tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Katalonbar znawca z dupy. Pokaz mi drugi taki skok dziś
2
nie ma szans na medal.
5
@Firestone Powiem więcej, my musimy w końcu wygrać z kimś topowym.
7
@Kgorecki2500 przypomnę, Krzysiu Bosak mówił, że Węgry to pierwszy kraj który odwiedzi jak wygra wybory na prezydenta. Orban i Węgry to wzór dla niego. Tak tylko przypominam, bo tu 50% fanboy Konfy
0
@michal26 Ale dla konfy nie ma Covida, tzn teraz już jest, ale to grypka. Ja nie mówię o szczepieniu.
0
@Messibestplayerintheworld Brawo Xavi.
3
@taris Przykro mi ale nie dostrzegą. Faktów nikt nie widzi, taka konfederacja i jej szczekanie swoje robi.
22
@Rewolucja123 Kontuzja miała trwać 2-3 tyg. Trwa 2 miesiące. To nie Ronald tu jest winien
7
Żenady medycyny Barcy ciąg dalszy
1
Brać i nie pytać. Zajebisty skrzydłowy
2
@GeneralXavi żyjesz w kraju w którym ludzie wybrali demokratycznie kto ma rządzić
1
@Kamilos84 A może przebyty Covid który też powoduje zapalenie mięśnia? Ale to do narracji spiskowych nie pasuje co? Grypa tez powoduje zapalenie mięśnia.
0
@kewin Oby. Może nie ładnie życzyć komuś źle, ale my na wiecznym problemie kadrowym jesteśmy.
0
@Borry Tu chodziło o transfer Griezmana. AM chciało nas podać do FIFY/UEFY o negocjacje przed okienkiem transferowym. Dogadali się z AM, pamiętam, ze to było już komunikowane przez dziennikarzy.
0
@KrychaFCB Oni maja lepszych obrońców od nas :) U nas Araujo, koniec. Skrzydła dramat.
0
@Pilka_jest_okragla Tak ma wystawić jeśli jest w formie i jest najlepszy na swojej pozycji. Jeśli piłkarsko chce dac z siebie wszystko to ja mam w d.. czy chce przedłużyć kontrakt, ma do tego prawo, to nie wiezienie.
0
@arasz1819 Ale ty ich nie lubisz arasz :D
1
@Coutinho007 Niestety doskonale pamietam ten mecz i wiele innych. Zawsze mamy ogromne problemy jak on sędziuje
0
@talizmo może jest za późno, ale nie rozumiem
2
@Coutinho007 Mam to samo.Szczerze to nie wiem czy obejrzę mecz a AM, nosi mnie jak ten dzban gwiżdże
2
@nabial Przecież był na spalonym
4
Gil Manzano to najgorszy sędzia z możliwych, strasznie nie lubię oglądać meczy jak on sędziuje.
0
@GeneralXavi To co dopiero o nas powiedzieć, każdy mecz moczymy z nimi
0
@Emhyr liczę na to
1
@klemens100 Złodzieje jeb. 60% podwyżki i ich górna granica nie dotyczy.
1
@Kusco15 od zawsze się mówi że to kacap.
1
@Pawel13sz Lapcio i te jego pierdolety.
0
@BombowiecKrawczyk gil manzano nam nie sędziował
2
@Gwyn Nie wierze. Tam raportowanie jest na liczydle, ale tak weźmy na pewno to pod uwagę. Cytuje z wiki "Burundi jest jednym z najbiedniejszych państw świata." Pewnie maja superkomputer który raportuje szczepienia robione na drzewie.
0
@Rewolucja123 Wręcz fatalnie.