La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

2

Brawo Medvedev! Dzisiaj całym sercem za Nim jestem. Oczywiście Nadal gracz więcej niż wybitny, ale niech idzie nowe!
No a Med jest bardzo spoko gościem.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 Ja jakoś za nim nie przepadam. Ostatnio ta akcja z Grekiem. Krzyczał na sędziego jak rozkapryszone dziecko. Miał rację oczywiście ale w tej samej sytuacji Roger czy nawet Nadal na pewno inaczej by zareagowali.

1

@michal26 Ta w szczególności jak wyzywa sędziego i pokazuje swoje ego jaki to wielki gwiazdor. Wybitny wręcz, pasuje do Serba.

0

@Orlik00 no ale to sędzia popełnił oczywiste błędy i nie dziwie się Miedvievievowi.

0

@tbas No, ale miał racje, czy nie? Sędzia nie reaguje, to co miał zrobić?

1

@michal26 Napisałem, że miał rację ale na prawdę nie widzisz złego zachowania? Współczuję sędziemu, popełnił błąd i został upokorzony. Rosjanin mógł wyjść z klasą w tamtej sytuacji jakby porozmawiał jak cywilizowany człowiek a nie krzyczał.

0

@michal26 dlatego miał prawo jechać po sędziemu? W piłce już by go nie było. Zresztą w każdym sporcie. Zarozumiały kacap i tyle. Nie lubię takich sportowców. Wielkie gwiazdy od siedmiu boleści. Gdyby chociaż przeprosił po, emocje itd, ale on tego nie zrobił

0

@tbas Nie. Nie mówię, że miał prawo, ale rozumiem też czemu nie wytrzymał. To nie jest tenisista ala Federer. Bliżej mu do Djoko

0

@michal26 I dlatego go nie lubię, jak każdego sportowca co ma ego większe od całego świata. Świetni sportowcy, ale ważny też jest styl, a nie tylko wynik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?