tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Potencjał piłkarski podobny do Dembele :)
9
@HighestInTheRoom Tu chodzi chyba o doświadczenie. Mamy połowe kadry nastolatków.
0
@Kinginiesta Z Dembele wiadome. Mamy focha i tyle. Pisze, że wole Dembele niż Traore.
0
@Hubsao Wole Dembele do końca jego kontraktu.
26
Ale my średniaków ściągamy do klubu. Nie oczekujcie później cudów.
0
@jokerfcb1899 Może tak być. Nikt nie odchodzi, a bez tego się nie da.
0
@Mns21 Średniak do średniego klubu jak znalazł. Wypożyczenie tylko, po sezonie wróci na swoje miejsce.
0
@SamuraJack Na nie, my głównie gramy piłka, w Hiszpanii duże jest autobusów itd, a on potrzebuje miejsca by się rozpędzić.
0
@Lionel_Messi10 Najlepszy bo?
17
Mam tylko prośbe jak przegra Iga 6-0 , 6-0 to bez wyzywnia. Zrobiła wielka robote zachodząc do półfinału.
0
@szkutnik91 Z nami mogłeś go oglądać. Takie nic specjalnego, ale i tak lepszy na prawej od naszych orłów, Dest, Mingueza
16
@Bykunn nawet bez formy jest lepszy od naszych
3
@Pogba Messi chciałby PSG nie
0
@GeneralXavi Pójdą drogą Paska TVP. Wpiszą historyczne liczniki.
3
Przypominam, że to ten ćwok co ostatnio strzelał z wynagrodzeniami. Dla mnie to atencjusz i tyle.
1
@escarabajo musi to być ogromna presja gdy cały kraj na ciebie patrzy. Zachwyca się by zaraz zmieszać z błotem.
1
Ale Iga się zmieniła mentalnie vs poprzedni rok. Kolejny ciężki mecz, ale wygrany w głowie. Każdy kto ją ogląda wie jak to rok temu wyglądało. Szacun
1
@Zoker Obajtek and Son budują?
0
@taris Vlaho idzie za 60mln + pensja = 35mln+60=95mln. Ten pan za darmo, więc może nie ma kasy za podpis jak to często bywa przy free kontraktach. 5*8mln = 40mln.
0
Zdjęcie do artykułu perfekcyjne. Ja wiecznie widze jak on tymi łapami macha.
0
@patrykzmc2000 ustne to ja już kilka pamiętam. Vini, Rodrigo, Wijcostam
2
@FafitFCB fajnie chęci są. Tylko czy talent na Barcę. Mam wątpliwości
0
@HERORICH2 Isak, Nunez bez szans by kupić w zimę. Nie puszcza ich
0
@Pogba ale może wkoncu właśnie chce lm.
0
Barca niech podpisuje free transfery. Nie wiadomo czy lm będzie za rok, a wtedy raczej nie przyjdą :)
2
@doc pizza przyjechała
0
@PatrykBarca poprzedni też rekomendowali i chłop jest po 3 operacjach. Depay zagrał pół meczu i też wrócił do kontuzji. A tu już był wielki medyk Barcy. Nie ufam sztabowi, ale i też nie chce oceniać bo my nawet nie wiemy co było przedstawione Fatiemu
1
@Uukasz_93 Chce zielone światło na Nord Stream 2. Niemcy z reszta też widać
26
O ho wysyp Doktorów na LR. A podobno deficyt w kraju w służbach medycznych, a poukrywani są tutaj
0
@msmsms trzeba się pozbyć Dunczyka