- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
16
Teraz znowu wychodzi że Leo zszedł maksymalnie w swoich warunkach. Zszedł tak jak oczekiwał tego klub. Jednak w ostatniej chwili to strona Barcelony wycofała się ze wstępnej umowy a nie Leo Messi. Być może i Messi zagrałby za darmo ale klub przerwał rozmowy i zamknął całkowicie sprawę. Wiec nie rozumiem dlaczego Laporta mówi o tym ze Leo mógł grać za darmo skoro nawet nie doszło z decyzji klubu do dalszych negocjacji.
9
@Janiama bo Laporta to populista, który potrafi pięknie mówić ale często jego słowa nie idą w parze z czynami. Sprawa z Messim pokazała to dobitnie.
0
@Janiama W ogóle, jak Messi miał wyjść i powiedzieć Laporcie, że zagra za darmo, jak ten był na wakacjach? A w momencie powrotu z wakacji dowiaduje się, że klub praktycznie kończy negocjacje?
0
@Janiama Lapcio nigdy nie przyzna się do błędu. To zwykły polityk, na bank chce wrócić do cvc itp.
0
@Rewolucja123 @Janiama Nie kończy negocjacje tylko, że Tebas nie klepnął jego umowy, bo jest za wysoka. Logicznym, że prezydent nie wyskoczy nagle z tekstem żeby zagrał za darmo/ grosze, bo byłoby to nieeleganckie. Takie coś może wyjść tylko od samego zawodnika. Aha i argument z wakacjami trochę beka. Rozumiem, że telefonu nie wziął ze sobą? :D Poza tym przecież to ojciec wszystko załatwiał.
0
@Janiama Z tego co mi się obiło o uszy to w Hiszpanii trzeba zarabiać 50% poprzedniego kontraktu minimum wiec nie mógł grać za Free.
0
@masq Ale czemu ma sobie zawracać głowę na wakacjach kontraktem? On ma się zregenerować psychicznie.
0
@Janiama Edit 15 znaków