0

@Kondziubarca To już wiem czemu mi na kacu cieżko się oddycha. To przez Alkohol serce mi wali?

0

@Compadre Saga z Cou była najgłupsza z wszystkich.

0

@koksik2700 ale 1400zl mniej vs 60% podwyżka z listopada? czy styczeń 2021 do styczeń 2022?

1

@AllBundy szkoda, ja je w sumie lubię. Zawsze później wiem, którego newsy dziennikarza wrzucać do śmietnika.

4

@Comfortable_ nareszcie się go obejrzy. Ale mi go u nas brakuje :(

0

@Mr8lack a widziałeś go chociaż raz?

0

@doc o jego tu jeszcze nie było :)

1

@tomek8756 ważne by dbał o naturalna antykoncepcję. Bóg tak chciał.

2

@matelkoveb kolonoskopia, gastroskopia obowiązkowe wymazy

1

@tomek8756 oby sraczki dostała i zabrakło stoperana w aptece

0

@Mati90fcb i za niego masz. Pique, Eric, Araujo, Umtiti. Tylko geniusz wpadłby na oddanie Lengleta

6

Morata za Lengleta. Morata gwarancja braku bramek samobójczych. Idealny obrońca

8

@doc oby nie. Potrzebujemy go bo nie mamy za dużo zdrowych obroncow

19

@Pogba w Barcelonie wszyscy powinni przejść badania. Tak swoją drogą

0

@Emhyr Jeden mądry. Wierzę w te pierdolety dziennikarzy. A później zdziwienie.

0

@Worny My juz oficjalke daliśmy, chodzi o strone LL zapewne.

0

@horang Głupota przeogromna. Gwarantuje ci ze on nam sie przyda. Albo sprzedac, zamienić albo musi zostać. Naszym celem jest top 4, nic wiecej sie nie powinno liczyć.

42

@Comfortable_ Perez geniusz

0

@macio_944 a ty ja wciśniesz do bankomatu? Czy to zbliżeniowa ale wersja do plecaka :)

0

@marcin62 o co chodzi? Raczej normalne w obecnych czasach

0

@masq czym innym jest powielić info od dziennikarza a czym innym mieć informacje. Przetestuj, weź dwa tygodnie newsów sportu i porównaj z prawdą.

0

@dmcteam za głupi na niego jestem. I nudny w ch.

1

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid najlepszy na naszej stronie jest artykuł o transferach. A w środku wypociny sportu i md. Czyli nie mające kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością

6

@GeneralXavi w dupie mam rząd. Z ich wyborcami teraz płaczącymi na czele. Wiem jedno każda zł nasza pójdzie na sprzęt i to jest najważniejsze

1

Jestem bardziej niż pewien że PSG chce Osmana za darmo i nic więcej. Będą czekać do 23.59, wiedzą że potrzebujemy z pensji zjechać

5

@AdiKingu96 I tak więcej niż każdy nasz skrzydłowy :)

43

Oddają Leo i mogą go brać :)

0

@FCB_dimiC Nie odejdzie moim zdaniem.

4

@FioletoweOczy "wieczur" powiadasz u ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?