tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi odblokować Konfie FB !!
4
@Rust_Cohle Sam się zdziwiłem ostatnio. Pytam dlaczego sprzedają popcorn bo podobno nie wolno, a oni ze to na wynos :D
0
@Mns21 Myślę ze dziś to będzie nasz dzień 1-4
0
@kulka ma Covid, Cou chyba też i jeszcze nie mogą go zarejestrować
2
Trzy ostatnie mecze Granady u siebie:
2-1 z AM
4-1 Mallorca
2-1 Alaves
Łatwo nie będzie.
0
@tomek8756 Konfederacja to tacy sami krętacze jak każdy polityk, jeśli myślicie ze beda roznic się od PIS, PO to jesteście naiwni i srogo się zdziwicie. Różnica jest taka, że skrajne ugrupowania Lewicowe i Prawicowe to niebezpieczne ugrupowania ze względu na poglady. Nie ma niczego pośredniego, jest tylko jeden pkt widzenia.
7
@MarioVeB! Możesz mi pokazać gdzie on pokazuje te swoje ego? A za Koemana to cały zespół był nieudolny. Moim zdaniem trzeba czekać jak będzie wyglądał u Xaviego, który ma pomysł na zespół i taktykę. Tylko oby to nie było po dzisiejszym meczu, bo 1 mecz może nie dać odpowiedzi.
16
@MarioVeB! Szybko poszło LR ze skreśleniem Depaya
4
@CatalanDream dlatego daj innej, na pewno nie będzie kraść. Do tego daj to skrajnemu ugrupowaniu, który myśli i działa tylko jednokierunkowo. Bardzo logiczne
3
@Przemek2323 tylko ze pelo podsłuchiwało za pomocą mikrofalówki.
23
Tego dziennikarza to powinni podać do sądu. Ogólnie ja to bym z tymi dziennikarzami porządek zrobił. 95% to same fake newsy
15
Do usranej śmierci będziemy słyszeć. Nie będziemy ryzykować. Koleś miał wrócić 06.12. Jest 07.01
8
@kynio302 no jak obniżył wynagrodzenie to szacunek. Powiedziałbym nareszcie pokazał ambicje
0
@Kusco15 Bóg tak chciał Krzysiu.
7
@Pilka_jest_okragla Złamany palec. Pisałem od początku, że to będzie kilka-kilkanaście dni, a nie miesiące
2
@Kondziubarca kogo interesuje puchar króla :) liga Europy jest najważniejsza
0
@Uukasz_93 każdy dziennikarz mówi inaczej. Daj temu czas
0
@JonSnow szczęśliwie? Faktycznie 5-1 to fart
0
@Preteee raczej Luk
1
Przełamanie Igi na start seta. Zajeb.......
3
@HERORICH2 Możesz nie uzyac translatora. Co to znaczy nawrot mięśnia?
3
@Kapitan hawk Bo nie ma o czym rozmawiać. Jest poniżej 10%, więc tragedii nie ma.
1
Teraz pytanie, Iga wróci do gry czy się posypała psychicznie
2
@Kgorecki2500 Myślę ze sprawiedliwości. Tak to dobry kandydat myśle na to stanowisko. Korwin Kultury np.
3
@Tomo1989
Koeman za późno.
Leo za burta
FCB za burta LM
Zatrudnienie Luka
Poczekamy, zobaczymy jak te zmiany wpłyną. Na razie modlimy się o bycie w LM w następnym sezonie
0
Ale w drugim secie Iga dostaje wprdl.
0
Stefek Gerrard - dziękujemy
1
@Janiama Zasada zawsze jest gdzieś gorzej :)
5
Inflacja 8.6. Klękajcie narody po statystykach zgonów, Polska znowu na czele w Europie :D
3
@arasz1819 Dokładnie to samo miałem napisać. No ale kliki w artykule będą.