tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@michal26 Po czym wnioskujesz że to koniec?Jedyne co sie zgodze to to, że Korwin sporo wie o Rosji, wiadomo ma info z pierwszej ręki.
1
@Janas11224 doczytaj Donieck, Lugansk jako ich republika jak Krym. Myślisz że Ukraina odda?
0
@amanter Siedzi na granicy bo mu sie nudzi.
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28113524,ukraina-putin-wycofuje-wojska-rosyjski-mon-jednostki-rozpoczely.html#s=BoxOpMT
Pewnie roboli ściągają z granicy, a teraz wjedzie ciężki sprzęt. W nic co Ruskie nigdy nie uwierzę.
0
Puchar Miast Targowych :D
0
@Xwowrak Rolnicy ale ci więksi strajkują, reszta nadal liczy 500+ i wszystkie inne socjale, nie odpuszczą pisowi bo się beda obawiać ze nowi im to zabiorą, cała wieś bedzie za PISEM
0
@Xwowrak Wygra pis bo przed wyborami wrzuci wór siana w emerytów, mundurówki oraz rolników. To wystarczy by oddali ludzie na nich głos.
1
@barcelonaLM JA prdl. To jest kosmos
0
@Zoker Obejrzyj cała pierwsza bramkę. Od kogo się zaczęło. OD obrońców wymagacie perfekcji, ale TS może sobe kopac jak chce.
0
@Maker0 Obejrzyj pierwsza bramke i kto zawinił. Ale całą akcje.
2
@Azacca Zobacz forme Słoweńca w poprzedni sezonie AM, a w tym i ich miejsce. Bramkarz to podstawa by walczyć o cokolwiek.
4
@POLAK12345 Tzn, ze nie widziales pierwszej bramki, bo to wina w 100% TS, który wypierd. piłke jak junior do piłkarza Espanyolu. Pokaż mi zespół, który w 100% nie dopuści do strzału? Nie da sie przez 90 minut nie dopuścić do sytuacji, nie ma takiej obrony na świecie.
5
@Alemany_presidente Zaraz wpadnie komentarz, że obrona beznadziejna, on niewinny.
0
@Zoker Juz walą propagandę w Rosyjskiej telewizji, że obywateli Rosyjskich morduja na Ukrainie.
67
@Antimadridista_WR Tutaj jest armia kibiców Realu, ale siedzą u nas bo ich strona to czasy PRL-u
6
@Kgorecki2500 Zaraz wyskoczą fanboje Rosji, których nie rozumiemy, że maja prawo, że tamte regiony to również ich obywatele itd.
26
Patologii naszego sztabu medycznego ciąg dalszy. Kontuzja miała trwać 2 tygodnie. Trwa już 2 miesiące.
1
@Kurkmen A myślisz, że jak my jesteśmy na misji to podlegamy pod prawo tam gdzie jesteśmy? Nie wojskowe podlegamy. Nic nowego to nie jest
1
W sumie tak czytając te newsy o Ukrainie, faktycznie może być tak że Ruscy wjadą w dwa regiony chroniąc niby swoich obywateli. Taki Krym sobie zrobią i poczekają czy Ukraina zareaguje.
1
@Kurkmen Bo my zagranica nie wojujemy. Wiecznie grzeczni
1
@Adi123456789 grzecznie. :)
2
@Adi123456789 w LM wiem, ale szukam i LE nie widziałem, więc grzecznie pytam
1
Czy w LE działa nadal ta zasada podwójnych bramek na wyjezdzie?
0
@amanter nie wiem czy w Barcie to jest jednak pech
0
@Coutinho007 jesteśmy przed am. Więc to my mamy nie spuchnąć
Betis przy zaległym meczu to 1pkt. Więc trzeba z nimi wygrać.
1
@busquets5 Przy pierwszym oddał.
0
@Coutinho007 To nie takie proste jak sie wszystkim wydaje.
0
@JANEK777 Spoko, tak sobie jaja tylko robiłem.
0
????| Ter Stegen ma najgorszy sezon odkąd dołączył do Barcelony. Niemiecki bramkarz traci średnio 1,34 gola na mecz, co oznacza gola traconego co 68 minut.
Oczywiście nie tylko jego wina. Ale interwencji na lekarstwo. Dla mnie to czas na godnego rywala dla niego.
0
@Coutinho007 Liga i top 4 jest najwazniejsze. Brak LM w nastepnym roku to katastrofa nie do uratowania przez kilka lat