tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger lepiej zadłużyć do 2044 bez podpisania dziadka
0
@Kusco15 przeczytaj wyżej, może zrozumiesz, albo nie. W dupie to mam
1
@Kusco15 ale ty jesteś pizniety. Sąd wskazał o działaniach Uefy a ja piszę o lidze angielskiej. Dobra żyj sobie w świecie superligi
1
@Kusco15 poczytaj trochę o tym. Bo siejesz bzdury. Kluby angielskie podpisały cyrograf z P.L.
0
@BarcaInfo nazwiska tak mocne że aż się wszyscy trzęsą.
0
@Kusco15 poczytaj kilka komentarzy wyżej, nawet link masz. Angielskie kluby podpisały z PL.
0
@barcelonaLM może tak może nie. Kasy jak nie ma tak nie będzie bo z czego teraz Lapcio będzie czerpał hajs?
0
@KapiFCB zaraz ci napiszą ze będą musieli w Angli grać. Pierdolety, superligi nie będzie.
0
@grzecho521 Lapcio wlazł we współprace z Perezem, a na pożegnania jak wiadomo szkoda siana
0
@doc paka z kosmosu. Wow
0
@Criss18Barca mogli go chociaż pożegnać na stadionie. Ale spieszyli się na koncert
0
@VamosRakieta Lapcio wywiesi flagę w Madrycie, spokojnie PR będzie dobrze
1
@Janiama w Listopadzie Koemana zwolni. Znowu politycznie to rozegra, moim zdaniem nie miał nikogo za Koemana, ale jak wyników nie będzie na początku sezonu to go wywali i pójdzie po Xaviego.
11
@barcelonaLM Jadą kamperem
0
@cules100pro raczej dziennikarz
1
@VamosRakieta ciężki się zaczął od odejścia Neya.
6
@DaPidejpi podobno Lapcio korektorem zamazał ten zapis.
1
@marcin62 Laporta musi odejść, wtedy dam zgodę
1
@Dankhog i zobacz zachwyt la Rambli, dopisałbym bliska współpracę z Perezem. Ale widocznie to nikomu nie przeszkadza, widać lubimy PR polityków.
1
@LeoMessiah nie dam się
4
@Kgorecki2500 podpisujecie cvc, Leo wasz
0
@kulek22 boli mnie ze wybral wielka Superlige Pereza a nie moje cvc :)
6
Podsumuje trochę Lapcia:
- wygrał wybory nie mając programu, pomysłu, nawet składu nie miał, ale wygral
- obiecał transfery, utrzymanie Leo, pozbycie się piłkarzy których tu nie powinno byc
- obiecał sponsorów
A teraz co mamy:
- sponsorów nie ma, mówię nowych
- Leo nie ma
- transfery każdy widzi, piłkarze za darmo, przypomnę Memphis był już w styczniu dogadany jeszcze przed Laporta.
- nie pożegnaliśmy Leo, wystawiliśmy oświadczenie na stronie i zarząd poszedł sobie na koncert.
A teraz najlepsze, La rambla jest nim zachwycona i jego działaniami. Mistrz polityki dla mnie.
1
@bialagora zobacz ile my wydaliśmy na transfery. Wydaliśmy tyle co reszta tylko bardzo źle
0
@Kusco15 nie będzie musiało, wycofali się. A do tego w Anglii zablokował to rząd.
2
@avanes Oni wszystkich za darmo maja. FFP nie ma tu nic do gadania. To reszta sie sfrajerzyla ze oddali za darmo
0
@PolskiBarcelonista10 Po Neymarze tez tak pisaliscie, jakich to my mlodzikow pieknych nie mamy.
1
@tobiasson92 Barcelona bedzie w Superlidze a nie LM, wiec spokojnie nie zagramy
0
@Kusco15 Lapcio wyjdzie i powie ze bierzemy obu, a nie w sumie juz nie musi, wygrał wybory
1
@masq A na 23 lata moze?