tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kibicsportu Zdania są podzielone jak widać :D
2
@Gwyn Jesli wierzysz w ustawki to ciebie wyśmieją te wnuki. :)
0
@Lucassito
Poprzedni sezon MC: M- 36/G-13/A-4
Reprezentacja:
Debiut 03/09/20 M-22 G-12
Na 58 meczy: 25 G i 3A, koles ma 21 lat i to tyko w ostatnim roku.
0
@Bobo25 Widzisz różnice w tym, że odchodze, wypłaćcie mi wszystkie pensje do końca kontraktu z tym, że odchodzę z nowym sezonem? Do tego BVB, LVP zarobiły kosmiczne pieniądze by oni mogli przyjść. Kompletnie co innego niż w przypadku Sousy, przez którego umoczyliśmy Misterzostwa, spierdziela przed barażami i zostawia na lodzie PZPN, do tego my nic nie zarobimy.
0
https://www.onet.pl/sport/onetsport/pzpn-paulo-sousa-znowu-to-zrobil-w-podobny-sposob-oszukal-bordeaux/fws458m,d87b6cc4
No to grubo Zbychu Boniek zweryfikował Souse. Ale oczywiście to nie jego wina, wszystko jest ok, stało się.
7
Gitareczka na poczatek tygodnia. W MC był to bardzo efektywny Napastnik. Moim zdaniem ten transfer pasuje do naszego stylu. Tylko w końcu wszyscy muszą wrócić z L4.
1
@Pawel13sz Na LR znaczy. Wiem lepiej, wiem najlepiej, znam się :)
0
@Sztosik Powiedz mi kolego, jakbys miał kwarantanne zostałbyś na chacie czy byś olał? Tak z ciekawości pytam.
0
@Messibestplayerintheworld Atak to nie tylko 9-tka. Sa pozycje takie jak prawy Napastnik i Lewy Napastnik. :)
1
@Messibestplayerintheworld Rozumiem że nie napastnik? Może sie nie znam ale skrzydło to tez jest atak :)
0
@Klaudix A Ferran to twoim zdaniem jaka pozycja?
0
@Mow_mi_Douglas Mamy dwumecz z Rosja, tu własnie potrzeba kogos kto bedzie miał pomysł taktyczny na ten mecz, mental sam nic ci nie da. Diabelsko trudne zadanie teraz
0
@PolskiBarcelonista10 Samsung A52S dobrze wygląda cenowo do jakości. Poleciłbym Xiaomi bo w 1500zł spokojnie znajdziesz bardzo mocny model, ale one sie czasem zawieszają.
5
@KmN I to jest prezent. Gratuluję.
0
@Kamiloza91 mnie też mega wciągnął
9
@Sysia11 I tak się będzie jeszcze z rok leczył.
0
Myślę że jednak lepiej by z rok jeszcze nie grał. Nie ma co ryzykować.
3
@DonRybson czyli co już nie będzie obiadków z Perezem?
7
Nie patrz w górę. - Polecam, dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. A to jak sarkastycznie pokazany jest w nim obecny świat to jest przerażające. Człowiek ogladając ten film mógłby pomysleć, że to jakaś parodia katastroficzna, a jednak taki scenariusz zachowywania się ludzkości jest bardzo prawdopodobny.
7
@Momals11 no to teraz już wiadomo dlaczego konfederacja tu rządzi
0
@zadafcb u nas wróciłby za rok
0
@Adi123456789 ma dwa lata nic teraz nie musi
2
@dasouzar11 dlatego czas by nowi kradli. Świetny argument :)
1
@tomek8756 dobrze napisane. Dajcie już Chociaż 3dni odpocząć
0
@Michu94 sport szczytuje w tym swoim debilizmie
1
@Nazio87 sprawdźmy czy się nadajesz. Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami?
0
@hazo428 poniżej jest około 2634 newsów o tym
1
@DSDaniels nie przyjdzie śpij spokojnie. Pierdolety gazeciarzy
2
@AmigoBlancos A co słychać u Benzemy bo nas to w ch.. Interesuje
2
@hefaj6 70% wsi głosowało na PIS. Więcej Nic nie dopisze