La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

konto usunięte

4

Najlepsze źródło w Salzburgu. Adeyemi już całkowicie porozumiał się co do pięcioletniego kontraktu z Dortmundem. Zostało tylko dogadać się klubom co do sumy odstępnego. Salzburg chce 40 milionów, Borussia daje 35 milionów.


1

@Khajio zero zdziwienia, kto przy zdrowych zmysłach wybierze dzisiaj Barcelonę zamiast Borussii?

0

@Khajio obejrzał wczorajszy mecz i dzida

0

@Khajio Totalnie nie rozumiem na czym polega fenomen wybierania Borussi jako atrakcyjnego kierunku do rozwoju. Klub bez szans na tytuły, z jakas abstrakcyjna liczba kontuzji w każdym sezonie większości zawodników, z projektem sportowym polegającym na wymianie trenera po pół roku.

konto usunięte

1

@Beztroskii Bellingham, Haaland, Dembele, Pulisic, Reyna, Sancho czy postawienie w 100% na 16 letniego Moukoko dzień po urodzinach działają na wyobraźnię młodych. To nie przypadek, że potrafili wyszkolić zawodników, którzy do dzisiaj śnią się jako koszmary jednej z trzech najlepszych ekip czysto piłkarsko ostatniej dekady. Kontuzje tylko dodają uroku takiemu klubowi z perspektywy kogoś perspektywicznego, bo nawet jak ma dużą rywalizację w zespole, to zawsze gdzieś do tych upragnionych minut się dopcha. Jak również wpływa na to regularne osiągane przez nich 1/8 LM, gdzie mają co roku pole do porządnej weryfikacji. Do tego jak wyrosłeś na gwiazdę światowego formatu, to klub nie zrobi ci problemów z wyborem dowolnego klubu. Taki Adeyemi trafiając do innej ekipy mógłby zamknąć sobie drogę do nowego klubu na wiele lat. Z trenerami są co prawda ostatnio problemy, ale dalej trafiają tam specjaliści z nastawieniem na jak największy rozwój zawodnika i sama drużyna jest w stanie swoją siłą zatuszować jego braki. A trofea? Myślę, że każdy podchodzi do tego jak każdy krytyk Bayernu. Kiedyś musi się im powitać noga, więc dlaczego nie po transferze akurat danego piłkarza, który mógł być brakującym ogniwem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?