tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dobra jeszcze z 3 i będzie raczej bezpiecznie.
0
@pt9 Kazde podanie do tylu. Biega przestraszony, jest słaby, nie widzę u niego pozytywów dla nas.
1
@Coutinho007 Oraz Rysiek, ale i tak napisza ze FDJ.
1
@GeneralXavi To licz na to, że będziesz w tej grupie czasem.
0
@doc Dlatego nie wygramy.
0
Mingueza, ciekawe ile wytrzyma bez błędu w obronie.
1
@Janiama Mallorca Barca 0-0
1
@Pawel13sz Aha. No to remis sie szykuje.
7
@Emhyr oni lekarza zarejestrować nie mogą, a Haaland przyjdzie.
0
Spokojnie my na standardzie frajera walniemy i nie nadrobimy
2
Amerykę odkryli :)
0
@Vamosdembouz Kubo T.(Choroba), a jest powołany.
1
@mariogbch Skąd ty wziales tych 11 piłkarzy Majorki?
0
@Rekin_bialy nie są. Dziś Albą ma test, jak sobie wyobrażasz ze dzis negatyw i co bez treningów miałby grać?
2
@Rekin_bialy Alba to też Covid, Dest również.
6
@Messibestplayerintheworld patrząc na efekty to chyba kilofem ich prowadził
0
Jaki skład :) Jutro znowu strata pkt nas czeka
0
@Ghotti Ryczałt jest rozwiązaniem. Po drugie dla przedsiębiorców tez jest ta znizka. A ci co lepiej zarabiają to oberwą tak jak i ci co lepiej na etat zarabiają, w tym ja. Na etacie nic nie mogę zrobić, nie mam alternatywy, na działaności macie chociaż ten ryczałt, ale bez generowania kosztów, więc to zależne komu się opłaca.
0
@koksik2700 Ciagle pod górkę, konkretnie co masz teraz na myśli ?
0
@doc Albą zdrowy, ale 7 dni :)
4
Ciężki rok. Ale trzymam kciuki za to co robią. Visca
0
@DonAndrzejos same dobre wieści z TS na czele. Z Tym naszym kapitanem LR. Jaki to on nie lepszy od Leo.
0
@Emhyr czyli coś na zasadzie. By wygrać w totka trzeba trafić 6-tke i zagrać
0
@Tomo_95 nie koniecznie. To Morata może być rezerwowym.
1
@Hubsao pewnie tyle wart ten news. Przecież on jest wypożyczony do końca sezonu. To o jakich 18 mcach pisze ten człowiek, toż AM musimy się dogadać
0
@SinMistico pomyślałeś o rotacjach? Zobacz na skalę kontuzji u nas.
3
@blaugrana16 po czym wnioskujesz?
1
@Rewolucja123 głównie obwinia Bartka.
0
@patry295 Ja go nawet nie komentuje
2
Elo, na koniec roku mam propozycje dla rodziców.
Zabierzcie pociechy do kina na Sing 2, mam 7 latka i nie widziałem u niego tak dużej ilości emocji, pozytywnych emocji. Płakał, śmiał sie , tańczył, klaskał, bardzo przyjemna bajka bez ogłupiacza obecnego świata, cała sala widać było, że świetnie się bawi.
https://sing2.wp.pl/czego-ucza-nas-bajki