tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Worny Dla mnie top. Koleś ma charakter na środkowego obrońcę. Musi grać
1
@Worny I tak od roku, bez pośpiechu. Pracujemy dobrze, jakie to Barcelonskie w ostatnich latach
0
Obejrzyjcie mecze bez Leo, a z Leo. Chłopak rozjedzie ta ligę
0
@Gaucho to świetny piłkarz, wręcz, jeden z lepszych napadziorow, ale głowa słaba
7
@tristan87 poprostu wysłali komplet, ale po publikacji. Wyluzujcie, laliga potwierdziła że weryfikuje.
0
@Aperitif niech sobie będą, ale w RM go nie chce. Nie teraz
0
@blodziakk też tak myślę
0
@Kgorecki2500 Depay, Grie nie chciał nawet gdy Leo nie było
0
@barteq ta, z półrocznym kontraktem. Debil
4
@LeoMessiah nigdy nie widziałem takiego piłkarza jak Leo. Nikt się nawet nie zbliżył do niego, nawet jako dzieciak robił niesamowite rzeczy. Oglądałem od debiutu.
0
@daniel32778 Mbappe zawsze chciał, Pogba w poprzednich latach też o RM mówiono. Do nas wątpię,
0
@Katalonbar nowy trener, powrót Bale, Hazarda. No nie wiem.
0
Mbappe, Pogba, za rok za darmoszke do RM.
4
@Waslak12 obie strony są siebie warte
3
@Ghotti może się nie myje po treningu.
0
@ForcaMilosz z głównej, Cytuje. "To jest bardzo ważne i trzeba podkreślić dobrą wolę Gerarda, Sergio Busquetsa, Sergiego Roberto i Jordiego Alby"
0
Zastanawia mnie jedna sprawa. Koeman powiedział że cała 4-ka kapitanów obniżyła pensje. A wszyscy dziennikarze, jakby tylko Pique. Ciekawe jaka prawda
0
@Kengo czym oni ja pedzieli
0
@Pilka_jest_okragla musimy wygrać. Pierwszy mecz, 3pkt,mocny rywal, to zawsze nakręca
0
@jaras121 głupie pytanie, ale jak mam odpowiedzieć?. Czy chcialbym by obcy facet zabił się za mojego syna.
0
@Criss18Barca Ta miliard
0
@BarcaInfo no trenuje podobno. Wiec ryzyko że zagra
2
O jedno tylko proszę Koemana. Please nie wystawiaj Lengleta, please
0
@doc To ten sam Polo co wczoraj rano, Barca rejestruje Mepmphisa, wieczorem dementi sam siebie?
1
@LuisSalvano oficjalnie. Pracujemy ciężko, bardzo ciężko.
2
@Kengo ale te zwierzęta są piękne. Niesamowite
1
@jaras121 mam do wyboru stracić życie albo żyć i dbać o rodzinę. Czy mój syn powie ze jestem bohaterem jak go zostawię,? Nie odnoszę się do chwili, bo ten chłopak pewnie tak działał, a do komentarza @kryhaa ze to wzorowe. Dla mnie nie jest
8
@marcin62 wzorowe zachowanie? Życie jest jedno, on je poświęcił. Jeśli na tym polega bohaterstwo to ja nim nigdy nie będę. Dla mnie to głupota. Tylko bez hejtu proszę, ogromny szacunek dla chłopaka, ale jednak oddał swoje jedyne życie
1
@LuisSalvano pewnie mu bardziej chodzi, że ludziom odpierd.
0
@Commando wiem, ale kozak meczyki by były. Na pewno lepsze od Superligi w formie jaka przedstawili