tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@damiano996 zaskoczę ciebie. Leo miał ofertę na stole od 2 miesięcy z PSG. Ale odmówił. I co prysła teoria?
0
@Messibestplayerintheworld świętowali superlige. Będą sobie pykać 11 klasyków w jeden rok.
0
@BombowiecKrawczyk Bartek nie zrobił nic by Neya zatrzymać, nic.
0
@BombowiecKrawczyk odejście Leo z tym nie ma nic wspólnego. Powody są dwa. Katastrofa Bartka i Superliga Lapcia
2
@Bocheno1 Pizza z ananasem
0
@doc waleczki uzgodnione.
0
@zTx myślę że tak może być
14
@Pilka_jest_okragla gwiazdor od siedmiu boleści
18
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro tylko dżast fajf
2
@Huberc1kk tak a Gavi nowym Xavim. Naiwniacy.
0
@foczkyyyhg nie, powie suprice zostaje. To pożegnanie.
0
@tristan87 chociaż się pożegna. Bałem się że odejdzie bez tego.
1
@Comentateiro nie widzę by był lepszy. Ale ok
1
@Seledynowy nie widziałem ani jednego meczu by mnie przekonał. Ale młody jest
0
@XdareckiX rozwiązała bo Tebas i Laporta to potwierdzili. N tej podstawie miała być podpisana umowa, Laporta się wycofał bo prawa na 50lat.
0
@Pawel13sz no to 100 baniek jest ich. My mamy Leo
1
@XdareckiX tak było do środy. Jeden z dyrektorów przekonał go do superligi a nie cvc. Bez cvc LL nie daje zgody dla Leo.
0
@sintesox myślisz że ludzi to interesuje
2
@Bocheno1 dokładnie tak będzie :)
0
@sintesox ludzie chcą by za darmo został
0
@Janiama LL na nic nie da zgody do czasu podpisu cvc
0
@pauletaa a ty idź oglądać, Pjanica, Umtitiego, Gryzonia, ci za darmo grają, a nie czekaj nie grają
1
Perez przyleciał na koncert. Z Lapciem idą potańczyć chłopaki
6
@LuisSalvano jesteś nieśmiertelny :)
0
@dzefrej234 nie zdziwię się
1
@pedrixxx bo to najlepsi funfle teraz z Lapciem.
1
@A_Gomesinho_21 ale my i tak chcemy się sprzedać na 23 lata dla superligi.
0
@Kusco15 no ale to komunikat Pereza, że nie zamykają superligi,tyle. Tak na logikę skoro Superliga jest wiążąca, to dlaczego boją się podpisu cvc?
0
@Kusco15 pokaz aktualny