1

@Sau_Ron moim zdaniem jego imię to będzie. Seba

0

@Herato zdecydowana większość pod wodzą Ramona Planes którego tu wszyscy wielbią.

0

@Messibestplayerintheworld Havi rozumiem z Xavim to ustalił

6

Rayo - Betis, dla nas remis dobry by był

0

@Messibestplayerintheworld ten Havi Miguel wali newsami z kapelusza. Ilość nie znaczy jakość, raczej to strzały a już może coś się sprawdzi. Co nie zmienia faktu że tak może być, superpuchar to nie nasz priorytet a minuty mu się przydadzą. Depaya też był dał od pierwszej

6

@Kapitan hawk To ie dzięki sędziom mamy 16pkt straty w połowie sezonu, a w dużej mierze przez nasze ciotowate granie od 70 minuty.

0

@tristan87 To co u nas się dzieje z kontuzjami to koszmar.

22

Fajne dane, gratulacje dla serwisu, strona bardzo mocno żyję. Powodzenia w 2022r.

5

@Kamiloza91 Zdecydowanie nie. LL już pozamiatana

0

@Rewolucja123 Ale komu maja podać?

0

@Rewolucja123 Napastnicy. Judga, Luk, Dembele. Jak wy chcecie by taka trójka robiła różnice i szybko grała?

3

@Djzordon a przypomnij komentarze białych o Vinim. Krytykowali go cały czas. Po Luku była jazda bez trzymanki, strzelił 2 bramki i już Suarez dla LR. Tak to wygląda w tym świecie kibiców. Pamiętam jak dziś opinie o Depayu. Po co nam Leo.

2

@Emhyr mecz w Pucharze to on nam wygrał. On robił wiatrak z przodu jako jedyny. On wyrównał. Ja widzę różnicę. Z Benfika to on wyglądał na poziom Lm vs pozostali napastnicy

0

@Huck I zaraz ci inny wypadnie. W każdym meczu mamy min. 1 kontuzje.

2

@Emhyr on to nie Leo, jak ma wokół siebie średniaków to na ich tle jest poprostu tylko dobry. Wierzę że Fati i Torres dadzą ta różnice, ale jednak potrzeba jeszcze 9-tki z topu. Tak takiego Halanda, Salaha itp. Bez kogoś kto robi różnicę my wymusimy 1 brameczke modląc się by nie popełnić błędu i tracąc 1. Podsumowując, nigdzie za 0 ojro nie znajdziemy takiego skrzydłowego. Oczywiście mówię o transferze nie o pensji, dlatego naciskają by został, ale jego oczekiwania to bzdura

3

@Emhyr A co daje Abde? Więcej takich średniakiów to i walczymy ze średniakami. Jesteście ogłupieni juniorami, a później oczekujecie walki o trofea. Judga, Abde to nie poziom na LM, na walkę o LL. Mogą być zmiennikami ewentualnie, ale nie pierwsza 11-tka.

0

@Adi123456789 We wtorek usłyszysz. z Fatim nie będziemy ryzykować, musi się do końca wyleczyć, wrócic sooooooooooon.

0

@bartekvisca chcieli dać jeszcze więcej swoim wyborcom kosztem tych co na nich nie głosują. Nie pyklo

0

@BombowiecKrawczyk wiesz kto jest zawiedziony. Ci co mieli zyskać, w dupie mieli tych którym mieli zabrać. A jak się okazało że i oni tracą to tragedia, zły pis.

0

@monsterrize ta bo on jest dobry w Juve. Średnio a kosztuje jakby był Neymarem

0

@Kitek1640 co nam po ich stracie. My nie ich gonimy a Wielki Betis, Seville i Real Sociedad

0

Czy my zagraliśmy jakiś mecz w którym jakiś piłkarz nie miał kontuzji? To jakaś paranoja Przecież

2

To tak dla przypomnienia. Straty w 90 minutach. Celta, Mallorca, Granada. Nie wiem dlaczego my te końcówki mamy takie beznadziejne.

0

@Peciak ciężko się nie zgodzić.

7

Jest jeden plus. Mecz skończył się o 20. Zanim pójdę spać to wkurw mi minie.

1

W każdym meczu od 70 minuty my błagamy o litość.

0

@talizmo nam poprostu brakuje siły w ataku. Zobacz na nazwiska Napastników

1

@patryk355 nie jest. Dla mnie do zmiany

2

Jesteśmy strasznie wolni. Taki Koemanowy mecz, presing za daleko, a w ataku na stojąco bez pomysłu. Przed nami gorsza druga połowa, nie wieje optymizmem.

1

No nie jest to spalony. Nawet linia pokazuje Kur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?