0

@JarekS Wiec będzie progres, 0-3 :)

0

Jesli Lapcio to zrobi to jest skończony. Leo odszedł przez brak akceptacji CVC.

0

@Borneo Ja mówię o bramkarzu Juventusu, czyli Top. Jak jest się top to się takie piłki wyciąga. Zobacz bramke z Albania, nie wiem jak to wpadło. Bardzo słabo wygląda i w klubie i reprezentacji Wojtek.

13

Już na chłodno oglądając po raz 10 bramkę Anglii. Nie ma wytłumaczenia dla Wojtka, bardzo dobry bramkarz musiałby to obronić, średni jakim jest Wojtek nie.

0

@Kgorecki2500 Pewnie przyjaciele z Konfy sie wstrzymaja, co tez da im wiekszosc.

1

@Kgorecki2500 Ja bym go pod choinke chciał, taki tam prezencik.

5

TS - Roberto-Pique-Lenglet-Alba / czas na zemste na BM.

0

@amanter Superliga to umowa na 25 lat. Jakby co. I wtedy jest cudowna umowa

2

Zarobiliśmy 5 baniek to jest istotne

2

@Criss18Barca moczymy z Albania i zaczynają się schody

2

@MesQueUnClub96 Sam wygra. :)

2

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 A teraz Barcelona
Memphis 3+ asysta. Kto ma wiecej bramek ? No kto? Nie maja szans

3

@Kurkmen Ronald taktycznie Bayern zje.

6

@kamyk_23 technicznie nas miazdza. Czy szczesliwy remis? Mieli dwa celne strzaly, bramka z dupy. Dla mnie sprawiedliwy remis, chodz piłkarsko lepsza Anglia, ale nic wiecej

3

Komentarz usunięty

2

@arasz1819 Bramka z Albania nie lepsza. Dla mnie koles jest w najgorszej formie w tym roku od kiedy go widze na arenie. Katastrofalna forma

1

Brawo, remis to max, ale walka piekna. Szczesny na mega minus.

1

@Janiama Polska 1 Anglia 2

0

@Gomess stadiony świata.

0

@Criss18Barca oj nie takie dzieci. Nie obrażaj arasza.

0

@tomek8756 to się wyprowadź jak tam tak cudownie. Wolę Polskę mogę chociaż 70km jechać a nie wieczne 50.

1

@FC1899Barca gimbaze przyciągną.

2

@kamiVeB Mnie jakoś nie.

0

@Gaz Czy ma bandaz czy nie i tak wypadnie. Chłop w każdym sezonie gdzie by nie grał łapie kilo kontuzji.

0

@Pilka_jest_okragla Zdarta płyta, Cou i środek boiska

0

No to zobaczymy co Lapcio potrafi oprócz ładnego pitolenia

4

@Messibestplayerintheworld Oby, bo na tej pozycji obowiazkowe wzmocnienie.

0

@Tomo1989 Straszne drewno ten Grie.

1

@Herbert A ok, dzieki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?