkoterminowy dług wzięli kredyt. Lapcio potwierdził ze tu już presji nie ma.
1
@masq kampania oparta o
- Messi zostaje
- nowi sponsorzy
- pozbycie się piłkarzy którzy nie powinni tu trafić.
A teraz rozliczmy kampanie.
2
@MarFan w styczniu miał być podpisany, Lapcio się nie zgodził. Tak samo jak Garcia.
4
@MarFan Depay to juz był klepniety rok temu. To nie Lapcia zasługa
1
@Kettger nie było jedyna opcja.
14
@dawidz4 Jak bardzo głupi musieliby być w RSSS :)
7
@clyde Z Laporta to mi sie na teraz tylko kojarzy cytat z kabaretu " Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom zyje sie coraz lepiej - do tego musze dodać, że jestem uczciwy "
0
@Jakchcesz I to jest jego zaleta? Bo nie bedzie gorszy od poprzednika?
1
@Mixtape Jako że ma 18 lat to wyobraź sobie co by u nas o nim było. Myślę że status Boga wręcz. Od dwóch lat grał na poziomie pierwszego składu + powołany był do reprezentacji. Więc talent bardzo duży. To Francuz, tylko czekać kiedy mu odprd.
0
@Seledynowy Pytanie czy to gwałt. Ona może tak twierdzić, a cholera wie czy nie chciała a teraz sianko chce
3
@fenix1983 Watpie. Zaspiewaja z 50-60 baniek
0
@Nazio87 żadnych gei, znowu będą na la Rambli się kłócić.
3
@BarcaInfo Angielskiego nie znam. To znaczy że Laporta negocjuje z Villa na biegunie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@peetwithbarca Podobno Kopernik był kobieta. Czekamy na potwierdzenie
0
@lukas10 to chyba dawno meczy nie oglądałeś. Teraz zespoły grają z nami wysokim pressingiem. Williams sprawdził by się moim zdaniem
1
@BarcaInfo Laporta dużo mówił. A że nie ma to później przełożenia, może i być jakiś placek. Oczywiście usłyszymy, że to cudowny piłkarz, a wszystkiemu winni są Bartek i ekipa. I Tak z 4 lata zejdzie
0
Na bank będzie to jakiś klapek. Inaczej wypłynęły by chociaż negocjacje
3
@Transu96 ja go skreśliłem jak z Perezem wlazł w układziki. W dzień w którym pogonił Leo ściągnął tu Pereza. Dramat jakiś
2
@AmigoBlancos ale psychol
13
@Elnuum no zarobimy, więc sens był?
8
@DonMatteo901 cicho bo jeszcze się rozmyśla
2
@IronSanHybrid myślałem o min 7,5
2
@Comentateiro w dupie też potrafi pogrzebać. brac, wzorowi są.
0
@FCMichalo dziennikarze :)
0
@GeneralXavi aaa :)
1
Brać Wiliamsa z Bilbao, mucił nas aż miło.