La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

0

Jezeli łudzicie się że w Polsce nie będzie jak na Zachodzie to Piecha z PiS rozwiał nadzieje. Chcą iść tą samą drogą

"Podczas dzisiejszego programu TVN24 Bolesław Piecha zapowiedział, że rząd pracuje nad rozwiązaniami dotyczącymi nowych restrykcji.
– Tak, taka ustawa dotycząca chociażby ograniczenia możliwości korzystania z pewnych imprez, pewnych działań przez niezaszczepionych jest konieczna i ona powstanie. I wtedy dowiemy się jak na tę ustawę zareaguje opozycja – mówił.
Co więcej poseł podkreślił, że takim projektom patronuje kierownictwo partii. – Jestem pewny, że stanie się to niebawem, ponieważ większość posłów, łącznie z szefostwem klubu, jest zainteresowane wprowadzeniem ustawy, gdzie certyfikat covidowy będzie znaczył, będzie przywilejem osób, że się zaszczepiły – mówił poseł."

konto usunięte

2

@barcelonaLM niebawem to idą siedzieć do pierdla za zorganizowaną grupę przestępczą.

0

@barcelonaLM PiS czeka po prostu jak sytuacja na granicy się uspokoi..
PiS lubi naśdladować Zachód, jeśli chodzi o obostrzenia..

0

@barcelonaLM Te dyskoteki to niech zamkną jak najszybciej xD

0

@Naturopata A kto ich zamknie? Ziobro? Żyjemy w kraju idiotów, który dał im pełnia władze. To teraz sobie żyjmy

konto usunięte

0

@tbas my, suwereni

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?