- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
2
Jakie są cele Barcelony?
"Największe, ale pamiętając o tym, że jesteśmy w fazie przejściowej, grając z wieloma młodymi piłkarzami."
No, no... wiceprezydent pewnie też sobie wymyślił to określenie :]
1
@arasz1819 W Barcelonie nie ma okresu przejściowego, tutaj nawet z ogromnymi długami, gigantycznymi brakami w kadrze i beznadziejna forma piłkarzy gra się o tryplet!!!
1
@marcin62 no czytając co tu ludzie piszą to tak by można pomyśleć. Jeszcze mi eksperci mówili, że wymyśliłem określenie sezonów przejściowych:]
1
@arasz1819 @marcin62 Oczywiście, że jest sezon przejściowy, ale mimo wszystko chciałbym i wymagam, żeby zespół się rozwijał, a trener miał jakikolwiek pomysł na tę drużynę. Na ten moment nie widzę ani jednego, ani drugiego. Trofeów nie wymagam w tym sezonie.
1
@stereo na to trzeba czasu. A jak ktos chciał to widzieć po kilku meczach to może się zdziwić. Tak, po kilku. Dla mnie Messi był jednak decydujący i byliśmy od niego zależni w stopniu ogromnym.
2
@arasz1819 Ile czasu te przejściowe? rok temu mówiłeś że następny sezon rozliczasz Ronalda , po tym roku ile będzie? Tylko mi nie wyjeżdżaj z Leo, bo chodzi o styl gry, którego nie ma i nie było
0
@tbas co znaczy nie wyjeżdżaj z Leo? Nie rozmieszaj mnie:] Styl gry od lat był podaj do Leo. I w tym roku dopiero można uczyć się czegoś innego. A jakby nagle sprzedali pół składu i tylko rezerwy wystawiali? To też nie ważne, bo tylko rok moze być przejsciowy? Brednie. To właśnie przez te klapki i brak poprawnej oceny sytuacji w klubie jestes takim frustratem.