1

@MarcelNJ11 A ile ty myślisz ze dostaniemy za gracza który za 6 miesięcy idzie za free i 12 mln pensji

0

@ViscaelBarca2007 A co było powodem. Ja słyszałem, czytałem jego wypowiedź, że dostał informacje o przedłużeniu z nim kontraktu i nagle ni z pietruchy, że jednak nie.

1

????????❗Jest pomysł by zaplanować spotkanie i porozmawiać o trenerze Barcelony B. Sergi Barjuan wytwarza pewne wątpliwości u niektórych osób w klubie. [porteranunez????]

Miał Lapcio Pimiente to sobie kumpla wrzucił.

6

O to tego Tomasa niech biorą zanim my zagramy z Espanyolem

0

@FCB24 zostawili lekarzom ostatnie dwie operacje, zostawili lekarzom dwie rehabilitację ostatniej kontuzji
Efekt 25 minut i kolejna. Pojechałbym do innych ekspertów. Może USA, może Niemcy

1

@Damian11 odejdzie albo teraz albo za pół roku. Nie zostanie

0

@PatrychoO niech idzie do specjalistów. Hiszpańscy już mieli za dużo szans. Nie ufałbym im

1

@PatriBarca to sport. Oni są wiarygodni jak my

0

@Rekker A fakt on juz Ansu reprezentuje

0

@zmiter912576 Opierdzieliłbym mówiąc że nówka, Niemiec płakał jak sprzedawał.

0

@Messibestplayerintheworld A to on już lekarzem jest? Ansu bedzie leczył?

0

Ale to Estonka spierdzieliła.

0

Teraz można odpalić losowanie, który dziennikarz trafi pierwszy ploteczke. Maja 50% szans. Albo bedzie operacja, albo nie.

1

@Rewolucja123 Dziennikarze to memy. Bardzo powazna mina. Parodia.

0

@Pawel13sz Reprezentant Argentyny. 6 baniek to nie dużo, ale nie wiem jaki to piłkarz, nigdy go nie widziałem.

0

@Clue Ile ja już tych talentów widzialem.

0

O ho, Kanepi blisko sprawienia niespodzianki. Ktos wie czy Światek grała z nia wczesniej?

4

Uciekaj Ansu od lekarzy Hiszpańskich.

1

@konajoncek Cały czas słysze jak to służa, że ja jak bedzie trzeba bronić kraju bede siedział w ciepełku a oni beda bronic. Dlatego maja emeryturku, dodatki, mundurówki i wszystko inne. Wiec ich czas bo u nas nic sie od 40 lat nie dzieje.

0

@Survier On jest tak zaraźliwy, że wszyscy zachorujemy.

0

@Janiama Ludzie nie rozumieja ze faktycznie w tenisie mozesz przegrac 6-0 a nastepny wygrac 6-0. Ale jednak to nic zlego gdy ktos pisze ze nie wierzy w zwyciestwo, jesli nie jest to oczywiście obrażanie itd

6

@DCHX Sa ludzie w tym kraju którzy zarabiaja na tym by służyć. Wiec niech nas bronia. Niech sciagaja mundurowych emerytów 40 letnich, jeszcze dadza rade.

0

@Janiama To emocje ludzie tak reaguja to normalne i nic w tym złego. No chyba ze ktos wyzywa ze jest słaba, beznadziejna, niech kończy kariere. Ale jak ktoś pisze ze przegra, jest słabsza itp to chyba maja prawo?

2

@LuQa_ Chodzi mi na tle drużyny. Różnica klas.

5

Pedri dziś na tle druzyny to przepaść jakości. Taki Leo środka pola. Genialny

47

Niech się chłop trzyma. Kozłem będzie zawsze bez względu co by nie zrobił, taka natura. Ale jak od 4 lat czytałem o Leo jaki to on winny za wszystko to nic mnie nie dziwi.

6

Pisałem dziś, że Barca nie ma mentala i nie wygrywa końcówek. Boziu jak dobrze, że mi mordę Barca zamknęła.

0

@Kurkmen podobno go wyjebali za tą wypowiedź

0

@barcelonaLM A, no takiej odp się nie spodziewałem. Uspokoił mnie :)

2

Mam dużo pytań.
1. Dlaczego przestaliśmy wrzucać piłki na Araujo przy stałych fragmentach?
2. Dlaczego Dest grał 90 minut?
3.Dlaczego Nico wchodzi na skrzydło?

Ja dziś Xaviego nie rozumiałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?