0

@bartekvisca po to by fanboje Serba płakali. W sumie to pasują do Serba.

0

@michal26 dlatego miał prawo jechać po sędziemu? W piłce już by go nie było. Zresztą w każdym sporcie. Zarozumiały kacap i tyle. Nie lubię takich sportowców. Wielkie gwiazdy od siedmiu boleści. Gdyby chociaż przeprosił po, emocje itd, ale on tego nie zrobił

2

@Commandement Kasa się liczy i tyle. Teraz chce urwać jak najwiecej.

1

@michal26 Ta w szczególności jak wyzywa sędziego i pokazuje swoje ego jaki to wielki gwiazdor. Wybitny wręcz, pasuje do Serba.

1

Ale nakur.... niby człowiek przyzwyczajony bo Pomorskie, ale jednak wali ostro

0

@BART97 No tak, Auba, Traore. Normalnie Mbappe i Halanda sciagnal. Podsumuje te jego efekty jak się utrzymamy w top 4.

0

@Messibestplayerintheworld Jak w top 4 nie będzie to kupimy ale na poziomie Barcy B.

0

@BenyBlade Ciekawe ile straciliśmy na braku Leo.

1

@MesQueUnClub96 Oczywiście też.

3

Chłop Barty swoje robi serwisem

0

@MesQueUnClub96 Właśnie będzie genialnie, w szczególności kacapa pocisnąć za te wyzwiska sędziego.

0

@bartekvisca Polacy mieli szanse by to zmienić w wyborach. Tak to trzeba skomentować.

0

@MesQueUnClub96 W wymianach jest lepsza od Barty. Ale mało dziś wymian, dużo podwójnych, dużo serwisu.

0

@mekston Barty to ma wybitny serwis, reszta to dobry tenis, ale nie wybitny

0

Neutralnie patrzę na to wypożyczenie. Ale szanujmy i kibicujmy, niech wystrzeli forma bo potrzebujemy wzmocnienia.

0

Finał kobiet jak na razie. To serwis serwis serwis.

0

@Criss18Barca Jedyne problemy jakie on ma to psychiczne

0

@talizmo Ferrana kupiliśmy za podobny hajs. Nie mamy siana dziś, ale po sezonie już mamy.

0

@tomek256 przekroczyło 37?

0

@JonSnow My lubimy takich.

0

@AllBundy Majac Judge, Luka, Breita nie kumam opcji Auby. Komplet średniaków będzie. Piszę że wiem że nie kupimy nikogo teraz bo siana nie mamy.

0

@AllBundy To nie sa transfery ani nie sa wzmocnienia. Jak nie jestem maniakiem szkółki to ten Judga już lepszy od tych co wymieniłem.

0

I my całłyyy czas powielamy te same błędy.
Mamy brak napastnika, bierzemy Breita, nadal problemy bierzemy Luka, mamy nadal to czytam Aubeyanga.

Kadra średniaków i pół środki.

3

@Messibestplayerintheworld Koleś dwa lata bez kontuzji. Wlatuje do nas i 3 miesiac beda go leczyć. Mamy beznadziejny sztab medyczny i to jest fakt.

0

@DonAndrzejos Wyjdzie mu we krwi:
- podniesiony teściu
- deca
- obniżony estradiol

6

@Tomo1989 Pokaż mi fryzjera za 30zł. Z chęcią pójdę.

0

@Pawel13sz Już to widzę jak Grimaldo Benfica puszcza w zimę. Kretyńskie plotki

0

@amanter Jesli to prawda to Lapcio i tak to sprzeda jako lepszy kontrakt niż Bartka.

0

@Patrykl145 No ale wielkie wzmocnienie :)

1

@Survier To chyba retoryczne pytanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?