1

@Messibestplayerintheworld Pep tez wypowiadał sie bardzo pozytywnie o nim. Wiedział, że odchodzi dlatego pewnie nie grał.

0

@Gallaret To że PIS źle rządzi to znaczy że mamy wrócić do Partii Ludowej? Gdzies napisałem, że ma odejść? Jak ktoś mówi, zrobiliśmy wszystko by podpisać Leo, a teraz wychodzi, że Listem negocjował obniżenie wynagrodzenia, to sory ale ja nie kupuję tego wszystkiego.

0

@lencka Skoro tak twierdzisz.

0

@normasubiektywna A później po Euro , list :)

3

@Gallaret Ja prdl zaczyna sie, jedyny argument, idz zrób lepiej. Tak samo z piłkarzami zróbmy, jak przegrają powiem idz, zagraj lepiej, zajebisty argument przedszkolaka.

0

@Cule1234 Ta, a obniżenie pensji negocjowali Listem. Gdyby było parcie na Leo to inne podejście by było. Łatwo nie ma, ale ja mu nie ufam, takie tam polityczne gadanie, a audytu jak nie było tak nie ma.

0

@Kamyk37 Chcieli podpisac Leo, a negocjacje z kapitanami zrobili Listem!!! Kur proszę cie. Ch.. to się kupy nie trzyma.

2

"Skontaktowaliśmy się z ludźmi Alby w maju. Potem pod koniec lipca otrzymał list."

List na prawdę, od Maja nie próbowali obniżyć im pensji, bo nie powiecie, że zostało to zrobione. Lapcio już dawno zdecydował by nie podpisywać Leo. Powód pewnie finansowy, ale gdyby chcieli to przecież negocjowali by te pensji, a tymczasem .... Smierdzi na kilometr.

0

Lapcio jedno mówi, a drugie troche wyklucza pierwsze. Z jednej strony, że sprawa w sądzie a na pytane czy poda zarzad, to za szybko. Nie podlega wątpliwości że Bartek uprawiał kreatywną księgowość. ale jakoś mi tak brakuje mi czegoś.

1

@klopx No nie. :) W pracy :)

7

@MichalZZZ Bez pozbycia sie Umtiti, Pjanic, ewentualnie Cou, bez szans

0

@Dojaar W końcu ktoś prawdziwy program pokazał.

2

@Kgorecki2500 Kaczynski nie odda władzy. Media, Trybunał, wszystko co on robi to przejecie wszystkiego, myślicie że pozwoli przegrać wybory. Dla mnie robi on tu Białoruś, a kraj mu na to pozwala.

0

@Pewex Wnioskujesz po 1 meczu rozumiem?

0

Gdyby to Krysia strzeliła te dwie bramki, czytałbym że na pustaka. Brejt strzela takie dwie bramki i nagle nasze zbawienie na 9-ce? Nie, sory ale nie.

1

@Herato Ale wszyscy winią Amerykanów.

3

@AmigoBlancos a o której poprosi? Po śniadaniu, obiedzie czy po dwójce? Powodzenia w sadze transferowej.

3

@!34RC3!_0N4 rok temu było identycznie. Ba nawet pisaliście że wszyscy biegają, nawet Leo.

2

Jak tam poranek. Podsumowując LR z wieczora. Zespół jest znacznie lepszy bez Leo, wszyscy się odblokowali, tryplet to kwestia czasu. Ciekaw jestem swojego podsumowania komentarzy po porażce, remisie. Miłego tygodnia

0

@krajana on zagrał z 20 minut z Juve. Chłop potrzebuje minut, wyraźnie to widać

55

Ale Koeman ma jaja. Lenglet w 90 na 3-2. Trzeba być odważnym

0

@Encore a to przecież logiczne. Brejt minimum 30 ten sezon

0

@TheNekro94 daj trochę się nacieszyć. Naprawdę po prowadzeniu 2-0 i tym co dzieje się wokół klubu nie mają ludzie prawa się cieszyć.

1

@IronSanHybrid wpierw zbierają na audi dla szefa. Później się zobaczy

0

@ElTomas masakra.

0

@Ghotti Memphis zaje. Laporta aut,

1

Araujo najlepszy w każdym meczu kontrolnym, ale to Eric wychodzi, który nigdy z Pique nie grał, ok. Dla mnie to kosmiczna decyzja, ale oby Koeman zamknął mi ryj.

0

@kiper09 Wróci jeszcze Fati pamiętajmy.

3

@Chakalaka tylko nie Lenglet, tylko nie Lenglet, tylko nie Lenglet, tylko nie Lenglet, tylko nie Lenglet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?