tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e nie jest ciekawe, bo szczepienie nie wyklucza zarazenia. Zdrowia dla taty.
5
@betonito może ludzie nie chcą płacić 200 euro za styl jaki Barca prezentuje, wolą z knajpy obejrzeć.
12
Odpowiem co się dzieje, niech zerkną na skład, cenę biletu oraz styl ostatnich meczów, odpowiedź sama przyjdzie
0
@arasz1819 sezon przejściowy 2020r
Sezon przejściowy w epoce po Leo 2021
Sezon przejściowy la Masia 2022
Sezon przejściowy po pozostałych trzech przejściowych 2023
Ronald Koeman wdraża rozwiązania taktyczne 2025
Konfederacja wygrywa wybory 2026
0
@LeoMessiah Dest za to zajeb. w obronie jest :)
0
@LeoMessiah I chcesz mi powedzieć że Dest lepiej zabezpieczy w obronie ?
2
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27554088,ile-moze-kosztowac-wojna-pis-z-ue-unijny-komisarz-kara-dla.html#s=BoxOpMT
Tu jest powód, że teraz taka UE zła, lepiej z niej wyjść. Pojeby
0
@Yoshi94 Jeden pies jaki dzień, chodzi o decyzje jednego pana.
6
W środe ławka.
1
@horang i nakarmił mlekiem
1
@maroon twierdzę że jesteśmy beneficjentami UE. Ile mamy kosztów zostawię tobie. Skoro taki twój argument, to podaj. Ile nie wiem chociaż w procentach. Czy więcej niz dostajemy.?
1
@Tatazolwinia przepraszam co zrobił? A co kupił go? Araujo trafił do pierwszego składu z Barcy B, jak cały środek poszedł na l4. Wrócili, doszedł Garcia i jest ławka. Wrócił Pique i pewnie teraz też będzie ławka
1
@maroon tylko ja wiem ile dostalismy, a ty twierdzisz że są koszty, ale ile nie wiedz. Więc ta dyskusja jest do dupy. UE daje siano na coś a nie na widzi misie Pisu i prawicy. Czy to są koszty? Nie przyjacielu, bo jak kasa jest na inwestycje to my ją wydajemy i pompujemy w gospodarkę, co ja nakręca. To Polskę rozwinęło od startu w UE. Nakręcanie gospodarki
1
@Janiama nawet nie oglądam.
9
Araujo to obowiązek na Bayern. Garcie Lewy wciągnie, z fizycznymi 9-tkami Garcia na teraz jest bez szans.
1
@Explode ale po nie chce wyjść z UE
0
@maroon to pokaz ile tego ukrytego. Ja pokazałem cyfry, pokaz swoje
3
@maroon ale ty wiesz po co to? Po drugie dlatego dostajemy więcej płacąc mniej. Nie na tvp
7
@maroon koszt emisji co2 miał spowodować by emitować go mniej. A że PiS w dupie to ma i nadal węglem żyje to teraz prąd dowali nam rachunki. Gdzie inwestycje w obniżenie co2. Jedyne co w spółkach skarbu państwa widać to nepotyzm.
3
Podobno finansowo tracimy na byciu w UE.
"Komisja we wpisie odsyła do strony Ministerstwa Finansów, gdzie znajdują się zestawienia transferów finansowych pomiędzy Polską a budżetem UE. Można tam znaleźć dokładne kwoty, które Polska otrzymała w ramach unijnych transferów. Z zestawienia za 2020 rok wynika, że ogółem wyniosły one blisko 19 mld euro (dokładnie 18 990 577 832). Składka członkowska wyniosła 5 832 358 768 euro. Saldo w ubiegłym roku wyniosło więc 13 157 260 783 euro na plusie."
0
@Rewolucja123 grając 4-3-3 środek to oni ban wchłoną
1
@Gaz Busi w 3-5-2 bardzo dobrze sobie radził. On musi miec asekuracje i wtedy to kozak jak za dobrych czasow. Cou do pomocy. NIE
2
@Gaz I kto ma grac za niego? Moim zdaniem trzeba zagęścić środek. Więc 3-5-2 chyba lepiej w tej sytuacji
1
@KORTIS no to znamy już taktykę
0
@Kgorecki2500 jaka?
0
@Kgorecki2500 Unia okupant. Yhy, idioci. Kasę przytulić, wszystkie aspekty gospodarcze, handlu, zasad UE przytulić. Ale UE najlepiej by nic nie weryfikowała co te gnidy robią
0
@ShinobiQWE by wyjść z UE potrzebne referendum. Bez szans by Polacy dali zgode. Pitolić sobie mogą
3
@paweldunajecfcb Gwizdali bardziej na te klękanie.
0
@paweldunajecfcb Zdecydowanie nie.
3
@arasz1819 Nazwijmy to po imieniu. Naklejka "Karny Kut..."