tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 SI na pustaka, Siuuuu z karnego
0
@AmigoBlancos I tak RM ma piękna sytuację. My mamy katastrofę
0
@MesQueUnClub_87 no ale uznajmy, wkoncu się przyznał do błędu
2
@Kusco15 jeśli tylko wypożyczenie na 6 miesięcy to nam się przyda
1
@taris wypożyczenie pewnie. Tzn modlę się by tak było
0
@kamiVeB u nich 4 piłkarzy na razie nie ma. U nas w sumie 18-tu :D
2
@Kusco15 Bóg tak chciał. Nauka to syf
0
@Ghotti Nie mam :D
0
@Ghotti Do nas go
4
Zrobić wszystko by mecz został przełożony. My potrzebujemy 3pkt, a tym co zostało nie ma szans na 3pkt
0
@Barca445 chyba rozw kontraktów Umtiti, Cou, Demb i wszystkim płacimy pensje z kredytu, a bierzemy Morate i oddajemy Depaya+35 baniek
1
Człowiek rano czyta Dembele out, myślisz nie może być gorzej, później Barca chce wypożyczyć Morate, no Kur no gorzej już nie będzie, co na to Barca, a no wypożyczamy i kupujemy za 35 baniek Morate. Ciekawe co dalej nas czeka.
1
Alemany top, załatwia nam Morate. A Rudiger za free w rm.
0
@DonAndrzejos naszym zadaniem jest top 4 i Dembele musi grać, a nie trybuny i duma
0
@Ghotti ZUS jest do przodu. Emerytury wypadły, becikowego mało
1
Komentarz usunięty
0
@kkbarca a my mamy Alemany on jest top, a nie jakieś tam perezy
Dwa gratisowe transfery Mbappe, Rudiger do tego Alaba, o Halandzie nie pisze bo nie wiem kto go zgarnie. Nasze transfery to śmiech na sali vs RM
2
@POLAK12345 Jednego wielkiego fana mniej.
0
@JaroCoach Na razie to wymysł prasy, nic nie wiemy.
1
@patrykzmc2000 Pewnie z pensja opłacana przez Barce.
0
@Survier Ściagneła mu Depaya. A o Antonym zapomnij.
1
@Zoker Nie napisałem byś nie narzekał, narzekaj sobie do woli. Pisałem o różnicy problemu. Zreszta jako prawica nic innego nie potrafią robić, więc trzymajmy się wiecznego skomlenia o maseczki jaby to był nasz największy problem.
0
@michal26 To po co wiecznie o tym prdl za przeproszeniem. Wiecznie czytam, jaki to lockdown w Holandii itd, a co mnie to kur interesuje co w Holandi.
0
@patrykzmc2000 Skoro Xavi go chce, to trzeba mu go dać, wypożyczenie + opcja wykupu to nic nie ryzykujemy.
1
@Comentateiro A u nas bunt bo maseczki przeszkadzaja. :)
1
@Messibestplayerintheworld Ta i po 7 dniach sobie przypomniał?
0
@Katalonbar Demir nie moze zagrac
0
@Jestjakjest Coś wczoraj pisali o 6-ciu. Ale nie wiem czy pierwszy skład.
0
@JonSnow Od roku tak piszecie. Wiem jedno, czekacie az to zrobią, a nie, że tego nie zrobią.
4
@VamosGirl To ja już wole Griezmana