tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oskaaaaar Mingueeeza.
0
@Rust_Cohle jest w punkt konfederacji, to dlaczego nie może on wrzucać innej perspektywy.?
1
@ngif wiatraki to postawiło gestapo i Niemcy
3
@NaFazieHitman Bierz konfederacje. Będziemy pierd o maseczkach jeszcze 3 lata
0
@Majkel34 no u konfederacji cisza. A poczekajcie jak jakieś ograniczenia PiS wrzuci, nie wiem kibel z maseczka. Będzie wojna do upadłego, a gospodarka, podwyzki kogo to obchodzi
0
@cata_luna zajebiste 0%kredyt dla państwa. Wiesz ze 400zl miesięcznie z budżetu to dużo?
0
@cata_luna odpowiem jeszcze raz. Pracuje w korpo 25tysi. Nikt nie wie co to
Kolega straż nic nie wie, nikt nie mówi co to. Kadry cisza, to pracownika sprawa, ale skąd ja mam o tym wiedzieć. Każdego kogo pytam nikt nic nie wie. Zobacz nauczycieli w necie płacz, nikt im nie powiedział. Fajnie ze wy wiecie, ale społeczeństwo chyba nie. Ja sobie złożę bo w styczniu nie miałem wypłaty jeszcze ale inni są w dupie
3
@patrykzmc2000 czyli teraz najtrudniejsze, pozbywanie się piłkarzy
0
@cata_luna nie może. Do pierwszej wypłaty styczniowej może, która dostał. Później dopiero na 2023. Wpisz sobie pit 2.przeczytaj jeden artykuł i wróć
0
@derlysy1979 świetnie że u ciebie działa. Ja pracuje w korpo 35tys. Żona 12tys zatrudnionych. Kadrowe nie kumają tego pit2, mylą z ulgami dla klas średnich i wspólnym odliczeniu nie wspominając. Kumpel strażak mniej o 420zl bo nie miał złożone, nie wiedział i rok kredycik da pisowi 0%. I do tego kłamiesz, pracodawca nie ma obowiązku informować o pit2, to pracownika odpowiedzialność.
0
@lucca87 no a kto ma złożone? Nikt nie wie o pit2. Nie był istotny dotychczas. Teraz będzie
0
@cata_luna tylko ze mało ludzi wie że musi to zrobić. To jest skurw. Pisu ze nic o tym nie mówią.
0
@derlysy1979 nie, bo ludzie nie wypełniają pit2 i PiS bierze sobie nowy characz który odda za rok.
0
@Xwowrak Ja będę, ale u mnie pracodawca jeszcze nie dał wzoru
Nie dam pisowni kredyciku 0%
0
Czy sport w ostatnich 6 miesiącach miał chociaż jeden news, który był prawdą. ? Może nie news, plotkę transferowa?
1
@Messibestplayerintheworld Ta i zaraz będzie jak z Umtitim, ten klub nie, ten nie, ten nie. Odejdę tylko do LVP, BM i ani centa mniej w kasie.
0
@Pilka_jest_okragla no i ma racje, trzeba się szanować
2
@Firestone zapomniałem że mamy takiego piłkarza jak Pedri
1
@Kusco15 Jezu półtorej miesiaca bedzie o tym pitolenie jak po meczu z PSG :D
7
Haland, Haland, Haland, zarząd mówi, że nic w sumie nie może powiedzieć, ale dziennikarze cały czas to samo pytanie. Idioci.
22
I ciach 50 tysi zarobione
1
Głupota moim zdaniem.
2
@mokrychlopiec Ja chyba nie rozumiem słowa hejt. Jak ktoś pyta jak zagrał dany piłkarz i piszesz słabo. To hejt? Może nie zauważyłem, ale ktoś go obraża?
0
@Yoshi94 Dokładnie 11 mieli po za kadra od tygodnia, 2 wróciło wczoraj. Więc nie takie 5-ciu
0
@zadafcb Oby nabrał pewności ta obrona. Bez bramkarza na poziomie to my nic nie zdziałamy
7
Ten mecz nie miał prawa się odbyć. Obie drużyny 3 składem, wyglądało to jak puchar króla na pierwszych etapach albo Ekstraklasa. Tebas chce takiego poziomu LL?
0
@Mixtape Daj naszym szanse. 1strzal, słupek , poprzeczka z dupy, klatki i pod nogami TS wpadnie.
0
@BarcaInfo To fake jakiś. Bez szans by to trafić
4
@Adi123456789 Wyglada najpewniej. Ale mecz jest dziwny
4
@Keson Mallorca tez mocno rezerwowa. Ten mecz wyglada jak z ekstraklasy