tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron moim zdaniem jego imię to będzie. Seba
0
@Herato zdecydowana większość pod wodzą Ramona Planes którego tu wszyscy wielbią.
0
@Messibestplayerintheworld Havi rozumiem z Xavim to ustalił
6
Rayo - Betis, dla nas remis dobry by był
0
@Messibestplayerintheworld ten Havi Miguel wali newsami z kapelusza. Ilość nie znaczy jakość, raczej to strzały a już może coś się sprawdzi. Co nie zmienia faktu że tak może być, superpuchar to nie nasz priorytet a minuty mu się przydadzą. Depaya też był dał od pierwszej
6
@Kapitan hawk To ie dzięki sędziom mamy 16pkt straty w połowie sezonu, a w dużej mierze przez nasze ciotowate granie od 70 minuty.
0
@tristan87 To co u nas się dzieje z kontuzjami to koszmar.
22
Fajne dane, gratulacje dla serwisu, strona bardzo mocno żyję. Powodzenia w 2022r.
5
@Kamiloza91 Zdecydowanie nie. LL już pozamiatana
0
@Rewolucja123 Ale komu maja podać?
0
@Rewolucja123 Napastnicy. Judga, Luk, Dembele. Jak wy chcecie by taka trójka robiła różnice i szybko grała?
3
@Djzordon a przypomnij komentarze białych o Vinim. Krytykowali go cały czas. Po Luku była jazda bez trzymanki, strzelił 2 bramki i już Suarez dla LR. Tak to wygląda w tym świecie kibiców. Pamiętam jak dziś opinie o Depayu. Po co nam Leo.
2
@Emhyr mecz w Pucharze to on nam wygrał. On robił wiatrak z przodu jako jedyny. On wyrównał. Ja widzę różnicę. Z Benfika to on wyglądał na poziom Lm vs pozostali napastnicy
0
@Huck I zaraz ci inny wypadnie. W każdym meczu mamy min. 1 kontuzje.
2
@Emhyr on to nie Leo, jak ma wokół siebie średniaków to na ich tle jest poprostu tylko dobry. Wierzę że Fati i Torres dadzą ta różnice, ale jednak potrzeba jeszcze 9-tki z topu. Tak takiego Halanda, Salaha itp. Bez kogoś kto robi różnicę my wymusimy 1 brameczke modląc się by nie popełnić błędu i tracąc 1. Podsumowując, nigdzie za 0 ojro nie znajdziemy takiego skrzydłowego. Oczywiście mówię o transferze nie o pensji, dlatego naciskają by został, ale jego oczekiwania to bzdura
3
@Emhyr A co daje Abde? Więcej takich średniakiów to i walczymy ze średniakami. Jesteście ogłupieni juniorami, a później oczekujecie walki o trofea. Judga, Abde to nie poziom na LM, na walkę o LL. Mogą być zmiennikami ewentualnie, ale nie pierwsza 11-tka.
0
@Adi123456789 We wtorek usłyszysz. z Fatim nie będziemy ryzykować, musi się do końca wyleczyć, wrócic sooooooooooon.
0
@bartekvisca chcieli dać jeszcze więcej swoim wyborcom kosztem tych co na nich nie głosują. Nie pyklo
0
@BombowiecKrawczyk wiesz kto jest zawiedziony. Ci co mieli zyskać, w dupie mieli tych którym mieli zabrać. A jak się okazało że i oni tracą to tragedia, zły pis.
0
@monsterrize ta bo on jest dobry w Juve. Średnio a kosztuje jakby był Neymarem
0
@Kitek1640 co nam po ich stracie. My nie ich gonimy a Wielki Betis, Seville i Real Sociedad
0
Czy my zagraliśmy jakiś mecz w którym jakiś piłkarz nie miał kontuzji? To jakaś paranoja Przecież
2
To tak dla przypomnienia. Straty w 90 minutach. Celta, Mallorca, Granada. Nie wiem dlaczego my te końcówki mamy takie beznadziejne.
0
@Peciak ciężko się nie zgodzić.
7
Jest jeden plus. Mecz skończył się o 20. Zanim pójdę spać to wkurw mi minie.
1
W każdym meczu od 70 minuty my błagamy o litość.
0
@talizmo nam poprostu brakuje siły w ataku. Zobacz na nazwiska Napastników
1
@patryk355 nie jest. Dla mnie do zmiany
2
Jesteśmy strasznie wolni. Taki Koemanowy mecz, presing za daleko, a w ataku na stojąco bez pomysłu. Przed nami gorsza druga połowa, nie wieje optymizmem.
1
No nie jest to spalony. Nawet linia pokazuje Kur