2

@Xxxbarca4ever nie jest to prawda.

3

@Xxxbarca4ever koleś zachowywał się jak buc to go ludzie traktują jak buca. Sam sobie wyrobił taka opinie

0

@patry295 przyjacielu skoro to tak cudowny biznes, to rozumiem że jesteś już milionerem?

0

@dembabejlen obejrzyj wszystkie mecze z Dobrymi zespołami, RM, AM, LM. Porównaj do obecnych przepaść. Zresztą obejrzyj poprzednie dwa

1

@dembabejlen I za jego czasów były świetne wyniki. Teraz to pomarzyć możesz o takich

1

@eydeem Tak gorzej ze przelamala ja na 6-4 :)

2

Ale Demir na razie gra katastrofę. Wiek wychodzi, pewnie jakiś stres itp.

0

Mecz podobny do tego z Francja, czym dalej w las, tym znacznie slabiej. Chyba potrzebna zmiana na lawce. Cos nowego, nowi siatkarze itp.

15

@Kgorecki2500 Za zgoda klubu mozna

0

@Worny Ptanie ile tez zarobili dzieki niemu Marketingowo

0

Nasz blok to taka troche lekka parodia. Metr przerwy :)

2

Czy aby na pewno brutto nie netto?

5

@Janiama No to teraz porownajmy to z naszym mistrzem.

0

@arkasath Barcelonskie DNA nakazuje wpierw podac 94 razy i dopiero wtedy moze cos na szybkich atakujacych.

0

@Yosemite Takich kozaków potrzeba. Olmo spoko, ale Haaland jest genialny na 9-ce

13

@Kgorecki2500 Ja to bym podniósł do 21. A ten dzban chce dzieci 16-to letnie. Szybciutko zniknie ze sceny

0

@Khardan ta inne, ilu znasz pisiorow? . Nikt się nie przyznaje, wszędzie ich krytykują, gwiżdżą, atakują. Idą wybory jep. I nikt nie wie kto to. Ludzie ich nienawidzą, ale to przekupne mendy

1

@LS Nawet Brzęczek awansował.

1

@zadafcb Ale zabawa, piękne

3

@IronSanHybrid I cyk 35% w kolejnych wyborach. Polacy to hipokryci

0

@soczeq Wybory to wybory, teraz to rzeczywistość, chodź ja bym dawał szanse tym co oschodzili, jakość sie liczy. Może oprócz Kubo, bo tej gnidy nigdy tu bym nie chciał.

10

@Woland10 Nikt tu raczej nie pisze, że słabiak, ale po czym wnosisz, że to crack?

6

@Mocher91 No wynagrodzenie 8 netto, to 16 brutto.

5

@BarcaInfo Ronald i zalozenia taktyczne, nowe nie znałem.

3

@Kgorecki2500 "Mamy dobra partie, wybitnych fachowców, poprowadzimy gospodarke do przodu, a ludziom bedzie sie zyło lepiej. Do tego dodam, że jesteśmy uczciwi".

3

@LS Nie wiem skad jestes, ale Zima u mnie byla najmocniejsza od lat, a troche zyje. W zyciu tyle sniegu nie widzialem, przynajmniej na Pomorzu

12

@tomcias10 A pokaz gdzie sie nie starał? Przeciez on nie grał, jak masz złapać formę, nie mając minut na boisku? O jakim braku szacunku piszesz? Decyzja Ronalda i tyle, czy słuszna nikt z nas tego nie wie, bo Pjanic nie dostał szansy u nas.

0

@kamilo0066 Ale pokazuja kto z calej trojki dal nam najwiecej. PK mamy dzieki bramkom Grie, w szczegolnosci w cwiercfinale. Ale co ja tam sie znam. Od razu odpisuje, że nie mam problemu, że Grie odszedł, ale jednak.

3

@FC1899Barca Grie statystyki najlepsze z calej trójki, ale zdecydowanie najbardziej krytykowany. Taka tam moja opinia o obiektywiźmie LR. Cou najsłabszy, ale najlepiej oceniany i slowo klucz, "oby teraz odpalił".

11

@DonAndrzejos wzmocnieniem by był. Ale jeśli plotki o 75 bankach są prawdziwe, to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?