tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca To już wiem czemu mi na kacu cieżko się oddycha. To przez Alkohol serce mi wali?
0
@Compadre Saga z Cou była najgłupsza z wszystkich.
0
@koksik2700 ale 1400zl mniej vs 60% podwyżka z listopada? czy styczeń 2021 do styczeń 2022?
1
@AllBundy szkoda, ja je w sumie lubię. Zawsze później wiem, którego newsy dziennikarza wrzucać do śmietnika.
4
@Comfortable_ nareszcie się go obejrzy. Ale mi go u nas brakuje :(
0
@Mr8lack a widziałeś go chociaż raz?
0
@doc o jego tu jeszcze nie było :)
1
@tomek8756 ważne by dbał o naturalna antykoncepcję. Bóg tak chciał.
2
@matelkoveb kolonoskopia, gastroskopia obowiązkowe wymazy
1
@tomek8756 oby sraczki dostała i zabrakło stoperana w aptece
0
@Mati90fcb i za niego masz. Pique, Eric, Araujo, Umtiti. Tylko geniusz wpadłby na oddanie Lengleta
6
Morata za Lengleta. Morata gwarancja braku bramek samobójczych. Idealny obrońca
8
@doc oby nie. Potrzebujemy go bo nie mamy za dużo zdrowych obroncow
19
@Pogba w Barcelonie wszyscy powinni przejść badania. Tak swoją drogą
0
@Emhyr Jeden mądry. Wierzę w te pierdolety dziennikarzy. A później zdziwienie.
0
@Worny My juz oficjalke daliśmy, chodzi o strone LL zapewne.
0
@horang Głupota przeogromna. Gwarantuje ci ze on nam sie przyda. Albo sprzedac, zamienić albo musi zostać. Naszym celem jest top 4, nic wiecej sie nie powinno liczyć.
42
@Comfortable_ Perez geniusz
0
@macio_944 a ty ja wciśniesz do bankomatu? Czy to zbliżeniowa ale wersja do plecaka :)
0
@marcin62 o co chodzi? Raczej normalne w obecnych czasach
0
@masq czym innym jest powielić info od dziennikarza a czym innym mieć informacje. Przetestuj, weź dwa tygodnie newsów sportu i porównaj z prawdą.
0
@dmcteam za głupi na niego jestem. I nudny w ch.
1
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid najlepszy na naszej stronie jest artykuł o transferach. A w środku wypociny sportu i md. Czyli nie mające kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością
6
@GeneralXavi w dupie mam rząd. Z ich wyborcami teraz płaczącymi na czele. Wiem jedno każda zł nasza pójdzie na sprzęt i to jest najważniejsze
1
Jestem bardziej niż pewien że PSG chce Osmana za darmo i nic więcej. Będą czekać do 23.59, wiedzą że potrzebujemy z pensji zjechać
5
@AdiKingu96 I tak więcej niż każdy nasz skrzydłowy :)
43
Oddają Leo i mogą go brać :)
0
@FCB_dimiC Nie odejdzie moim zdaniem.
4
@FioletoweOczy "wieczur" powiadasz u ciebie