1

@Kgorecki2500 Jak się żyje w świecie socjalizmu to tak się to kończy. Rolnicy dopiero teraz rozumieją. Wspieramy najbardziej Emerytów, którzy nie maja kompletnie wpływu na gospodarkę, ale sa najważniejszym elektoratem. Życie, może się w końcu kraj obudzi.

0

@against_modern_football Ale nie jest to tak jak piszesz. Wyjaścia nie maja.

0

@MarFan ZObacz jak mało wiesz, a cały czas pierdzielisz. W styczniu nie było zarzadu, wiec kandydaci dawali zgode lub nie na transfer Depaya i Garci. Poszukaj w Google, a później atakuj.

0

@against_modern_football na krótkoterminowy dług wzięli kredyt. Lapcio potwierdził ze tu już presji nie ma.

1

@masq kampania oparta o
- Messi zostaje
- nowi sponsorzy
- pozbycie się piłkarzy którzy nie powinni tu trafić.

A teraz rozliczmy kampanie.

2

@MarFan w styczniu miał być podpisany, Lapcio się nie zgodził. Tak samo jak Garcia.

4

@MarFan Depay to juz był klepniety rok temu. To nie Lapcia zasługa

1

@Kettger nie było jedyna opcja.

14

@dawidz4 Jak bardzo głupi musieliby być w RSSS :)

7

@clyde Z Laporta to mi sie na teraz tylko kojarzy cytat z kabaretu " Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom zyje sie coraz lepiej - do tego musze dodać, że jestem uczciwy "

0

@Jakchcesz I to jest jego zaleta? Bo nie bedzie gorszy od poprzednika?

1

@Mixtape Jako że ma 18 lat to wyobraź sobie co by u nas o nim było. Myślę że status Boga wręcz. Od dwóch lat grał na poziomie pierwszego składu + powołany był do reprezentacji. Więc talent bardzo duży. To Francuz, tylko czekać kiedy mu odprd.

0

@Seledynowy Pytanie czy to gwałt. Ona może tak twierdzić, a cholera wie czy nie chciała a teraz sianko chce

3

@fenix1983 Watpie. Zaspiewaja z 50-60 baniek

0

@Nazio87 żadnych gei, znowu będą na la Rambli się kłócić.

3

@BarcaInfo Angielskiego nie znam. To znaczy że Laporta negocjuje z Villa na biegunie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@peetwithbarca Podobno Kopernik był kobieta. Czekamy na potwierdzenie

0

@lukas10 to chyba dawno meczy nie oglądałeś. Teraz zespoły grają z nami wysokim pressingiem. Williams sprawdził by się moim zdaniem

1

@BarcaInfo Laporta dużo mówił. A że nie ma to później przełożenia, może i być jakiś placek. Oczywiście usłyszymy, że to cudowny piłkarz, a wszystkiemu winni są Bartek i ekipa. I Tak z 4 lata zejdzie

0

Na bank będzie to jakiś klapek. Inaczej wypłynęły by chociaż negocjacje

3

@Transu96 ja go skreśliłem jak z Perezem wlazł w układziki. W dzień w którym pogonił Leo ściągnął tu Pereza. Dramat jakiś

2

@AmigoBlancos ale psychol

13

@Elnuum no zarobimy, więc sens był?

8

@DonMatteo901 cicho bo jeszcze się rozmyśla

2

@IronSanHybrid myślałem o min 7,5

2

@Comentateiro w dupie też potrafi pogrzebać. brac, wzorowi są.

0

@FCMichalo dziennikarze :)

0

@GeneralXavi aaa :)

1

Brać Wiliamsa z Bilbao, mucił nas aż miło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?