tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LeoMesjasz Pedri jest półkę wyżej. Przynajmniej teraz
1
Można mieć jaja w piłce jak nie idzi można. A my ostatnie 15 minut każdego meczu to błagamy o litosc
1
Matko i corko powrót z reprezentacji to dramat. Mecze w lutym
Atletico Madryt
Espanol
Napoli
Valencia
Napoli
Bilbao
0
@Adi123456789 ale ja go nie oceniam, odnoszę się ze krytykujesz Busiego który grał lepiej od Gaviego. To jest ten wasz obiektywizm
1
@patrykzmc2000 ciekawe kto. Dest, Mingueza? Kto 3-ci?
0
@Adi123456789 a co dał Gavi w meczu z AB?
0
@MESSIah16 wiara w to że Sevilla może zagrozić RM jest, była złudna
0
@Enerio szkoda dyskutować, zdarta płyta. Inni skrzydłowi dają więcej
0
@BarcaInfo ok, dzięki za odp
1
@Rastafarnianin nie wysłała bo nasze wojsko na urlopie albo na L4. Oczywiście 100% płatne
0
@BarcaInfo no dosłownie nie powiedział. Tylko że plan był by powoli wchodził. Nie ma nic że to Pruna że 30-35 minut. O to mi chodzi
0
@Woland10 słabo tym razem, stać cie na lepszy troling
0
@DonAndrzejos była informacja ze się nie zgodził. Havi to słaby dziennikarz. Ogólnie to 50% że trafi z newsem.
1
@BarcaInfo masakra jakie dodawanie sobie story. Czyli nie powiedział
2
@Pawel13sz byłem, widziałem, zajeb. Polecam
1
@LeoMesjasz 7 tygodni
0
@Emhyr najważniejsze by skorzystał z innej opcji niż Hiszpanska. Ten NFZ to katastrofa, wszyscy po kontuzji ponownie wypadają. Depay, Pedri, Ansu, Eric. Zmiany sztabu nic nie dały
0
@Pelart2 piłkarz nie chce przedłużyć kontraktu. My foch i na trybuny, jak inaczej to nazwiesz?
1
@PatrykBarca jest młody, a młody to ogromny talent, poda dwa razy i będzie orgazm. Później wpierdziel od lepszej drużyny i wyzywanie emerytów ze to ich wina.
0
@gumaz bo na skrzydle grał a on środkowy pomocnik. Znowu ktoś marnuje potencjał tego geniusza za 200 baniek
0
@DonVincenzo oj zdziwiłbyś się co dzieci potrafią :)
1
@Kengo Mówią jak jest w gospodarkach. No to chyba logiczne ze mówią to samo
1
@dawidor9 na każdej pozycji pamiętaj
1
@Majkel34 No i założyciel Rossmana czy nie? :D
0
@Rewolucja123 Też mam nadzieje na taki skład. Gavi powinien być raczej zmiennikiem Pedriego niż razem grać
1
@hayek Czyli dramat
0
@amanter powiedzialby We hate Javi Miguel?
8
Nieoficjalne: Artur Soboń nowym wiceministrem finansów. Ma naprawić Polski Ład
Artur Soboń jest absolwentem Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie studiował historię. - jak to przeczytałem to zdębiałem. Ale jednak coś tam jednak ukończył.
Poza tym ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa Unii Europejskiej na UMCS oraz rachunkowości i finansów na KUL. W 2011 roku uzyskał magisterium z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. W tym samym roku ukończył też na SGH studia doktoranckie z ekonomii.
0
@mekston Dobra ta Rumunka, Iga grała z nią już wcześniej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika