- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
0
Antyszczepionkowiec w maseczce to nie dziwne? Mogło być różnie ale nie zdziwiłbym się jakby to była prowokacja bandy Niedzielskiego wszystko po to aby napuszczać na siebie ludzi.
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@lucas/catalan Wandale po prostu kryją twarz. Można się rozejść.
3
@kremowka2137
Świetny nick. Podoba mi się.
2
@kremowka2137 w punkt całkowicie!!!!
0
@kremowka2137 haha, wandale czyli wszyscy covidianie którzy chodzą w maseczkach to wandale, bardzo dobrze napisane :D
6
@lucas/catalan Z faktu, że wandal zakrywa twarz, nie znaczy, że osoba zakrywająca twarz jest wandalem. Implikacja logicza nie jest symetryczna.
@Chakalaka Dziękuję.
6
@lucas/catalan
1. Mógłby to być element zasłonięcia twarzy, który dzisiaj nie budzi podejrzenia jak chociażby kominiarka w środku lata.
2. Ktoś kto to zrobił może być równie dobrze zaszczepionym antyszczepionkowcem, którego zmusił do tego wykonywany zawód itp. - to mogło być też przyczyną frustracji
Akurat prowokacja Niedzielskiego jest najmniej prawdopodobnym scenariuszem, bo można by ją zorganizować znacznie lepiej. Tak ciężko uwierzyć w wariata, który idzie podpalić punkt szczepień? W kraju gdzie szli zabijać polityków, podpalali się pod sejmem...?
0
@arasz1819 po prostu wszystko jest możliwe
2
@lucas/catalan ale niektóre możliwości są bardziej prawdopodobne, a niektóre mniej. Z całym obrzydzeniem do PiS akurat tutaj ciężko mi uwierzyć w taką gównianą prowokację.
2
@lucas/catalan Piękne scenariusze snujesz. Jak umiarkowani ludzie, jakimi są antyszczepionkowcy mogliby coś takiego zrobić? Przecież to wyedukowani naukowcy odnoszący sukcesy w laboratoriach całego świata.
Antyszczepionkowcy chyba mają taki taki tok rozumowania jak Ty z Niedzielskim. Pokrętny
0
@Comentateiro wyedukowani naukowcy, w Gdyni i Poznaniu obejrzyj zachowanie tych kulturalnych ludzi
2
@tbas A coś podpalili? Nie słyszałem.