0

@Kettger lepiej zadłużyć do 2044 bez podpisania dziadka

0

@Kusco15 przeczytaj wyżej, może zrozumiesz, albo nie. W dupie to mam

1

@Kusco15 ale ty jesteś pizniety. Sąd wskazał o działaniach Uefy a ja piszę o lidze angielskiej. Dobra żyj sobie w świecie superligi

1

@Kusco15 poczytaj trochę o tym. Bo siejesz bzdury. Kluby angielskie podpisały cyrograf z P.L.

0

@BarcaInfo nazwiska tak mocne że aż się wszyscy trzęsą.

0

@Kusco15 poczytaj kilka komentarzy wyżej, nawet link masz. Angielskie kluby podpisały z PL.

0

@barcelonaLM może tak może nie. Kasy jak nie ma tak nie będzie bo z czego teraz Lapcio będzie czerpał hajs?

0

@KapiFCB zaraz ci napiszą ze będą musieli w Angli grać. Pierdolety, superligi nie będzie.

0

@grzecho521 Lapcio wlazł we współprace z Perezem, a na pożegnania jak wiadomo szkoda siana

0

@doc paka z kosmosu. Wow

0

@Criss18Barca mogli go chociaż pożegnać na stadionie. Ale spieszyli się na koncert

0

@VamosRakieta Lapcio wywiesi flagę w Madrycie, spokojnie PR będzie dobrze

1

@Janiama w Listopadzie Koemana zwolni. Znowu politycznie to rozegra, moim zdaniem nie miał nikogo za Koemana, ale jak wyników nie będzie na początku sezonu to go wywali i pójdzie po Xaviego.

11

@barcelonaLM Jadą kamperem

0

@cules100pro raczej dziennikarz

1

@VamosRakieta ciężki się zaczął od odejścia Neya.

6

@DaPidejpi podobno Lapcio korektorem zamazał ten zapis.

1

@marcin62 Laporta musi odejść, wtedy dam zgodę

1

@Dankhog i zobacz zachwyt la Rambli, dopisałbym bliska współpracę z Perezem. Ale widocznie to nikomu nie przeszkadza, widać lubimy PR polityków.

1

@LeoMessiah nie dam się

4

@Kgorecki2500 podpisujecie cvc, Leo wasz

0

@kulek22 boli mnie ze wybral wielka Superlige Pereza a nie moje cvc :)

6

Podsumuje trochę Lapcia:
- wygrał wybory nie mając programu, pomysłu, nawet składu nie miał, ale wygral
- obiecał transfery, utrzymanie Leo, pozbycie się piłkarzy których tu nie powinno byc
- obiecał sponsorów

A teraz co mamy:
- sponsorów nie ma, mówię nowych
- Leo nie ma
- transfery każdy widzi, piłkarze za darmo, przypomnę Memphis był już w styczniu dogadany jeszcze przed Laporta.
- nie pożegnaliśmy Leo, wystawiliśmy oświadczenie na stronie i zarząd poszedł sobie na koncert.

A teraz najlepsze, La rambla jest nim zachwycona i jego działaniami. Mistrz polityki dla mnie.

1

@bialagora zobacz ile my wydaliśmy na transfery. Wydaliśmy tyle co reszta tylko bardzo źle

0

@Kusco15 nie będzie musiało, wycofali się. A do tego w Anglii zablokował to rząd.

2

@avanes Oni wszystkich za darmo maja. FFP nie ma tu nic do gadania. To reszta sie sfrajerzyla ze oddali za darmo

0

@PolskiBarcelonista10 Po Neymarze tez tak pisaliscie, jakich to my mlodzikow pieknych nie mamy.

1

@tobiasson92 Barcelona bedzie w Superlidze a nie LM, wiec spokojnie nie zagramy

0

@Kusco15 Lapcio wyjdzie i powie ze bierzemy obu, a nie w sumie juz nie musi, wygrał wybory

1

@masq A na 23 lata moze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?