tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos To nie Fifa chłopie. Myslisz, że pewnie nie chcieli sprzedac Cou, Umtitiego?
5
@Firestone No to byłby już kozak ruch
0
@takisobiektos Gdyby baba miała wąsy. Sam Ferran powiedział, że był informowany, że będzie problem z rejestracja. Na razie idzie zgodnie z planem, oprócz katastrofy z Leo.
1
@amanter Jeśli rozbili mu to co zostało z 1,5 roku na 3 lata to majsterszczyk Alemany. Nie mamy propozycji dla Umtitiego, to dobry ruch.
1
Jesli Umtiti przedłużył o 1,5 roku kontakt, zjechał z wynagrodzenia, ba zrezygnował z czesci wynagrodzenia. To i łatwiej będzie go później wypożyczyć. Po drugie Samu to był świetny obrońca, ale nei wiem co z tym kolanem, czy on wytrzyma bycie nawet rezerwowym.
0
@taris bez szans
0
@Coutinho007 Gavi to wzrost wynagrodzenia, a musi być spadek
1
????| EDIT: Chodzi o przedłużenie umowy z jednym z piłkarzy, a nie o odejście piłkarza. Dzięki temu Ferran Torres będzie mógł zostać zarejestrowany! ????
[Gerard Romero] ????
Czyli Roberto
0
@VeB 1899 Demir to chyba raczej łatwy temat. Raczej stawiałbym na Neto.
5
@kkbarca True widać, że jest teraz bardziej wiarygodny.
2
@Ronnie1992 Niech sie zabierze za gre, a nie buszowanie po twiterze.
0
Pewnie czekali na potwierdzenie kontraktu Cou. No bo raczej nic sie nie zmieniło z kasa w klubie.
8
Błażej świetny artykuł. Dzięki wielkie.
1
@Firestone RM ma jeszcze gorzej z Balem. Tak to już bywa niestety, chociaż Bale ma kontrakt do końca tego sezonu a my z Umtitim jeszcze rok.
1
@arasz1819 ale Wciąż jeden z liderów konfederacji. :)
9
@Kusco15 No i 30% LR głosuje na tych ludzi wierząc na lepsze jutro :)
1
@LeoKrol Nigdy nie ma pewności. W reprezentacji Norwegii chłopak tez daje radę.
5
No fakt, koniec Dextera lekko mnie zawiódł. Nie ze katastrofa, ale jakoś tak na siłę i bez sensu. A szkoda bo sezon bardzo fajny
2
@neeed To ze nie pisze to nie znaczy ze nie wie, tak jak pisze, on nie wrzuca 20 newsow dziennie. Pokaz mi jego fake news. To ze napisał tez nie znaczny ze klapnięte.
2
@Pilka_jest_okragla Havi Miguel dziś pisał ze dostaną po kilka minut, teraz ze nie. On ch.. wie.
1
@neeed Właśnie chodzi o to, ze on jak pisze to tylko jak już jest zrobione. Nie wrzuca newsów z dupy.
1
@Emhyr Leo tez potwierdzał, tylko ze potwierdzał, że Leo zdecydował się z nami przedłużyć kontrakt, co było prawda. Co do Moraty też może być różnie, na razie to Ferrana potwierdzić nie możemy.
3
@Emhyr jak ten pan pisze, to wiedz że się dzieje. Nie ma bardziej wiarygodnego źródła dla mnie. Nie musi to znaczyć że już załatwione. Ale jednak coś musi znaczyć.
4
@MesQueUnClub96 zepsuł się. Ale to pokazuje jak cholernie ważny był dla AM
4
@amanter Pedri niech się wyleczy przecież kontuzja miała trwać 4 tygodnie a od PaDziernika chłopa nie ma.
2
Villarreal musisz
1
Dobre wyniki dla nas. Teraz remis lub porażka AM. I wczorajszy wynik mniej będzie boleć
0
@horang to przyjaciel lapcia. W życiu go nie zwolni
3
@amanter Pytanie czemu zwolniliśmy Pimiente.
1
@Rewolucja123 my mamy pełne gacie w końcówkach. Każdy mecz tak wygląda. A tragedia zaczyna się od ts i tego jego kretyńskiego wyprowadzania piłki.