0

@Sysia11 SI na pustaka, Siuuuu z karnego

0

@AmigoBlancos I tak RM ma piękna sytuację. My mamy katastrofę

0

@MesQueUnClub_87 no ale uznajmy, wkoncu się przyznał do błędu

2

@Kusco15 jeśli tylko wypożyczenie na 6 miesięcy to nam się przyda

1

@taris wypożyczenie pewnie. Tzn modlę się by tak było

0

@kamiVeB u nich 4 piłkarzy na razie nie ma. U nas w sumie 18-tu :D

2

@Kusco15 Bóg tak chciał. Nauka to syf

0

@Ghotti Nie mam :D

0

@Ghotti Do nas go

4

Zrobić wszystko by mecz został przełożony. My potrzebujemy 3pkt, a tym co zostało nie ma szans na 3pkt

0

@Barca445 chyba rozw kontraktów Umtiti, Cou, Demb i wszystkim płacimy pensje z kredytu, a bierzemy Morate i oddajemy Depaya+35 baniek

1

Człowiek rano czyta Dembele out, myślisz nie może być gorzej, później Barca chce wypożyczyć Morate, no Kur no gorzej już nie będzie, co na to Barca, a no wypożyczamy i kupujemy za 35 baniek Morate. Ciekawe co dalej nas czeka.

1

Alemany top, załatwia nam Morate. A Rudiger za free w rm.

0

@DonAndrzejos naszym zadaniem jest top 4 i Dembele musi grać, a nie trybuny i duma

0

@Ghotti ZUS jest do przodu. Emerytury wypadły, becikowego mało

1

Komentarz usunięty

0

@kkbarca a my mamy Alemany on jest top, a nie jakieś tam perezy
Dwa gratisowe transfery Mbappe, Rudiger do tego Alaba, o Halandzie nie pisze bo nie wiem kto go zgarnie. Nasze transfery to śmiech na sali vs RM

2

@POLAK12345 Jednego wielkiego fana mniej.

0

@JaroCoach Na razie to wymysł prasy, nic nie wiemy.

1

@patrykzmc2000 Pewnie z pensja opłacana przez Barce.

0

@Survier Ściagneła mu Depaya. A o Antonym zapomnij.

1

@Zoker Nie napisałem byś nie narzekał, narzekaj sobie do woli. Pisałem o różnicy problemu. Zreszta jako prawica nic innego nie potrafią robić, więc trzymajmy się wiecznego skomlenia o maseczki jaby to był nasz największy problem.

0

@michal26 To po co wiecznie o tym prdl za przeproszeniem. Wiecznie czytam, jaki to lockdown w Holandii itd, a co mnie to kur interesuje co w Holandi.

0

@patrykzmc2000 Skoro Xavi go chce, to trzeba mu go dać, wypożyczenie + opcja wykupu to nic nie ryzykujemy.

1

@Comentateiro A u nas bunt bo maseczki przeszkadzaja. :)

1

@Messibestplayerintheworld Ta i po 7 dniach sobie przypomniał?

0

@Katalonbar Demir nie moze zagrac

0

@Jestjakjest Coś wczoraj pisali o 6-ciu. Ale nie wiem czy pierwszy skład.

0

@JonSnow Od roku tak piszecie. Wiem jedno, czekacie az to zrobią, a nie, że tego nie zrobią.

4

@VamosGirl To ja już wole Griezmana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?