tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2-2 więc wreszcie nie przegraliśmy od 3 lat. :)
0
70 minuta zaczynamy się bronić. Nie znałem, niestety
0
@cules100pro wykończył ładnie. Kontry też ma dobre
Dobrze gra
0
Nico, Ansu, na drugą. Fdj zmiana, może Pedri za Gaviego jeszcze. RM jest dużo bardziej poukładana drużyna. Widać że nie forsują meczu, zobaczymy co będzie jak wrzuca drugi bieg, bo wszyscy wiemy jak my gramy od 65 minuty
0
Ts niczego wielkiego oczywiście nie zrobił. Stal i tyle, co nie zmienia faktu że jesteśmy duuuuzo słabsza drużyna. Bez niczego w sumie w tym meczu RM kontroluje w każdym miejscu boiska
1
@Janiama wpierd 3-1
0
@Sysia11 dwa zwierzęta
0
@BombowiecKrawczyk to skład innego dziennikarza. Albercik forward wrzucił
Pewnie takim wyjdziemy
0
@Azacca "closely monitoring" Jak czytam takie teksty to mi sie tylko śmiac chce.
1
@Kondziubarca I się wykazali. Zerknij sobie na gospodarkę za ich czasów. A kraść będzie konfederacja Równie, więc dla mnie nie jest to argument że mam na nich głosować bo inni kradli. Jak wierzysz ze jakakolwiek partia wejdzie do rządu i nie będzie układów, nepotyzmu itp to jest naiwny. Wiem jedna nikt ze skrajnych partii prawicowych, lewicowych nie może rządzić, bo ich ideologię są zero jedynkowe i groźne dla nas.
1
@DonMatteo901 PO też o tym w pazdzierniku mówiło. Rozumiem, źe teraz wiele ojców bedzie :)
0
@Rewolucja123 Nie ma Erica. Moim zdaniem Xavi nie postawi na Lengleta
0
@Rewolucja123 Też mi sie wydaje że zagra Alves. No chyba, że Xavi stwierdzi, że Alves jest za wolny na Viniego, wiec myśle, że może w środku zagrać Araujo by asekurować, bo u nas jest najszybszy.
0
@Encore Nadal wierzysz ze on był problemem? Współczuje
1
@ElKamil pewnie, mamy zastępstwa przecież
1
@Barca1992 konfa niech pamięta by się wstrzymać od głosu
1
@Kgorecki2500 przeszczepiono ufff. Juz myślałem że coś o szczepionkach.
2
@derlysy1979 chodzi o to by mówić o nich. Jaka to utrata wolności. Blablablabla
0
@DaPidejpi Mój chodzi w maseczce cały czas, jest bezpieczny.
0
@jeyx77x i co to zmienia? Do 18 :50 mają czas
0
@AdiKingu96 Co za różnica czy wczoraj, czy dziś, czy jutro do 15:00? Gramy o 18 i do tego czasu musi byc zarejestrowany.
1
@Rewolucja123 Zobacz Luuk DJ. Jechany niemiłosiernie, teraz dwie bramki z dyni walnal i juz nastepca Suareza, powinien zostac itp. Nie szukaj tu logiki. Depay po meczu z Juve był już nastepca Leo, a teraz....
5
@Barca1922 Ansu 2,5 miesiaca przerwy, Ferran jeszcze z nami nie trenował. No plan świetny to nie jest
0
@maroon Szwecja to przykład dla konfy, która od początku nie ogranicza wolności. Maseczki, restrykcje itp. Cały czas na podstawie tego Kraju Konfa, buduje narrację że wszystkie obostrzenia to bzdura, w Szwecji nie mają i nie mają zakażeń.
5
@333tricampeones333 Ten kasztan ma znacznie lepsze staty od TS
0
@maroon Dobrze przepraszam Konfederacja, antyszczepionkowców przesadziłem.
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27988378,szwecja-rzad-oglosil-zaostrzenie-restrykcji-epidemicznych.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg5
Ostatni bastion antyszczepionkowcow upadł.
0
@Pilka_jest_okragla to jednak dziś mieli badanie znowu?
21
Ci to mają luksus. Wszyscy zdrowi
3
Czyli nie bedzie Moraty.