La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

4

Ta sytuacja z Djokoviciem to jest jakiś żart, w jakim my chorym świecie żyjemy.

konto usunięte

10

@D10SLEO lecac tam znał zasady nie jest świeta krowa.

0

@D10SLEO to prawdopodobnie od razu powinni go wypieprzyć kłamcą jeden narażał dziennikarza i podzielił świat.Rozumiem że karnie się z nim zabawali. Chcesz wydymać Forda to Fred wydyma was. Czy hak to leciało.

konto usunięte

0

@Borneo W ogole czegos tu nie rozumiem wiadomo foliarze maja swoj świat niczym płaskoziemcy ,ale no ludzie
Przed turniejem kazdy znał zasdy jednym się to podobałao a drugim nie ,ale to jak serb zrobił z siebie ofiare to mistrzostwo

brak słów już na takich .pcha się tam gdzie sa jasne zasady.

2

@D10SLEO wiedział o zasadach, łamie przepisy, ba łamie prawo bez względu czy się z nim zgadzamy. Koleś był po pozytywnym teście i latał sobie do Hiszpanii, a teraz idiote udaje. Ja nie jestem za tymi obostrzeniami, ale to arogancki dupek i tyle

0

@MarioVeB! Tzn on popełnił błędy I przed światem się zaorał chciałbym panie męczennikiem. Ale to nie byłby łatwy turniej bo część ludzi by gwizdała na niego .Poza tym czekają go problemy u siebie z kwarantanną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?