tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore spadniemy z le, top4. Ciekawe skąd Lapcio weźmie siano, no chyba że on marzy o szkółce tylko to może niech będzie prezesem Barcy B
2
@Encore dokładnie tak. @kaamil1910 to też dobre.
5
Wolność wg LR
Maseczki - nikt nie będzie mi kazał co mam robić, zabiera mi wolność.
Dembele koniec kontraktu - nie chce przedłużyć, pluje na klub na trybuny.
Taka wolność po waszemu. Cała obrony Chelsea nie przedłużyła kontraktu, grają normalnie.
11
@kaamil1910 za Albe to tutaj nawet Puchacza by chcieli.
0
@Tomason szczegóły poproszę. Które grupy mają obowiązek. Wyprzedzę lekarze mieli, ale ustawy nadal nie ma
1
@KapiFCB Barcelona dawno już nie ma nic wspólnego z wartościami o których piszą. Zobaczcie z 7 transferów od nas. Zobaczcie w jakim stylu od nas piłkarze odchodzą. Dramat i tyle, a najlepszy przykład. Najlepszy piłkarz w historii dowiaduje się na spotkaniu, dowidzenia a wieczorem prezes jedzie do Pereza na obiadek.
1
@Tomason tak ale bez twojego udziału. Nie szczepisz się, więc po co dyskusja? Przypominam w Polsce nie ma obowiązku szczepienia.
2
@chavez 40 brutto
1
@Joe_Barbaro współczuję. Ale pamiętaj, po 7 latach się przyzwyczaisz do przypierdolki
0
@umtiti nie miał nic z noga. Był zmęczony intensywnością meczu
1
@Kosteq73 chorobę ale klubu. W obecnych czasach normalne jest nie przedłużanie kontraktu. Jak widać tylko nie u nas
0
@KacperVEB zrobiłbym dokładnie to samo.
3
@peetwithbarca słuchaj w Barcy B masz armię talentów, obejrzyj z 3 całe mecze, może zrozumiesz dlaczego grają
1
@Rewolucja123 A czemu przez 4 lata czytamy ze Cou grał słabo bo nie grał jako środkowy pomocnik, a to jest podobno jego miejsce na boisku.
0
@Bogan mówię o ostatniej kontuzji. Mówię o Depayu, Pedrim. Wszyscy mają nawroty kontuzji.
0
@daniel32778 skoro Xavi nie stawia na niego nawet po kilka minut. To musi być
0
Uciekaj dzieciaku od Hiszpańskich konowałów.
0
@daniel32778 I dlatego ma grać jeszcze słabszy Balde
1
@Geble Najważniejsza duma Lapcia. Na koniec jak top 4 nie ugramy niech nie zapomni powiedzieć ze to wina Bartka.
0
@DonMatteo901 Boże przy dzieciach. Ja prdl
0
@busquets5 Lekka kontuzja, która miała trwać 2 tygodnie przerodziła się już w 1,5miesiaca przy konowałach Hiszpańskich
0
@arkasath Mieli 8 dni przerwy miedzy superpucharem a PK. Teraz Albą musi grać, chyba ze zagramy 3 obrońcami bez skrzydłowego to ok, ale żadnych testów na dzieciach.
12
@arkasath Nie, nie powinien. Naszym obowiązkiem są 3 pkt, a nie udowadnianie waszej teorii wielkości dzieci ze szkółki. Skoro Xavi na niego nie postawił ani razu to znaczy ze jest słabszy.
16
@Kgorecki2500 Nato pilnie powinno rozmieścić swoje wojska na naszej wschodniej flance oraz na Estoni by pokazać Rosji że jest silne. a tymczasem Niemcy nie dają broni Ukrainie, Francja coś tam pitoli, USA usuwają swoich dyplomatów z Ukrainy. NATO istnieje na papierze.
9
Depay ostatni rok w Lyon:
Kadra: 37, Pierwsza jedenastka: 33, Wprowadzenie: 4, Bez występu: 0, Zawieszenie: 0, Kontuzja: 0
U nas od Sierpnia. I 2 miesiąc go lecza. To nie jest przypadek kontuzji w Barcelonie. Sztab medyczny oraz okres przygotowawczy to katastrofa.
Ansu powinien pilnie poszukać ekspertów po za granicami Hiszpani bo RM też ma często problemy
0
@Wychowanek Jak nie będzie w top 4 to jedyne co dostanie to free transfery i dzieci ze szkółki.
2
Dziś powinien być łatwy mecz, Alaves ma fatalna passe. Ale nie będzie bo w tym sezonie tylko z Levante było łatwo przez 90 minut. Szkoda, chciałbym obejrzeć taki łatwy mecz w którym nie będziemy oglądać ostatnich 15 minut z martwieniem się czy dowiozą prowadzenie
0
@lukaszbarca15 Mnie zastanawia czy Świątek ma szanse z Sabalenka, masz może gdzieś statystyki rywalizacji obu pań?
0
@Peszko07 Badosa, Sakkari ok, ale Azarenka to raczej średnio.
5
@LeoMesjasz Pedri jest półkę wyżej. Przynajmniej teraz