0

@don'T.R.I.P.e nie jest ciekawe, bo szczepienie nie wyklucza zarazenia. Zdrowia dla taty.

5

@betonito może ludzie nie chcą płacić 200 euro za styl jaki Barca prezentuje, wolą z knajpy obejrzeć.

12

Odpowiem co się dzieje, niech zerkną na skład, cenę biletu oraz styl ostatnich meczów, odpowiedź sama przyjdzie

0

@arasz1819 sezon przejściowy 2020r
Sezon przejściowy w epoce po Leo 2021
Sezon przejściowy la Masia 2022
Sezon przejściowy po pozostałych trzech przejściowych 2023
Ronald Koeman wdraża rozwiązania taktyczne 2025
Konfederacja wygrywa wybory 2026

0

@LeoMessiah Dest za to zajeb. w obronie jest :)

0

@LeoMessiah I chcesz mi powedzieć że Dest lepiej zabezpieczy w obronie ?

2

0

@Yoshi94 Jeden pies jaki dzień, chodzi o decyzje jednego pana.

6

W środe ławka.

1

@horang i nakarmił mlekiem

1

@maroon twierdzę że jesteśmy beneficjentami UE. Ile mamy kosztów zostawię tobie. Skoro taki twój argument, to podaj. Ile nie wiem chociaż w procentach. Czy więcej niz dostajemy.?

1

@Tatazolwinia przepraszam co zrobił? A co kupił go? Araujo trafił do pierwszego składu z Barcy B, jak cały środek poszedł na l4. Wrócili, doszedł Garcia i jest ławka. Wrócił Pique i pewnie teraz też będzie ławka

1

@maroon tylko ja wiem ile dostalismy, a ty twierdzisz że są koszty, ale ile nie wiedz. Więc ta dyskusja jest do dupy. UE daje siano na coś a nie na widzi misie Pisu i prawicy. Czy to są koszty? Nie przyjacielu, bo jak kasa jest na inwestycje to my ją wydajemy i pompujemy w gospodarkę, co ja nakręca. To Polskę rozwinęło od startu w UE. Nakręcanie gospodarki

1

@Janiama nawet nie oglądam.

9

Araujo to obowiązek na Bayern. Garcie Lewy wciągnie, z fizycznymi 9-tkami Garcia na teraz jest bez szans.

1

@Explode ale po nie chce wyjść z UE

0

@maroon to pokaz ile tego ukrytego. Ja pokazałem cyfry, pokaz swoje

3

@maroon ale ty wiesz po co to? Po drugie dlatego dostajemy więcej płacąc mniej. Nie na tvp

7

@maroon koszt emisji co2 miał spowodować by emitować go mniej. A że PiS w dupie to ma i nadal węglem żyje to teraz prąd dowali nam rachunki. Gdzie inwestycje w obniżenie co2. Jedyne co w spółkach skarbu państwa widać to nepotyzm.

3

Podobno finansowo tracimy na byciu w UE.
"Komisja we wpisie odsyła do strony Ministerstwa Finansów, gdzie znajdują się zestawienia transferów finansowych pomiędzy Polską a budżetem UE. Można tam znaleźć dokładne kwoty, które Polska otrzymała w ramach unijnych transferów. Z zestawienia za 2020 rok wynika, że ogółem wyniosły one blisko 19 mld euro (dokładnie 18 990 577 832). Składka członkowska wyniosła 5 832 358 768 euro. Saldo w ubiegłym roku wyniosło więc 13 157 260 783 euro na plusie."

0

@Rewolucja123 grając 4-3-3 środek to oni ban wchłoną

1

@Gaz Busi w 3-5-2 bardzo dobrze sobie radził. On musi miec asekuracje i wtedy to kozak jak za dobrych czasow. Cou do pomocy. NIE

2

@Gaz I kto ma grac za niego? Moim zdaniem trzeba zagęścić środek. Więc 3-5-2 chyba lepiej w tej sytuacji

1

@KORTIS no to znamy już taktykę

0

0

@Kgorecki2500 Unia okupant. Yhy, idioci. Kasę przytulić, wszystkie aspekty gospodarcze, handlu, zasad UE przytulić. Ale UE najlepiej by nic nie weryfikowała co te gnidy robią

0

@ShinobiQWE by wyjść z UE potrzebne referendum. Bez szans by Polacy dali zgode. Pitolić sobie mogą

3

@paweldunajecfcb Gwizdali bardziej na te klękanie.

0

@paweldunajecfcb Zdecydowanie nie.

3

@arasz1819 Nazwijmy to po imieniu. Naklejka "Karny Kut..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?