0

@Azi odblokować Konfie FB !!

4

@Rust_Cohle Sam się zdziwiłem ostatnio. Pytam dlaczego sprzedają popcorn bo podobno nie wolno, a oni ze to na wynos :D

0

@Mns21 Myślę ze dziś to będzie nasz dzień 1-4

0

@kulka ma Covid, Cou chyba też i jeszcze nie mogą go zarejestrować

2

Trzy ostatnie mecze Granady u siebie:
2-1 z AM
4-1 Mallorca
2-1 Alaves

Łatwo nie będzie.

0

@tomek8756 Konfederacja to tacy sami krętacze jak każdy polityk, jeśli myślicie ze beda roznic się od PIS, PO to jesteście naiwni i srogo się zdziwicie. Różnica jest taka, że skrajne ugrupowania Lewicowe i Prawicowe to niebezpieczne ugrupowania ze względu na poglady. Nie ma niczego pośredniego, jest tylko jeden pkt widzenia.

7

@MarioVeB! Możesz mi pokazać gdzie on pokazuje te swoje ego? A za Koemana to cały zespół był nieudolny. Moim zdaniem trzeba czekać jak będzie wyglądał u Xaviego, który ma pomysł na zespół i taktykę. Tylko oby to nie było po dzisiejszym meczu, bo 1 mecz może nie dać odpowiedzi.

16

@MarioVeB! Szybko poszło LR ze skreśleniem Depaya

4

@CatalanDream dlatego daj innej, na pewno nie będzie kraść. Do tego daj to skrajnemu ugrupowaniu, który myśli i działa tylko jednokierunkowo. Bardzo logiczne

3

@Przemek2323 tylko ze pelo podsłuchiwało za pomocą mikrofalówki.

23

Tego dziennikarza to powinni podać do sądu. Ogólnie ja to bym z tymi dziennikarzami porządek zrobił. 95% to same fake newsy

15

Do usranej śmierci będziemy słyszeć. Nie będziemy ryzykować. Koleś miał wrócić 06.12. Jest 07.01

8

@kynio302 no jak obniżył wynagrodzenie to szacunek. Powiedziałbym nareszcie pokazał ambicje

0

@Kusco15 Bóg tak chciał Krzysiu.

7

@Pilka_jest_okragla Złamany palec. Pisałem od początku, że to będzie kilka-kilkanaście dni, a nie miesiące

2

@Kondziubarca kogo interesuje puchar króla :) liga Europy jest najważniejsza

0

@Uukasz_93 każdy dziennikarz mówi inaczej. Daj temu czas

0

@JonSnow szczęśliwie? Faktycznie 5-1 to fart

0

@Preteee raczej Luk

1

Przełamanie Igi na start seta. Zajeb.......

3

@HERORICH2 Możesz nie uzyac translatora. Co to znaczy nawrot mięśnia?

3

@Kapitan hawk Bo nie ma o czym rozmawiać. Jest poniżej 10%, więc tragedii nie ma.

1

Teraz pytanie, Iga wróci do gry czy się posypała psychicznie

2

@Kgorecki2500 Myślę ze sprawiedliwości. Tak to dobry kandydat myśle na to stanowisko. Korwin Kultury np.

3

@Tomo1989
Koeman za późno.
Leo za burta
FCB za burta LM
Zatrudnienie Luka

Poczekamy, zobaczymy jak te zmiany wpłyną. Na razie modlimy się o bycie w LM w następnym sezonie

0

Ale w drugim secie Iga dostaje wprdl.

0

Stefek Gerrard - dziękujemy

1

@Janiama Zasada zawsze jest gdzieś gorzej :)

5

Inflacja 8.6. Klękajcie narody po statystykach zgonów, Polska znowu na czele w Europie :D

3

@arasz1819 Dokładnie to samo miałem napisać. No ale kliki w artykule będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?