tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szkutnik91 Nie wierz we wszystkie bzdury dziennikarzy.
1
@VamosRakieta Ja mam ale traker torrent. Wersja PL wszystkie mecze
5
@fajniag nie zrozum mnie źle, dobrze ze chcesz zacząć, ale zapisz się na siłownię, weź trenera personalnego na 5 -10 treningów, później sam jak zrozumiesz. A dieta jak chcesz przytyć to musisz mieć dodatni bilans, polowa tego nic ci nie da. Wspomagaj się Gainerem, Białkiem. Ale micha i solidny trening z ludźmi którzy się znają to podstawa. A dlaczego tak pisze, bo w 2 lata przytyłem z 69kg do 82kg i to nie w boiler. Powodzenia
0
@MESSIah16 Czyli teraz czas na kolejne 10tysi Plus dla juz urodzonych dzieci, na bank pomoże w robieniu nowych.
0
@marcin62 Ja słyszałem, ze to on, a nie Czesio Miłosz napisał tekst dla Tuska.
0
@arasz1819 sam nie wiem. Przeraża mnie ze za takimi ludźmi jest aż tak dużo osob
2
@Kusco15 no a dopiero ankieta była i za tym przygłupem jest 33% LR
0
@paweldunajecfcb Vietnam, ale i Wyspy Zielonego Przylądka były ciekawe.
3
@patrykzmc2000 W Juventusie sie nie sprawdził, ale u nas rozumiem się sprawdzi na 100%. Pensja z kosmosu.
3
@Pawel13sz fizyczna Barcelona. Niby gdzie mamy takich piłkarzy?
0
@Fake69 czyli lepiej Mingueza
0
@HERORICH2 ejjjjj pisali ze do nas idzie to nie fer
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Daviix7 iPhone 11 na stronie Apple jest za 2599zl.
1
@VamosRakieta no to teraz wpierdziel we wtorek i masz święta
3
@Piorun Fake jak nic
0
Całe te socios jest do zaorania.
0
@Criss18Barca Bardzo konkretne przypadki. A w poprzednich latach nie było? Jakieś statystyki różnic przed szczepionka i po?
5
@Pogba Szczepionka tak działa, że aż płuca w głowie czujesz.
0
@Criss18Barca O których sytuacjach mówisz konkretnie?
0
@MysticCat Dużo siana, musiałbym dodatkowo jeszcze przerabiać obecna instalacje.
0
@kkbarca No ten krwotok z nosa wyglądał mocno.
0
@kkbarca Ja niestety mam. Dowalam kominkiem, ale chyba foto zawita na dachu i przejdę dodatkowo na indukcyjne ogrzewanie
0
@Ingiel No i już jesteś w ignore w staffie strony. Nie ładnie.
8
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/podwyzki-cen-gazu-mogly-byc-duzo-wyzsze-mowi-prezes-pgnig/xce67pr
Nagrodę im trzeba dać. Trochę jak z inflacją, drodzy państwo celem była inflacja 3,5, jest 8, ale jest poniżej 10. SUKCES
3
@ranger3120 A ja byśmy zaczęli robić to co potrzeba. A Atomówka i źródła odnawialne to must have.
9
@ranger3120 I górnicy chcą podwyżek. Kur co to jest za grupa to głową boli. Potrzeba atomówki, potrzeba wiatraków, a nie piłowania grupy społecznej która zawsze ma zam mało i wiecznie płacze o podwyżki.
9
@jacobFCB poukładajmy.
Ty szczepiony - covid objaw mocny, szczepienie gowno dało.
Siostra nie wie ze miała.
Czyli? Szczepienie ciebie, jej pomogło, czy jak ?
1
@TR3YWAY No ale sam przyznaj Cou, potrafi zejść na prawa nóżkę, tzn potrafił :D No ale jak ten TS gra nogami o panie.
0
@RonnieVEB Może to głupie, ale szczerze te przepisy tak latają ze już sam nie wiem co można, a czego nie można, kiedy ręka, kiedy spalony. Brak spalonego Francja Hiszpania jak Garcia przeciął podanie zabił cala moja wiedzę.