3

@BrzydkiAS LL nie zgodzila sie zarejestrowac Leo bez podpisu CVC. Tyle w temacie moim zdaniem

0

@msmsms Trzeba byc malym czlowiekiem, zawistnym i takim ktory nic w zyciu nie osiagnal. Taka frustracja zyciowa

0

@leonek160 Ale w Superlidze bedziemy na pudle, i przestaniemy dodtawac lanie w LM, ja tam pozytywy widze

0

Dzień Dobry :) A co to za spotkanie

0

@Pilka_jest_okragla Wątpie by ktoś tu tak myślał

2

@sergio5 Duzo osob tu pisze, że kazdego da sie zastąpić. Alves przykład, że nie potrafimy i bardzo cierpimy po jego stracie.

0

@Pilka_jest_okragla Cytujac Lapcia, nie ma sezonow przejsciowych. Wspolczuje Koemanowi.

0

@koziar Perez juz czeka. Za rok u białych

1

@Kapitan hawk Dlatego taki nabuzowany jestem. CVC mi zablokowali. :)

2

@Kusco15 Dobrze, dobrze. Pogadamy jak zobacze na ocz Superlige z 12 zespolami

0

@Tomo1989 Patrzac jak oni przyspieszaja, to zejdzie im do Grudnia

1

@Kgorecki2500 Jest 12, nie ma co z nim dyskutowac. On w TSUE pracuje, UEFie, a i zarzadza Premier Leage.

0

@Hubert102 UEFA = mafia, - Perez = przyjaciel Barcy :)

0

@MarFan W wyborach on to wszystko juz miał. Nie chodzi mi o Leo, a obietnice wyborcze. Messim to on wgrał wybory, nie majac nic innego w planach.

0

@Kusco15 AM jest w superlidze, teoretycznie. Podpisujac CVC czy nadal w niej bedzie?

1

@Firestone Obejrzyj moze zrozumiesz. Czym innych jest podpisanie na sile Leo, czym innym sa decyzje oraz plan Lapcia których nie podjął. Jest zapatrzony w Pereza i Superlige, nic wiecej.

1

@qbuteq Lapcio powie im ze ziemia jest płaska i uwierzą.

2

@Emhyr Perez to kozak, osłabił rywala, załatwił cvc ispokojnie moze poczekać na Superlige, która nie wiadomo czy powstanie. A my........czasu mamy w chuj. Strata 200 baniek rocznie przy zadłużeniu > 1,2mld i stratach 500mln rocznie.

0

@negreanu Perez nie ma presji, finanse ma bardzo dobre. A Lapcio to teraz więzień Superligi, bez niej Bankrut

0

@dzefrej234 Gdyby zarzadzanie klubem było proste to każdy mógłby byc prezesem.

0

@Rewolucja123 On nikogo nie mial, zwykly pierdolet polityczny. Nabrał socios, a teraz jedyna opcja to Superliga, w której sa na razie 3 zespoły i wojna z UEFa. Kto tu przyjdzie do tego syfu grać?

1

@KORTIS Wiesz po wyborach to jest taka wiesz, zaćma. Na zatrudnienie rodzinki do bankruta znalazl czas.

0

@MarFan A co zrobil. Pokaz mi co zrobil.

1

@Kgorecki2500 Bo superligi by nie bylo. Tu chodzi o to a nie strate.

1

@juliacicha Moze LR wylaczcie na ten czas.

0

@negreanu Lapcio stracil wszystko, po pierwsze stracil z Leo wiecej z kontraktow reklamowych, nie zdobedzie nowego sponsora na tych samych zasadach, wiec zostaje Superliga z kredytem na 23 lata. A kiedy ona bedzie, tego nikt nie wie, czy w ogole bedzie. Mistrz.

2

@dzefrej234 Barca Corporate, sprzedac pilkarzy ktorych obiecal, pozyskac sponsorow - to wszystko mogl zrobic i obiecal ze zrobi. Zrobił gówno i poszedl w konszakty z Perezem, ktory teraz ugrywa wszystko co chcial.

0

@amanter Teraz to Laporcie powinien pokazac faka. Niech sobie Lapcio z Superligi uzbiera kaske na wyplaty, albo niech w koncu sprzeda tych, których tu dawno nie powinno byc. Niech zrealizuje obietnice wyborcze.

6

@Uukasz_93 kur a co ma robić. Barca całe życie, jutro nowe. To nie on odszedł

4

@Janiama właśnie chciałem sprawdzić, thx. Zajebiscie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?