tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#RAC1
????️ Barcelona has only received 10,900 ticket requests from members/fans to enter the camp Nou for the opening game against Real Sociedad out of 29,803 available.
Orders are open until tomorrow at 10 am.
Barcelona sprzedała tylko 11k biletów. Przecież to katastrofa
0
@Kgorecki2500 Jo tam, sprzedadzą go. Albo opozycja się sprzeda
2
@JohnnyBarca wie więcej niż Ty.
0
@AxelF oczywiście że to kredyt.
0
@Trepyveb no Debil
1
@Litman Ile można pisać, wszędzie było, od dwóch miesięcy Leo miał gotowa ofertę od PSG. Ale zdecydował się na Barcę która odmówiła. Ale dalej teorie spiskowe.
0
@Encore poche sobie może gadać. Uwierzę 01.09
0
https://transfery.info/aktualnosci/psg-sprowadzenie-lionela-messiego-wymaga-poswiecen-z-klubu-moze-odejsc-nawet-dziesieciu-pilkarzy/153569
Mnie ciekawi tylko jeden pan z rocznym kontraktem.
0
@EldoradoHaze Nie ma nic u niego.
0
@Encore Ej a może u nas promocja bedzie i po 10 Euro chociaż beda.
3
@doc Akurat z nim sie nie ma co pierdzielic. Nawet gdy bedzie wybitnym piłkarzem, koleś 18 lat, klub nad przepascia, a on podwyżka *2.
0
@barcelonaLM Ale rozumiem że to bliski kolega z otoczenia?
9
Słowo klucz. "będzie". Zdanie klucz, "wszystko jest oł rajt - Lapcio"
0
@Uukasz_93 nie. Jakoś mi to lotto. Jedyne co będę sprawdzał to ile Leo strzelił, ale indywidualnie. Zespół, itp lata mi.
0
@Encore będę żygał
0
@Norkusik TikToka mamy. LS prowadzi
0
@Barca1992 Limuzyny rządowe też dostaną?
0
@GeneralXavi To oficjalne?
0
@NorbiTBOB no PK na pewno.
0
@lucca87 jedyny sposób na troli, blokada.
1
@neymarjr_143 Weź na Luz jak Lapcio i bedzie dobrze. Wal na Ibize, bierz dziewoje i sie nie przejmuj.
6
@Adey no przeceż Lapcio ma nowych przyjaciół, zgodził sie zablokowac CVC dla SL, to co prezio Juve nie wezmie Pjanica by pomóc?
0
@LuisSalvano Powiedział, że beda, ale nie powiedział kiedy.
0
@barcelonaLM Mysle, że tak. Hazarda kupili też na rok przed. Kase ma, a PSG może faktycznie potrzebować zejść z wypłat, do tego Mbappe nie chce i powiedział, że nie przedłuży.
0
No to od czwartku saga Mbappe-RM. A po podpisie najbardziej wydymany prezio świata Laporta. Mam nadzieje, że się mylę.
1
@Kwiatek67 Oni tylko badają. Tzn dziennikarz bada, tzn domyśla sie że ktoś bada czy jest w stanie.
0
@LuisSalvano Chłopie każdy ci pisał byś nie wierzył w kompletne bzdury katalońskich dziennikarzy, ale ty swoje.
0
@LuisSalvano Proszę cie :) Ile miesiecznie tych bzdur dziennikarskich czytasz? 90% nadaje sie do spamu. Rzetelni sa ci co siedza cicho, jak Ben Achraf potwierdzi to uwierze.
0
@Kengo sam bym się zesral
0
@LuisSalvano oni nie potwierdzili a skopiowali news jednego dziennikarza.