6

@Katalonbar znawca z dupy. Pokaz mi drugi taki skok dziś

2

nie ma szans na medal.

5

@Firestone Powiem więcej, my musimy w końcu wygrać z kimś topowym.

7

@Kgorecki2500 przypomnę, Krzysiu Bosak mówił, że Węgry to pierwszy kraj który odwiedzi jak wygra wybory na prezydenta. Orban i Węgry to wzór dla niego. Tak tylko przypominam, bo tu 50% fanboy Konfy

0

@michal26 Ale dla konfy nie ma Covida, tzn teraz już jest, ale to grypka. Ja nie mówię o szczepieniu.

0

3

@taris Przykro mi ale nie dostrzegą. Faktów nikt nie widzi, taka konfederacja i jej szczekanie swoje robi.

22

@Rewolucja123 Kontuzja miała trwać 2-3 tyg. Trwa 2 miesiące. To nie Ronald tu jest winien

7

Żenady medycyny Barcy ciąg dalszy

1

Brać i nie pytać. Zajebisty skrzydłowy

2

@GeneralXavi żyjesz w kraju w którym ludzie wybrali demokratycznie kto ma rządzić

1

@Kamilos84 A może przebyty Covid który też powoduje zapalenie mięśnia? Ale to do narracji spiskowych nie pasuje co? Grypa tez powoduje zapalenie mięśnia.

0

@kewin Oby. Może nie ładnie życzyć komuś źle, ale my na wiecznym problemie kadrowym jesteśmy.

0

@Borry Tu chodziło o transfer Griezmana. AM chciało nas podać do FIFY/UEFY o negocjacje przed okienkiem transferowym. Dogadali się z AM, pamiętam, ze to było już komunikowane przez dziennikarzy.

0

@KrychaFCB Oni maja lepszych obrońców od nas :) U nas Araujo, koniec. Skrzydła dramat.

0

@Pilka_jest_okragla Tak ma wystawić jeśli jest w formie i jest najlepszy na swojej pozycji. Jeśli piłkarsko chce dac z siebie wszystko to ja mam w d.. czy chce przedłużyć kontrakt, ma do tego prawo, to nie wiezienie.

0

@arasz1819 Ale ty ich nie lubisz arasz :D

1

@Coutinho007 Niestety doskonale pamietam ten mecz i wiele innych. Zawsze mamy ogromne problemy jak on sędziuje

0

@talizmo może jest za późno, ale nie rozumiem

2

@Coutinho007 Mam to samo.Szczerze to nie wiem czy obejrzę mecz a AM, nosi mnie jak ten dzban gwiżdże

2

@nabial Przecież był na spalonym

4

Gil Manzano to najgorszy sędzia z możliwych, strasznie nie lubię oglądać meczy jak on sędziuje.

0

@GeneralXavi To co dopiero o nas powiedzieć, każdy mecz moczymy z nimi

0

@Emhyr liczę na to

1

@klemens100 Złodzieje jeb. 60% podwyżki i ich górna granica nie dotyczy.

1

@Kusco15 od zawsze się mówi że to kacap.

1

@Pawel13sz Lapcio i te jego pierdolety.

0

@BombowiecKrawczyk gil manzano nam nie sędziował

2

@Gwyn Nie wierze. Tam raportowanie jest na liczydle, ale tak weźmy na pewno to pod uwagę. Cytuje z wiki "Burundi jest jednym z najbiedniejszych państw świata." Pewnie maja superkomputer który raportuje szczepienia robione na drzewie.

0

@Rewolucja123 Wręcz fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?