5

@Kusco15 zaraz usłyszysz ze oni i tak są jedyna alternatywa, że inni kradną więc zagłosują na nowych co też będą kraść.

0

@baartekk97 jeden ch. Pewnie taka zasada. Dokarmianie grupy wyborców kosztem drugiej grupy

0

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Minister-finansow-W-przyszlym-roku-czeka-nas-reforma-stawek-VAT-8250379.html

No to jak ich znam. Zarabiasz 10 tys. 50% podatek. Zarabiasz 5tys. Zero podatku. Wszczyscy jesteśmy równi

0

@DonAndrzejos to wina dziennikarzy

0

@Cule1234 jedno jest pewne, powrotu do nas nie ma

2

@Gaucho Pajacyki robił, a na końcu gwiazde. Ale założoną miał maske słonia i nikt nie wie czy się cieszy czy martwi.

0

No i po co nam Ferran jak w 2022r czeka nas.
"Masowy głód, gwałtowne powodzie, zderzenie gwiazd. Fatalne przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok"

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,27952748,masowy-glod-gwaltowne-powodzie-zderzenie-gwiazd-fatalne-przepowiednie.html#do_w=57&do_v=67&do_st=RS&do_sid=330&do_a=330&s=BoxOpLink

3

@RonnieVEB Fikaldo, Galardo, Sekando, tylko co za różnica czy dziś , czy w styczniu, jak ma grac dopiero od połowy stycznia :DDDD

0

@hazo428 Ale ja nie płacze, pisze o sytuacji. Jestem pewien że Ferran u nas zawita, no ale jednak tyle warte słowa zarządu :)

18

Lapcio jak transfer Leo czy wszystko dobrze. TAK

0

@Worny Przenieść ten mecz. Bez sensu to jest

0

@Gaucho Lewy ma juz na koncie , puchar Tymbarka i TikToka. Szacuneczek.

0

@kiper09 Też tego nie rozumiem.

1

@Worny Najlepiej dla nas by przełożyli ten mecz z 02.01. @rewolucja123 oficjalna strona by fake wrzuciła?

0

@gryfiT. A pokaz mi drugi tak zadłużony klub?

0

@Huberc1kk Jąkasz się?

0

@patrykzmc2000 I rozumiem, że dopiero teraz z LL rozmawiamy? Kalka sytuacji z Leo, wszystko dobrze, jesteśmy na dobrej drodze itd. A na końcu LL nie pozwala nam zgodnie z przepisami.

0

@DonMatteo901 a Borek z Dubaju ile miał? :)

0

@kkbarca Lapcio to Lapcio. Ciężko pracujemy.

1

@Objectivo maszyna by takiej celności nie miała

4

@Herato pytanie czy on ma miliony na koncie.

2



Nowy Batman, ooo tak.

1

@Guevara oni nie chcą rządzić. Pierwszy wal i partia znika po wyborach. Im dobrze jest mieć 10% i taktykę krytyki władzy za wszystko. Wtedy tacy fajni są i w sumie to najłatwiejsze stać z boku i mówić o złej polityce

1

@michal26 a co mamy? Gospodarka cały czas się rozwijała przez 20 lat. Ostatnie rozdawnictwo powoduje inflację, ale piszesz jakby tu Białoruś była. A wybieranie bo po, pis to złodzieje itp to idiotyzm. Bo polityka to będą układy i wały. Z konfederacja na czele,jak liczysz ze tacy politycy będą inni od rządzących to nic nie rozumiesz.

6

@Azacca konfederacja nie chce rządzić. Im bez różnicy kto będzie u władzy.

0

@Gwyn krasnala to majtkach szukaj kolego.

1

@barcelonaLM Jarusia już to pewnie zainteresowało.

0

@NaFazieHitman Uratował :)))))) Ty rozumiesz ze to ustawka była czy za trudne?

18

@Rewolucja123 Z takim podejsciem to i Ansu gówno nam dał.

0

@abram3k Przy ilości jego kontuzji, zdecydowanie nie powinniśmy z nim przedłużać umowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?