0

@FCB24 Potencjał piłkarski podobny do Dembele :)

9

@HighestInTheRoom Tu chodzi chyba o doświadczenie. Mamy połowe kadry nastolatków.

0

@Kinginiesta Z Dembele wiadome. Mamy focha i tyle. Pisze, że wole Dembele niż Traore.

0

@Hubsao Wole Dembele do końca jego kontraktu.

26

Ale my średniaków ściągamy do klubu. Nie oczekujcie później cudów.

0

@jokerfcb1899 Może tak być. Nikt nie odchodzi, a bez tego się nie da.

0

@Mns21 Średniak do średniego klubu jak znalazł. Wypożyczenie tylko, po sezonie wróci na swoje miejsce.

0

@SamuraJack Na nie, my głównie gramy piłka, w Hiszpanii duże jest autobusów itd, a on potrzebuje miejsca by się rozpędzić.

0

@Lionel_Messi10 Najlepszy bo?

17

Mam tylko prośbe jak przegra Iga 6-0 , 6-0 to bez wyzywnia. Zrobiła wielka robote zachodząc do półfinału.

0

@szkutnik91 Z nami mogłeś go oglądać. Takie nic specjalnego, ale i tak lepszy na prawej od naszych orłów, Dest, Mingueza

16

@Bykunn nawet bez formy jest lepszy od naszych

3

@Pogba Messi chciałby PSG nie

0

@GeneralXavi Pójdą drogą Paska TVP. Wpiszą historyczne liczniki.

3

Przypominam, że to ten ćwok co ostatnio strzelał z wynagrodzeniami. Dla mnie to atencjusz i tyle.

1

@escarabajo musi to być ogromna presja gdy cały kraj na ciebie patrzy. Zachwyca się by zaraz zmieszać z błotem.

1

Ale Iga się zmieniła mentalnie vs poprzedni rok. Kolejny ciężki mecz, ale wygrany w głowie. Każdy kto ją ogląda wie jak to rok temu wyglądało. Szacun

1

@Zoker Obajtek and Son budują?

0

@taris Vlaho idzie za 60mln + pensja = 35mln+60=95mln. Ten pan za darmo, więc może nie ma kasy za podpis jak to często bywa przy free kontraktach. 5*8mln = 40mln.

0

Zdjęcie do artykułu perfekcyjne. Ja wiecznie widze jak on tymi łapami macha.

0

@patrykzmc2000 ustne to ja już kilka pamiętam. Vini, Rodrigo, Wijcostam

2

@FafitFCB fajnie chęci są. Tylko czy talent na Barcę. Mam wątpliwości

0

@HERORICH2 Isak, Nunez bez szans by kupić w zimę. Nie puszcza ich

0

@Pogba ale może wkoncu właśnie chce lm.

0

Barca niech podpisuje free transfery. Nie wiadomo czy lm będzie za rok, a wtedy raczej nie przyjdą :)

2

@doc pizza przyjechała

0

@PatrykBarca poprzedni też rekomendowali i chłop jest po 3 operacjach. Depay zagrał pół meczu i też wrócił do kontuzji. A tu już był wielki medyk Barcy. Nie ufam sztabowi, ale i też nie chce oceniać bo my nawet nie wiemy co było przedstawione Fatiemu

1

@Uukasz_93 Chce zielone światło na Nord Stream 2. Niemcy z reszta też widać

26

O ho wysyp Doktorów na LR. A podobno deficyt w kraju w służbach medycznych, a poukrywani są tutaj

0

@msmsms trzeba się pozbyć Dunczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?